Nickelodeon Hotels & Resorts Punta Cana Hodnotenie: 5/5 Dominikánska republika, Punta Cana, Punta Cana
Miloslav P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 2 334 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Miloslav P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 2 334 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kateřina Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostý luxus a rozmazlování a to jsme nároční klienti.
Naprostý luxus a rozmazlování a to jsme nároční klienti.
Krásná, klidná, pozvolná a ne plná lidí.
StravaLuxus, všechny pochoutky na které si jen vzpomenete.
UbytovanieSuper.
SlužbyTop.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 2 094 € za os.
Pavol Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľmi dobré
Veľmi dobré
Dobrá
StravaVynikajúca
UbytovanieDobré
SlužbyVeľmi dobré
Naďa K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělé, doporučuji.
Skvělé, doporučuji.
Skvělé.
UbytovanieSkvělé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zoltán P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pro nás to byl ztělesněný ráj. Cestovat z zimy do léta je fantastický pocit... všem to mohu jen doporučit, aby to vyzkoušeli, pokud mají možnost. Dominikánská atmosféra vás téměř okamžitě zasáhne už po dlouhém letu... Úsměv, laskavost, dobrá nálada..., slunce, moře, obrovské palmy... a nádherné barvy... Mohu říct jen samé dobré věci o hotelu a samozřejmě o Dominikánské republice. Nesmíte vynechat pohádkovou Saonu, Karibské moře je jako sen! Doufám, že se sem ještě někdy vrátíme!
Pro nás to byl ztělesněný ráj. Cestovat z zimy do léta je fantastický pocit... všem to mohu jen doporučit, aby to vyzkoušeli, pokud mají možnost. Dominikánská atmosféra vás téměř okamžitě zasáhne už po dlouhém letu... Úsměv, laskavost, dobrá nálada..., slunce, moře, obrovské palmy... a nádherné barvy... Mohu říct jen samé dobré věci o hotelu a samozřejmě o Dominikánské republice. Nesmíte vynechat pohádkovou Saonu, Karibské moře je jako sen! Doufám, že se sem ještě někdy vrátíme!
Pobřeží je jako z pohádky!.. opravdový bílý písek, voda se postupně prohlubuje.. .. poskytuje ohromující pohled.. !
StravaByli jsme také spokojeni s výběrem jídel. Dalo se najít všechno, často jsme ani nevěděli, co si vybrat!? Zaměstnanci jsou milí... a velmi dobře zvládají i největší nápor v hlavní restauraci. Většinou jsme jedli tam..., ale je tu několik elegantních a la carte restaurací, kde si můžete rezervovat stůl každé ráno mezi 9. a 10. hodinou (s malým čekáním ve frontě) v jedné malé kanceláři vedle recepce. Koktejly jsou božské, je z nich obrovský výběr!
UbytovanieHotel je moderní. Krásný zvenku i zevnitř.
Náš pokoj byl čistý a postele pohodlné. Každý den uklízeli a doplňovali minibar.
V obrovské upravené zahradě se dalo krásně procházet... všechno bylo nádherně zelené... spousta do nebe sahajících kokosových palem byla nepřekonatelným pohledem... v jeho nádherné zahradě jsme také viděli plameňáky...
Protože je pláž trochu daleko, hosté jsou přepravováni malými golfovými vozíky, které je tam a zpět vozí. Funguje to velmi rychle a hladce.. Dokonce je to i zábavné..
Na cestě k pláži právě probíhá stavba (rozšiřují hotel), což nám nevadilo.. dalo se tomu vyhnout a pak si toho člověk ani nevšiml.
Animátoři byli velmi dobří.. vždy se snažili vytvořit dobrou atmosféru.. Večer mezi 10. a 11. hodinou pak hosty bavili svými nádhernými tanci v rámci kvalitní show.
V den odjezdu, protože transfer přijel až v 18 hodin, nám dovolili zůstat na pokoji do 16 hodin.. takže jsme si poslední den mohli docela dobře užít.. A během posledních 2 hodin před odjezdem jsme si mohli ještě cokoli objednat..
Jediné, za co se snažili hned první den požadovat příplatek, byl hotelový sejf, přestože byl v ceně. Druhý den mi to potvrdila asistence, takže i to se vyřešilo.
Internet byl nejlépe dostupný během dne kolem divadla v hotelu a v Café Dominicana.
Opravdu nám nic nechybělo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ján Vido
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná dovolená, jen pláž poměrně daleko od hotelu. Jezdil sice vláček, ten ale v době oběda a k večeru nestíhal.
Krásná dovolená, jen pláž poměrně daleko od hotelu. Jezdil sice vláček, ten ale v době oběda a k večeru nestíhal.
Pláž písečná, poměrně čistá, možnost šnorchlování = 0
Poměrně silné proudy.
Nato, že to byl 4 hvězdičkový hotel, strava slabší.
UbytovanieUbytování v nově restaurovaných pokojích, úklid OK.
SlužbyPřipojení k internetu v celém areálu hotelu v dnešní době by mělo být samozřejmostí i v Dominikánské republice. Tady to bylo je na dvou místech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marcela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené je pozitivní , příjemné počasí, moře kousek od hotelu. Ale hotel a služby za mne tedy neodpovídají dnešním standardům .
Celkový dojem z dovolené je pozitivní , příjemné počasí, moře kousek od hotelu. Ale hotel a služby za mne tedy neodpovídají dnešním standardům .
Pláž hezká a celkem i pravidelně uklizena. Jen co je negativní , tak místní prodejci, kteří chodí celý den pořád dokola a nabízejí své služby .. což dokážu pochopit , ale několik dni po sobě , kdy člověk milionkrát řekne , že nemá zájem , tak je to už otravné. Dostupnost lehátek ok a ručníky také ok, ale lepší lehátka/ postele absolutně nedostupné a málo! Nevím v kolik hodin by člověk měl vstávat, aby si tam dal ručník .. což je smutné a škoda.
StravaJídlo celkově hodnotim kladně a bylo chutné, ale opakující se každý den totéž / obměna po týdnu , nicméně není v podstatě co vytknout.. co se tyče obsluhy , zde je to horší, pokud personálu doslova nervete dolary, tak na ně musíte volat a poprosit je o pití . Toto mne velmi zklamalo. Pak je velmi nepříjemné vidět, že někteří hosté měli vše hned ještě než dosedli ke stolu a navíc měli prostřený stůl s ubrusem a ostatní ne , jen proto že personálu dávali peníze . Toto mi přijde velmi neprofesionální . Někteří se i tváři , jako by jste je spíše obtěžovali. Což je smutné , když za dovolenou zaplatíte nemalé peníze ….
UbytovanieAbsolutní zklamání a nespokojenost! Naštěstí po konzultaci s delegátem byl pokoj ihned vyměněn, ale rozhodně první pokoj , který nám byl přidělen neodpovídal hotelu s 5-ti*! Špína , smrad a plíseň ! Druhý pokoj na první pohled určitě lepší , ale zde byl problém s pravidelným úklidem a doplněním mini baru, neustále jsme museli doslova nahánět pokojské a vysloveně se prosit o čisté ručníky a dodání tekutin do mini baru ! Tento hotel absolutně nesplňuje 5*! Z mého pohledu - Maximálně 3*. Velké zklamání celkově - chodba hotelu ,špinavé zdi , výtah špinavý a asi 4 dny mimo provoz, atd. Zde je opravdu velký potenciál ke zlepšení v rámci služeb a čistoty !
SlužbyCelkový dojem hotelu nebyl moc dobrý , především z důvodu čistoty pokojů a personálu , který nepravidelně uklízel pokoje , pokud jste si nepožádali o pití, tak nebylo a to ještě jsem měla pocit, ze obtěžuji! Když jsme pokojské dali peníze, s doměním, že se něco změní k lepšímu, tak naopak! Ani nepoděkovala a bouchla s dveřmi !? Obsluha - někteří za barem usměvavý , přátelský, ale většina nepříjemná a dlouho jsme čekali než nám někdo donese nápoje . Bohužel toto je velká Škoda, protože kdyby toto se nestalo, tak je dovolená naprosto úžasná, krásné počasí a krásné místo !
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anna Jelínková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel naprosto neodpovídal fotkám, které Vaše cestovní agentura poskytuje klientům.
Vrcholem drzosti je inzerovat pěknou novou budovu a po příjezdu do destinace ubytovat klienty v "ubytovně" o pár metrů dále.
Personál hotelu nám byl na rozdíl od personálu CK velmi nápomocen.
Hotel naprosto neodpovídal fotkám, které Vaše cestovní agentura poskytuje klientům.
Vrcholem drzosti je inzerovat pěknou novou budovu a po příjezdu do destinace ubytovat klienty v "ubytovně" o pár metrů dále.
Personál hotelu nám byl na rozdíl od personálu CK velmi nápomocen.
Petr Palán
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bílá bez kamenů a mušlí, nádherné houpavé vlny. Plavat se moc nedá , zato úžasně dovádět. Plno kokosových palem - paráda . Na šnorchlování to není. Pouze na výletě na ostrov Saona - ale jen tak "černobíle", barvy jako v Rudém moři tam nejsou, ale rybiček dost.
StravaMusí si vybrat každý, dost podobná naší, se spoustou ovoce. Jen dortíky mi moc nejely (naštěstí jinak je to výkrmna)
V centrální , ale přitom klidné části , pavilony jsou maximálně 2 patrové, pokoje velké. Nábytek -repliky starého, tmavé dřevo kombinované s ratanem. Jediný nedostatek v koupelně a lampičky nad postelemi by mohly mít dvojvypínače. Takto to druhého ruší.
SlužbyCelkem to šlo, mají na vše dost času, ale to my na dovolené konečně taky.
Vše vynahrazuje delegát Igor- je perfektní a má hluboké znalosti.
Až ke konci pobytu jsmě navštívili večerní program s taneční šou a bylo nám líto, že jsme ty předchozí prospali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš Semerád
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá.
StravaSkvělá.
UbytovanieDobré.
SlužbyDobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav S.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zaujímavý hotel, krásne záhrady, problém s plážou, strava jednotvárna. Nabudúce by som skúsil určite iný rezort.
Zaujímavý hotel, krásne záhrady, problém s plážou, strava jednotvárna. Nabudúce by som skúsil určite iný rezort.
Pred rezortom mizne pláž a aj keď ju denne čistia more je špinavé. Stačí prejsť 200m a je tam krásna pláž a voda. Väčšina susedných rezortov ma tiež all Inclusive programy a lehátka na pláží gratis. Bazény v rezorte super.
StravaVýber zdanlivo veľký ale všetko na jedno kopyto, zeleniny malo, mäso skoro vôbec a ak tak mastné a s kosťami... Po 5 dňoch slabšie žalúdky - hnačky. Ala Arte reštaurácie stále tie isté 2 jedla na výber. Je tam ale 10 reštaurácii tak všetko sme ani nestihli vyskúšať za 2 týždne.
UbytovaniePrvá izba katastrofa (cítiť pieseň na prízemí) , treba si pýtať inú za úplatok dostanete upgrade. Izby na poschodí sú lepšie, ale aj tam sú nedostatky ako rozbité čelo postele, nefunkčné osvetlenie, či pokazená telka. Dokonca žiadne svetlo na vstupnej chodbe. Vyvažuje to veľkosť izby a krásny výhľad na záhrady hotela a skoro z každej izby vidno bazény.
SlužbySlužby v pohode, personál milý, až na pár výnimiek na recepcii. WiFi za príplatok.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaromír Tasáry
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherná dlouhá bílá pláž s palmama.Moře dost nebezpečné silné vlny u břehu.Lehátek dost. 2 bary a od 12 hodin i občerstvení v restauraci na pláži
StravaStrava byla dobrá hodně výběru.Ovoce jak kdy jednou nebyl melou a poslední 3 dny nebylo máslo.
UbytovaniePokoje vybydlené minibar 3 dny nebyl doplněn po reklamaci (rusky) pak každý den.Pokud budete ubytováni v horních pokojích dejte si kufry na židle.Ze světel se při dešti hrne voda.Jinak na pokoji internet za 30 US na 7 dní.Trezor jsem nepoužil a nic se mi neztratilo.1 pokoj dole byl zřejmě vykraden.Stopy na balkonových dveří po páčidle.Toaletní potřeby radči sebou.Mýdlo malé a malinký šampon.toaletní papír nebyl vždy.proto mizel na toaletách hotelu. Klimatizace nic moc větrák vzal.
SlužbyKrom mašinky z jednoho hotelu do druhého jsem žádné služby nevyužil,fitko bylo 7 dní nefunkční.Obchudky v hotelu jsou cenově vyšroubované na max.Venku na tržišti až 80% nižší šlo o smlouvání.Figl do kapsi u košile jen pár pesos nebo dolarů(euro bero 1 ku1).Pak jen ukázat že víc nemáte a obchodník vám to nechá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Služby a jídlo a pití jsou dostatečné. Čistota a kvalita pokojů by mohla být lepší.
Služby a jídlo a pití jsou dostatečné. Čistota a kvalita pokojů by mohla být lepší.
Bílý písek, bar je blízko, vždy jsou k dispozici lehátka.
StravaJídlo a pití bylo v pořádku.
UbytovanieStavební kvalita hotelu není nejlepší, začíná být obsazený, ale každý den ho řádně uklízí.
SlužbyJe to pestré a snaží se vyhovět všem věkovým kategoriím a vkusu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Balbina Luboinska
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel si zaslouží 4 hvězdičky. Čistý, skvělé jídlo, vynikající obsluha. Slabým článkem je recepce - líná a neochotná pomoci. Absence polského delegáta z TUI způsobovala, že jsem se necítila dostatečně opečovávaná.
Hotel si zaslouží 4 hvězdičky. Čistý, skvělé jídlo, vynikající obsluha. Slabým článkem je recepce - líná a neochotná pomoci. Absence polského delegáta z TUI způsobovala, že jsem se necítila dostatečně opečovávaná.
Zdeněk V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Péter Szőke
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl to Renbden.
Byl to Renbden.
Přímá pláž, která však v některé dny nebyla čistá.
StravaVýběr restaurací je dostatečný, ale často přeplněný.
UbytovaniePoloha hotelu je vynikající. Místnost však byla hlučná na základě její polohy. Jeho čistota je průměrná.
SlužbyPrůměrný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate