Apartmány Miro Chorvátsko, Šibenik
Petr M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S pobytem jsme celkově byli spokojeni.
S pobytem jsme celkově byli spokojeni.
Přístup na pláž výborný pár kroků, nejvíc se ušlo při sestupu z druhého patra, lidí poměrně dost ale byla to ta nejhlavnější sezóna a hlava na hlavě to úplně nebyla. Pláž štěrková místy pozvolnější vstup, místy strmější jen bójky zbytečně moc blízko břehu, ale dalo se zaplavat i mimo bójky. Na vedlejší pláži, která byla blízko i vodní atrakce a ještě další pláž v bezproblémovém dosahu pěšky určená pro majitele pejsků.
StravaUbytování bylo bez stravy
UbytovanieHlučnější a málo chladící lednice, výborná okna se stahovací sítí proti hmyzu takže ani nevadilo že v apartmánech není klima, protože se dalo dobře větrat i při rozsvíceném světle bez obtěžování komárů. Poměrně malá kuchyň i malý pokoj byli jsme tři (2 dospělí a dítě 15let) a to je naprosté maximum 2+2 jak je uváděno si nedokážu představit ani v případě dvou menších dětí.
SlužbyApartmán bez služeb
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi




