Studia Gojko Chorvátsko, Makarská riviéra
Ladislav Kouřil
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená vynikající až na trochu zhoršené počasí v prvních třech dnech.
Dovolená vynikající až na trochu zhoršené počasí v prvních třech dnech.
Na pláž sice 80 schodů ale bez problému se dalo dojít,pláž čistá,moře na šnorchlování ne příliš vhodné,ale jako hlavní problém-nebyla v blízkosti sprcha na čistou vodu.
StravaPolopenze v restauraci Putnik,snídaně ve formě švédských stolů a výběr ze tří jídel na večeře vynikající.
UbytovanieUbytování považuji za vynikající,teplá voda,kuchyňka,fungující Wifi a výhled na moře.
SlužbyNic jsem nepotřeboval.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Markéta Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tohle místo a apartmány Gojko určitě doporučuji. Místo je moc pěkné, vše je čistě. V městě je hodně obchůdku, barů, přístav. Je spousta možností, kam se projít. Doporučuji tak určitě nějaký výlet. My byli na plavbě lodí Padre po okolních ostrovech - Fisher picnic, moc hezký výlet.
Tohle místo a apartmány Gojko určitě doporučuji. Místo je moc pěkné, vše je čistě. V městě je hodně obchůdku, barů, přístav. Je spousta možností, kam se projít. Doporučuji tak určitě nějaký výlet. My byli na plavbě lodí Padre po okolních ostrovech - Fisher picnic, moc hezký výlet.
Na pláž v Bašce Vodě je to jen pár schodů od apartmánů. Akorát je tam dost lidí, platí se za sprchy, lehatka, .. za vše.
My jsme chodili do Brely, což je asi 15 minut chůze. Pláže jsou prazdnější a za sprchy a WC se neplatí. Akorát jsou tam trochu ostřejší kamínky - štěrk, ale zvládli jsme to i bez bot. Hloubka je asi po šesti metrech.
Měli jsme objednanou polopenzi v restauraci Putnik a vše bylo skvělé. Na snídani byly klasické švédské stoly a ochotný pan majitel, na požádání ještě cokoliv dodal. Na večeře byl výběr ze 3 jídel, polévka a dezert. Jídlo bylo moc dobré a veliké porce. Opravdu jsme si pochutnali.
UbytovanieUbytování odpovídá ceně. Pokoje jsou zařízeny skromně, ale to mi na dovolené nevadí, protože stejně čas trávíme jinde než na pokoji. Akorát je důležité dávat pozor na venkovní dlažbu, která klouže a člověk se tak může snadno zranit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate















