Apartmány Loren Hodnotenie: 3/5 Chorvátsko, Istria, Medulin
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ilona Rózsa Szántóné Tér
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově uplynulo 7 dní!
Celkově uplynulo 7 dní!
Nakonec to nebylo daleko k moři, ale koupání bylo velmi obtížné kvůli obrovským kamínkům, málo možností k ležení, téměř žádná lehátka a jejich pronájem byl drahý! Pro dobré místo je třeba hodně chodit.
StravaStrava je každý den stejná, jen míchaná!
Snídaně: Smažené vejce, míchaná vejce, vařené vejce, smažená klobása (vařená klobása), salám, máslo, mléko. K pití bylo něco.
Večeře: Něco jako "valamit visz a víz" polévka, pečené maso, vařené maso, salát.
Čistota ... trochu povrchní! Zaměstnanci jsou usměvaví, i když jsem nerozuměl jejich slovům! Koberce jsou špinavé, staré a zastaralé! Na spaní to nakonec vyhovovalo.
SlužbyNebyl žádný program ani možnost zábavy. Voda a hotovo. Za všechno se muselo platit zvlášť (biliárd atd.). Hudební večer pouze s kňourajícím hudebníkem (CD by bylo lepší). Odpočívat bylo kvůli hluku těžké!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Nataša Riesová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moře je to, co nás nezklamalo. Všechno ostatní, za co jsme platili ano. Po spoustě let, kdy jsme do Chorvatska cestovali do APP s vlastní stravou, jsme se rozhodli pro pobyt s polopenzí. Bylo to naše nejhorší rozhodnutí. Bohužel nás nesmírně zklamala CK, která se na nás prostě vykašlala a nechala nás v tom. Místo, kde "lišky dávají dobrou noc", kde jste odkázaní na to, co Vám nabízí hotel, je katastrofa. Byli jsme autem, takže jsme se o sebe mohli postarat. Jak jsme už napsali v recenzi na hotel, kdo nebyl autem a byl na hotelu byl chudák. Shrneme to takto: krásné místo, ale určitě ne na hotel. Rádi se tam vrátíme, ale ubytování v soukromí s vlastní stravou. A určitě bez cestovní agentury. Za tohle už nikdy žádnou dovolenou s CK. A jezdili jsme s nimi několik let.
Moře je to, co nás nezklamalo. Všechno ostatní, za co jsme platili ano. Po spoustě let, kdy jsme do Chorvatska cestovali do APP s vlastní stravou, jsme se rozhodli pro pobyt s polopenzí. Bylo to naše nejhorší rozhodnutí. Bohužel nás nesmírně zklamala CK, která se na nás prostě vykašlala a nechala nás v tom. Místo, kde "lišky dávají dobrou noc", kde jste odkázaní na to, co Vám nabízí hotel, je katastrofa. Byli jsme autem, takže jsme se o sebe mohli postarat. Jak jsme už napsali v recenzi na hotel, kdo nebyl autem a byl na hotelu byl chudák. Shrneme to takto: krásné místo, ale určitě ne na hotel. Rádi se tam vrátíme, ale ubytování v soukromí s vlastní stravou. A určitě bez cestovní agentury. Za tohle už nikdy žádnou dovolenou s CK. A jezdili jsme s nimi několik let.
Na hotelovou pláž jsme nechodili, ale na útesy. Byla to nádhera. Hotel nemá na pláži sprchy, lehátka mizerná, takže tam nebylo co hledat, pláž u hotelu byla špinavá.
Jinak moře nádherné, prostředí krásné, už jsme tady byli, takže alespoň tohle nezklamalo. Ale bylo to v apartmánech.
Ani nevíme, jestli se o tom hnusu, co se dělo v jídelně nejlevnější kategorie bez klimatizace, chceme rozepisovat. Hnusné blafy doplňoval moc hezký zvyk čekat před jídelnou (v žádném případě nelze nazývat restaurací) ve frontě, 20, 30 i 50 minut. Podle jakého klíče vpouštěli dovnitř jsme za 6 dní pobytu nepochopili. Potom se nám pokazily "hodinky", plastový kus, podobný tomu, co dostáváte při vstupu na bazén, a tak se náš pobyt ve frontě rozšířil o chození na recepci, kde nám na kousek papíru napsali, že na jídlo máme nárok. Tohle jsme absolvovali 5x. Když po nás poprvé chtěli odstát si novou frontu, mysleli jsme, že to je skrytá kamera, protože to nemohl nikdo myslet vážně, myslel..... mladíček u vchodu, který hadrem, který používal celou dobu, kdy byla jídelna otevřená otíral stoly.... jednou hadrou celé ráno nebo večer.
Jídlo: vše polotovary, hozené do oleje, nechutné, ryby pouze ocasy z hejka nebo tzv. rybí prsty a grundle. Ne proboha najednou, to by jste se měli moc dobře! Tři druhy k příloze byly: grundle, ocasy z hejka a gordon blue, jen si proboha nepředstavujte to, co nabízí u nás. Další den grundle, světlé plátky v omáčce s žampiony, z plechovky. Další den rybí prsty, omáčka pochybného charakteru, s něčím uvnitř. Přílohy: kaše z prášku jednou řídká tekoucí, podruhé samá hrudka, jednou brambory vařené, bohužel jsme to nepoznali, namodralé kousky v kaši, jednou rýže docela dobrá, kdyby do ní nenasypali hrášek s mrkvičkou, opět zmrzlý polotovar, který vám křupal při jídle, zapomněli to povařit. Každý den nudle, široké slepené, bez čehokoliv, tedy i bez soli a to bylo takřka všechno. Polévky byly dva druhy, šedomodrá voda, bez ničeho, další vývar se zeleninou, kupodivu poživatelný, jednou s nudlemi, opět buď nudle nebo zelenina. Miska s listy salátu, okurková kolečka, rajčata. Možná jsme na něco zapomněli, i když.... Snídaně, vejce na tvrdo, volská oka, smaženice, zelenina jako večer, párečky, malá máslíčka, paštika, marmelády, ale jen pár minut, děti je braly po hrstech. Nedoplňovalo se. Žádný jogurt.
Jednoduché, docela čisté, kdo zná socialistické ubytovny z 80 tých let, ten by se tady našel. Koupelna s vanou, to co vidíte na stránkách hotelu je sen, proti tomu, co je ve skutečnosti: prorezlá vana, vypadávající madla, hlavně se nechytat, úchyt na sprchu rozbitý, takže sprcha v ruce. Všechno rezavé, staré, zanedbané. V pokoji se neuklízelo po celou dobu našeho pobytu, byli tady lidé 11 dní, byli na tom stejně. Vše pod heslem Covid !!! Chcete vysypat koš? musíte ho dát za dveře, chcete čisté ručníky, vyměnit ložní prádlo nebo toaletní papír, musíte si chytit pokojskou. Nechytíte, nemáte. Převlékat už musíte sami.
Co opravdu chválíme je tichá fungující klimatizace, která nám v té hrůze zajistila příjemný pobyt na pokoji.,
Žádné. Možná to zní divně, ale žádné. Tři lidé v recepci, mladý muž stále telefonoval, místní slečna nerozuměla jinak než chorvatsky, třetí byla snad Vietnamka, Číňanka nebo Korejka, jako zbytek personálu v hotelu, byli milí, usměvaví, jak je u jejich národností zvykem, ale tím vše končilo. Pracoval vždy jen jeden, seděli tam všichni tři. Stále.
Neumíte chorvatsky? Bohužel, v tom případě se nedomluvíme, a otočila se k dalšímu zoufalci v řadě.
Co bylo opravdu zarážející, že jste si na ten plastový pásek (hodinky) nemohli nic objednat v denním baru, pokud jste si tam nenabili kredit, což nám nikdo neřekl. Platit se dalo jen kunami, takže jsme se dostali do situace, kdy jsme zkonzumovali džus a stáli před problémem, měli jsme pouze eura. Nakonec nám je vyměnil chlapec z personálu, který nás hezky oškubal. Naše chyba.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Marelová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
čistá a hlavně písečná , bez ježků a bez nutnosti mít boty do vody
Stravavlastní , obchody dostupné
Ubytovaniepodle představ , bylo zde vše co jsme potřebovali
Službymožnost zapůjčení plynového grilu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Václav Štancl
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž před Idillou je mělká a to až do neskutečné dálky a na místě jsem viděl, že ji ocení především rodiče s malými dětmi ( včetně pískové pláže). My jsme si chodili příjemně zaplavat na pláž ( beton, oblázky pinie, příjemná restaurace )před hotelem Belveder ( podél pláže cca 1 km od Idilly ). Překrásné koupání je ale na "Kameňáku" ( mys Kamenjak ), ( cca 11 km ) kam jsme se několikrát vraceli. Nádherná příroda, nádherná místa, křišťálová voda. Fakt super !
StravaCeny v restauraci přímo v Idille jsou o něco vyšší ( ostatně i jako v jiných restauracích v Medulinu), ale velmi ochotná a štědrá obsluha si nás poměrně snadno získala. A co jsme v restauraci ochutnali bylo skutečně výborné.
UbytovanieUbytování v apartmánech bylo výborné - krásný výhled na moře, přímo v centru dění.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alena K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Špatně se hledala agentura, kde jsme se měli hlásit a paní z CKr napsala sms až druhý den odpoledne.
Mohla být v cestovce přítomna, protože tam byla docela dost viditelná jazyková bariéra .
Špatně se hledala agentura, kde jsme se měli hlásit a paní z CKr napsala sms až druhý den odpoledne.
Mohla být v cestovce přítomna, protože tam byla docela dost viditelná jazyková bariéra .
K moři to bylo trochu dál, ale to vůbec nevadilo. Moře krásné průhledné, ale bez bot do vody by se do vody nedalo jít.
UbytovanieMajitelka objektu velice milá paní, v domku, čisto a vybavení taky dostačující.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení. Ale na obranu paní bylo ubytovaní čisté a povleční voňavé.
Po přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení. Ale na obranu paní bylo ubytovaní čisté a povleční voňavé.
Pláž s pozvolným vstupem poblíž (jak je psáno v popisu) také nebyla, jednalo se o skalnatý vstup s žebříky. Na pláž jsme museli jezdit 4 km autem do Zelene laguny.
UbytovaniePo přivítání milou paní domácí nás čekalo nejedno překvapení:
- dle popisu zájezdu mělo být v objektu WIFI, což jsme z pracovních důvodů potřebovali, žádné WIFI ale v objektu není
- objekt měl splňovat parametry tří hvězdičkového ubytovaní, ale byly jsme ubytování v jakémsi "přístavku" (z popisu zájezdu toto není zřejmé, "přístavek" je dokonce zakryt palmou),
- vybavení pokojů bylo částečně problematické - spíše působilo jako pokoj po babičce (zásuvka jen v kuchyni a v ložnici - v koupelně máte smolíka, stará TV ve velikosti asi 10". V pokoji mělo být rádio a SAT TV - nic z toho nebylo k dispozici. Staré vybavení koupelny s kalíšky, na kterých je napsáno "Made in West Germany" mluví za vše.... V popisu zájezdu je psán např. fén, který nejen že tam nebyl, ale nebyla tam ani zásuvka pro fén nebo holící strojek.
- posezení v zahrádce také není pravda - sedět "venku" se dalo v jakémsi "předvchodu" .
Vše by jsme chápali, kdyby toto ubytování mělo jednu hvězdičku a bylo za polovinu... Považujeme vámi uváděný popis a fotografie zájezdu za směsici polopravd a zavádějících informací (neradi by jsme používali přímo slov "lež" a pod., protože věříme, že se jedná o nedorozumění a zřejmě jste na místě vůbec nebyli).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel fungoval zároveň jako rehabilitační centrum, byli tam ubytovaní mentálně postižení klienti, kteří nás hlučným chováním v nočních hodinách velmi rušili. Pláž byla od hotelu poměrně daleko, byla špinavá a přeplněná. Hotel je situován v zátoce, která byla znečištěná. Nedaleko byla promenáda s velmi hlučným zábavním centrem.
Hotel fungoval zároveň jako rehabilitační centrum, byli tam ubytovaní mentálně postižení klienti, kteří nás hlučným chováním v nočních hodinách velmi rušili. Pláž byla od hotelu poměrně daleko, byla špinavá a přeplněná. Hotel je situován v zátoce, která byla znečištěná. Nedaleko byla promenáda s velmi hlučným zábavním centrem.
Jan Hronek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Maximální spokojenost. Není co dodat.
Maximální spokojenost. Není co dodat.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je to úžasné místo, sice dál od pláže, ale kdo se nevrací na oběd tak super místo.
Je to úžasné místo, sice dál od pláže, ale kdo se nevrací na oběd tak super místo.
Krásné místo, zatím nejkrásnější kde jsem byl.
StravaVlastní.
UbytovanieČisté, krásné a všichni ochotní.
SlužbyČisté.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování mohu vřele doporučit. Určitě se sem ještě někdy vrátíme. Blízkost moře a píšečná pláž.
Ubytování mohu vřele doporučit. Určitě se sem ještě někdy vrátíme. Blízkost moře a píšečná pláž.
Asi tím, že byl konec sezóny bylo na pláži plno vajglů. Jinak pláž písečná, pozvolný vstup do moře. Moře mělčí pro rodiny s dětma naprosto ideální.
StravaVařili jsme si sami nebo restaurace
UbytovanieDům je po rekonstrukci. Vybavení kuchyně trochu horší ( nebyla rychlovarná konvice např. ), ale dalo se to. Klimatizace na pokoji za poplatek. Pokoje čisté.
SlužbyNic jsme nevyuzili
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimír Belopotocký
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
odporucam skvele pre rodinu zo psom
odporucam skvele pre rodinu zo psom
Zdeněk Lapáček
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Václav Hrubý
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená,spokojenost, vřele doporučujeme
Skvělá dovolená,spokojenost, vřele doporučujeme
Skvělá, přírodní a dostatečně velká
StravaVlastní
UbytovanieSplnilo očekávání, dobré a moderní
SlužbyŽádné, samostatný apartmán
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav W.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
rozhodně v dané ceně velmi kvalitní a příjemné ubytování, Barbariga je malá a nemá moc dobrý vstup do vody, jinak je pláž pěkná a stín poskytují stromy, lepší je zajet třeba do nedaleké Fažany, kde je možnost i výletů na lodi, blízkost Puly a Rovinje láká k prohlídce krásných památek
rozhodně v dané ceně velmi kvalitní a příjemné ubytování, Barbariga je malá a nemá moc dobrý vstup do vody, jinak je pláž pěkná a stín poskytují stromy, lepší je zajet třeba do nedaleké Fažany, kde je možnost i výletů na lodi, blízkost Puly a Rovinje láká k prohlídce krásných památek
nic moc, obtížný a kluzký vstup do vody, dá se ale jet i na jinou pláž, třeba Fažana je moc pěkná
Stravavařili jsme si sami, kuchyň dostatečně vybavená ( i myčka ), chyběla mikrovlnná trouba a varná konvice, ale nahradila ji čtyřplotýnková varná deska a trouba
Ubytovanievelmi kvalitní a prostorné včetně klimatizace
Službyapartmán pro nás připraven s ručníky, vybavenou kuchyní, dálší služby nebyly
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miloslav Tintěra
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kdo zná Chorvatsko bude hodně zklamán, moře ( dá-li se to tak nazvat) určitě není 400m od apartmánu je potřeba ke vzdálenosti přidat 1.
Kdo zná Chorvatsko bude hodně zklamán, moře ( dá-li se to tak nazvat) určitě není 400m od apartmánu je potřeba ke vzdálenosti přidat 1.
Hrůza!! Voda a okolí špinavé hloubka vody do vzdálenosti 200m od břehu je asi 50 cm. Koupání připomínající Balaton.
Kdo se chce vykoupat v průzračném moři typickém pro Chorvatsko musí zajet 10 km do Puly.
Apartmán odpovídá kvalitou nabízenou CK až na výhled na moře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radim T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kamila N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel vybydleny, absolutne nevhodné pro kocarky (na plaz pouze po schodech). Detske hřiště super poloha, ale vetsina atrakci rozbita. Minigolf a tenis tez bez udrzby.
Mala nabidka animaci, pro deti temer nic.
Hotel vybydleny, absolutne nevhodné pro kocarky (na plaz pouze po schodech). Detske hřiště super poloha, ale vetsina atrakci rozbita. Minigolf a tenis tez bez udrzby.
Mala nabidka animaci, pro deti temer nic.
Maly vyber zeleniny, nepestre
UbytovanieAvizovana klimatizace nefunkcni (podle hotelu vse ok, ale k ochlazení pokoje nedojde)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate