Výborná poloha hotelu, brzké ubytování, příjemný personál, výborné jídlo - večeře včetně nápojů, výborné pivo, u snídaní absence zeleniny a moučníku, ale i tak dostačující. Ubytování je v centru a je velká možnost procházek městem - po promenádě, do okolí (Selce, přístav...). Spousta kaváren, restaurací a obchůdků otevřených dlouho do noci - a to nejen se suvenýry. Příjemné večerní posezení - široká nabídka barů či kaváren. Možnosti lodních výletů, vodních sportů. Vynikající zmrzlina. Blízkost ostrova Krk. Pěkné prostranné náměstí, výborné pekárny. V místě je i tržnice a 2 obchodní domy. Hezké okolí, pěkná tůra na zříceninu (3,4km), pláž u hotelu přes cestu - vhodná obuv do vody, velmi pěkná palmová promenáda... člověk se rozhodně nenudí a je kam jít. Doporučuji výlet ponorkou a návštěvu akvária či muzea. Není nutné vše vozit, ve městě se dá koupit opravdu všechno. Téměř žádná jazyková bariéra. Návštěvu Crikvenice rozhodně doporučuji.
PlážPláž je hned u hotelu pouze přes komunikaci. Počasí bylo na začátek září výborné (každý den cca 30stupňů). Pláž je kamínková, dlouhá na obě strany, jsou na ní i borovice, takže není problém najít místo ve stínu. Několik metrů dál směr Dramalj, Kačjak je i písčitá, je myšleno i na děti s prolejzačkama… Směrem na Selce (dlouhé cca 3km) jsou i betonová plata a také skalistá místa s větším soukromím. Podél jsou stánky s občerstvením, převlékárny... slunečníky jsou myslím za poplatek - my měli vše své. Voda průzračná, vidět malé rybky, vhodné i pro děti, pozvolný vstup. Doporučuji obuv do vody.
StravaPestré večeře - i pro vegetariány, vynikající polévky, dostatek dobrých nápojů (džusy, cola, voda, víno č+b, výborné chlazené pivo), střídavě moučník k večeři a zmrzlina. U snídaní chyběla zelenina a moučník. Výběr velmi dobré kávy u snídaní. Ve městě vynikající zmrzlina, pizza, pekárny, cukrárny, koktejly...
UbytovanieVyhovující pro nenáročnou klientelu. Komunikativní personál, jednoduchá jídelna, ale naprosto dostačující. Starší vybavení, prostorné balkony s posezením. Mohlo by se zlepšit vybavení koupelny - chyběl sprchující gel, fén. K dispozici byly pouze malé mýdla, ale na požádání bylo kdykoliv doplněno. Samozřejmě slyšet ruch ulice (venkovní zahrádky a bary) minimálně do půlnoci, ale to je dáno polohou hotelu v centru a má to svou atmosféru.
SlužbyOstatních služeb hotelu jsme téměř nevyužili a nezaregistroval jsem za pobyt stran spoluubytovaných dovolenkářů žádný konflikt či výtku. Na recepci je stojánek s nabídkou kulturních akcí, v čekárně s batožinou je funkční klimatizace na dálkové ovládání, na pokojích jsou větráky. Fungovala teplá a studená voda bez problémů, v hotelu je výtah.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate