Kemp Adriatic Chorvátsko, Makarská riviéra, Baško Polje
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petra Kamerová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla dle našeho očekávání až na pár drobností jako například chaos při odjezdu na dovolenou kdy jsme museli jet taxíkem za Pohořelice z důvodu špatné organizace v autobuse.
Dovolená byla dle našeho očekávání až na pár drobností jako například chaos při odjezdu na dovolenou kdy jsme museli jet taxíkem za Pohořelice z důvodu špatné organizace v autobuse.
Skvělá
StravaVýborná.
UbytovanieDobré, kousek od pláže.
SlužbySlužby hotelu byly bez výměny ručníků a doplňování toaletního papíru na apartmán, což v dnešní době by měl být standard.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radovan C.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Majitel je zřejmě příznivcem německy mluvících turistů. Při příjezdu ani neodpoví na pozdrav, pokud mluvíte česky. Pokud má váše auto cz poznávací značku, parkujete na slunci vedle grilu, němci pod střechou, atd.atd.atd. I během pobytu vám dá majitel několikrát najevo, že jste zřejmě vyšli z páté třídy, a ani to nestačilo k tomu, abyste se naučili číst. Arogantní morous, co by měl nabízet ubytování pouze němcům, protože pouze k nim se chová slušně.
Majitel je zřejmě příznivcem německy mluvících turistů. Při příjezdu ani neodpoví na pozdrav, pokud mluvíte česky. Pokud má váše auto cz poznávací značku, parkujete na slunci vedle grilu, němci pod střechou, atd.atd.atd. I během pobytu vám dá majitel několikrát najevo, že jste zřejmě vyšli z páté třídy, a ani to nestačilo k tomu, abyste se naučili číst. Arogantní morous, co by měl nabízet ubytování pouze němcům, protože pouze k nim se chová slušně.
Zatím nejhorší pláž co jsme navštívili. Přeplněná, špinavá, velké ostré kameny - oblázky jen na pláži přilehlé k hotelům, neustálý smrad z motorových člunů kotvících přímo na pláži, nabízejících pseudo zábavu ( pro pamětníky možná trocha nostalgie připomínající ulice plné smradlavých dvoutaktů ), moře ale čisté.
StravaRestaurace v pohodě. Blízko je vyhlášená Konoba Ranč - doporučuji. Bohužel pro svoji jedinečnost se musíte objednat předem, ale jídlo za to stojí.
UbytovanieSlušné, čisté.
SlužbyOK.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná poloha
Výborná poloha
Krásná čistá pláž
StravaOkolí nabízí spoustu možností ke stravování
Vše v pořádku, nebylo co vytknout
SlužbyKrásné ubytování s parkováním
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 173 € za os.
Richard L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se vydařila, nemáme žádné připomínky ani stížnosti .
Dovolená se vydařila, nemáme žádné připomínky ani stížnosti .
Čisté, dobře vybavené, v blízkosti pláže .
SlužbyOchotný a přátelský personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nespokojenost s delegátem, naprosté chaotické jednání, nic nevěděl, byl jen na telefonu
Nespokojenost s delegátem, naprosté chaotické jednání, nic nevěděl, byl jen na telefonu
pláže přeplněné ale dalo se jit i dal a najit si své místo, lepší bylo jit na nuda pláž, kde nebylo tolik lidi vedle sebe
Stravastravovali jsme se sami
Ubytovanieubytování dobré, lepší vybaveni kuchyňky by neškodilo
Službyubytování bych doporučil, ostatni služby raději si vyřídit sam bez delegáta-např. lodní zájezdy, výlety do okoli a horsky masiv Biokovo
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Divišová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v Bašce Vodě byla super. Dvě vnučky ve věku 4 a 5 let si pobyt moc chválily.Pláž je nedaleko hotelu, musely sice absolvovat přechod přes silnici, ale vzhledem k tomu, že nebyla moc frekventovaná, ale druhý den už samy chodily do hotelu na občerstvení. Baška Voda je krásné městečko, které večer žije, hezky jsme si to užily.
Dovolená v Bašce Vodě byla super. Dvě vnučky ve věku 4 a 5 let si pobyt moc chválily.Pláž je nedaleko hotelu, musely sice absolvovat přechod přes silnici, ale vzhledem k tomu, že nebyla moc frekventovaná, ale druhý den už samy chodily do hotelu na občerstvení. Baška Voda je krásné městečko, které večer žije, hezky jsme si to užily.
Pláž byla čistá, oblázková, příjemná.
StravaStrava byla celkem slušná, obvyklá jako v jiných hotelech. U snídaně nebylo žádné ovoce ani zelenina. Obědy i večeře byly celkem bohaté, myslím si, že si každý mohl vybrat.
UbytovanieUbytování bylo příjemné. Měly jsme apartmán vybavený pro rodiny, které si samy vaří. Toho jsme nevyužily, protože jsme chodily na stravu do hotelu. Apartmán měl 2 ložnice, obývák s kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon a jsou klimatizované.
Trochu nepříjemné je, že apartmány jsou docela blízko sebe.
Bydlela jsem na apartmánu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin Vlk
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
pěkná dovolená za přijatelnou cenu.
pěkná dovolená za přijatelnou cenu.
z ubytování na čistou a pěknou pláž cca 10m. nepřeplněné pláže a celkem pěkné šnorchlování
Stravake každému jídlu hranolky. nic moc
Ubytovanieparáda
Službydobrý spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jakub B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno vybavení, výhled atp. odpovídalo, kromě vzdálenosti apartmánu. Místo uvedených 150ti metrů od moře, to bylo cca.1000m a do kopce+ bez internetu(wifi).Špatná domluva z konzulem,který nebyl moc ochotný nás rychle ubytovat.Jinak vše Super.
Všechno vybavení, výhled atp. odpovídalo, kromě vzdálenosti apartmánu. Místo uvedených 150ti metrů od moře, to bylo cca.1000m a do kopce+ bez internetu(wifi).Špatná domluva z konzulem,který nebyl moc ochotný nás rychle ubytovat.Jinak vše Super.
Jana Makayová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
David Liška
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvelá dovolená v hezké lokalitě, perfektní ubytování. Doporučil bych spíše vlastní stravování. Koho omrzí mořská voda, může vyrazit na blízká Bačinská jezera nebo Kravické vodopády. Turistům bych doporučil místní vrchol Sv. Ilja (770 m.n.m.).
Skvelá dovolená v hezké lokalitě, perfektní ubytování. Doporučil bych spíše vlastní stravování. Koho omrzí mořská voda, může vyrazit na blízká Bačinská jezera nebo Kravické vodopády. Turistům bych doporučil místní vrchol Sv. Ilja (770 m.n.m.).
Pár metrů od ubytování oblázková pláž, průzračně čistá voda, krásná hornatá krajina kolem.
StravaPolopenzi jsme dostávali v nedaleké restauraci Našo malo misto, která působila dobrým dojmem, nicméně předložená strava neodpovídala našim představám. Ke snídani bylo cosi jako švédské stoly, ale dost chudé. V hlavních rolích chleba, sýr eidam, šunkový nářez a salám junior. Dvakrát byly na výběr i vařená vejce a jednou svlékací párky. Ze zeleniny byly k dispozici rajčata a okurka, Chorvati zřejmě neznají papriku. Kukuřičné vločky s tekutým jogurtem. Na pití čaj a dosti nechutná káva. K večeři bylo na výběr ze tří jídel, které většinou chuťově připomínaly stravu ze školní jídelny, s polévkou a moučníkem. Na výběr často byly různé druhy mletých mas, těstoviny nebo ryby. Dodávaná zelenina byla často cítit po vinném octu. Pod pojmem "grilovaná ryba se zeleninou" si místní kuchaři představují sardinky (zřejmě z konzervy), brambory a pár koleček cibule. Ačkoliv některá jídla byla chuťově vydařená, celkový dojem z jídla byl dost rozpačitý. V okolí je spousta restaurací, kde se člověk za podobnou cenu nají lépe. Navíc vzhledem k perfektně vybavené kuchyňce není problém si uvařit přímo na pokoji. Nedaleké obchody mají široký sortiment, zeleninu a ovoce lze nakoupit v místním stánku a každé ráno poblíž pláže stojí rybář s několika druhy ryb.
UbytovanieUbytování bylo jedním slovem skvělé. Nově vybavený pokoj se zařízenou kuchyňkou včetně všeho nádobí a základního koření. Sociální zařízení se sprchou a WC na pokoji. Náš pokoj měl zdarma klimatizaci, což jsme v horkém počasí dost ocenili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavlína R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Gradac - krásné malebné městečko, okouzlující okolí, klid a pohoda (jen ty zvony kdyby tolik nevyzváněly už od šesti hodin ráno :o))
Gradac - krásné malebné městečko, okouzlující okolí, klid a pohoda (jen ty zvony kdyby tolik nevyzváněly už od šesti hodin ráno :o))
Nejbližší pláž cca 150 m z kopce (zpátky do kopce :o), čistá pláž i voda, lidí hodně hlavně u hotelů, na pláži přímo pod vilou Anita o něco méně. Možnost schovat se do stínu jen ráno.
StravaRestaurace "Naše malo misto" příjemná, obsluha velmi milá, snídaně formou bufetu - pro nenáročné OK (každý den stejné), k večeři 3 chody a na výběr ze tří různých jídel. Všechno chutné a všeho dost.
UbytovanieÚtulný apartmán (jedna místnost), vkusně a dostatečně zařízený
SlužbyApartmán v přízemí postrádá vlastní terasu nebo balkón, jen malinké "zápraží", ideální pro sušák na prádlo :o), k posezení je k dispozici předzahrádka u domu majitelky oddělená od jejich zídkou a keři, vzdálená asi 5 m od apartmánu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 258 € za os.
Klára U.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Blanka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Monika K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla super, okolí je krásné.
Dovolená byla super, okolí je krásné.
Ubytování by bylo super, ale chybí klimatizace, v těch vedrech ani větrák nepomáhá. V pokojích se nedá spát. Je tam strašný teplo a dusno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Roman Tsyhanok
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vše záleží na tom, kolik peněz je člověk připraven utratit, za moji cenu bylo všechno skvělé!
vše záleží na tom, kolik peněz je člověk připraven utratit, za moji cenu bylo všechno skvělé!
dlouhé pobřeží, pláž z kamenů a úzká, místa bylo vždy dost. čím dál od hotelu, tím víc kamenů, takže jsme měli štěstí na super pláž u hotelu
StravaBral jsem to bez jídla, ale lidé, kteří měli jídlo, říkali, že to bylo velmi chutné
Ubytovanievelmi čistý pokoj, lesklo se, vše fungovalo.
Službyhostitelka byla velmi přátelská, pozdravila nás všechny kávou a přinesla nám kufry z autobusu svým autem
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 406 € za os.
Tomáš Michenka
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
maximální spokojenost
maximální spokojenost
+ čistá pláž přímo u hotolového komplexu, lemovaná stánky s vybavením na pláž (plážová obuv, obuv do vody, lehátka - ty nafukovali kompresorem, kavárničkami, rychlým občerstvením, ovocem,.... možnost půjčení vodních šlapadel se skluzavkami, vodního skůtru, .....za poplatek v dosahu 10 min. aqua hřiště, parasailing.
Hotelový komple je na kraji Makarske, kdo se vydá dále (pěšky, možno zkombinovat s cestou vláčkem) najde si místečko, kde je sám či jen s minimem lidí.
Přímo u hotelu není třeba mít boty do vody, ale dále jsou kameny ostřejší, tam obuv doporučuji.
Nedaleko je i pláž pro nudisty.
- Jediné co se mi nelíbilo, byl velice hlučný bar poblíž hotelu, kde se pořádaly beach party - na pláži bylo slyšet "bubny" z reproduktorů. Naštěstí jen odpoledne. Dopoledne ani večer nebylo slyšet nic. Ale vyřešili jsme to tak, že jsme chodili na pláž až za bar z pravé strany. (byl umístěn ve svahu a tak se hudba nesla po vodě jen do leva).
Snídaně - švédské stoly
Večeře výběr ze 6 jídel den předem + další jídla volně na stole (zapečené brambory, špagety, rizoto, rybí speciality, saláty, 2 polévky, zelenina, ovoce, zákusky, puding,....
ve středu rybí speciality z grilu na terase
vše výborné
žádný luxus, ale vše čisté = spokojenost
chybí klimatizace, ale vzhedem k tomu, že zrovna nebyly žádné extréní vedra, vůbec jsme ji nepostrádali
Pokojské uklízeli každý den, vyměňovali ručníky, povlečení. Není co vytknout.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate