Apartmány Katica Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov
Ondřej P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Šárka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Ondřej P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Šárka V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Karel Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dojem z dovolené velmi dobrý
dojem z dovolené velmi dobrý
pláž nám vyhovovala, byla uklizená, vstup do vody dobrý, sprchy funkční
Stravastravu jsme zajišťovali sami
Ubytovaniepokoj působil dobře, čistě, pouze v koupelně prosakoval sprchový kout
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Roman P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Taťána Kohoutková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše v nejlepším pořádku
Vše v nejlepším pořádku
Lucie P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Doporučuji
Doporučuji
Pláž sice dále od vily, ale pláže čisté, moře průzračně čisté, koupání příjemné. Doporučuji boty do vody.
UbytovanieUbytování dostačující, bonus klimatizace v ceně
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 204 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika Uhlířová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám velice líbila. Ubytování bylo krásné a majitelé velice hodní a milí.
Dovolená se nám velice líbila. Ubytování bylo krásné a majitelé velice hodní a milí.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeněk B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eva Kubeková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásny ostrov, čisté more, pekná príroda, možnosť navštíviť z ostrova iné ostrovy...
Krásny ostrov, čisté more, pekná príroda, možnosť navštíviť z ostrova iné ostrovy...
Navštívili sme viaceré pláže, boli vždy čisté a myslím, že aj plavci aj neplavci si prišli na svoje čo sa týka hĺbky mora, ktoré bolo všade také čisté, že človek sa musel iba kúpať:). Z nášho apartmánu sme mali asi 10min. peši k moru, ale musím podotknúť, že cesta od mora na apartmán bola do strmého kopca preto to nešportovcom trvalo dlhšie:))))
StravaStravovali sme sa sami čo bolo v pohode, lebo kuchynka bola dobre vybavená.
UbytovanieIzba ma milo prekvapila, bola priestranná, čistá s krásnym výhľadom na more jednoducho úžasné:). Kúpeľňa bola nová tiež veľmi čistá a priestranná. Domáca pani bola veľmi ústretová, poradila nám kde sa dobre najeme, nakúpime....
SlužbyDomáca pani bola veľmi milá a vždy k dispozícii, keď sme niečo potrebovali.
od 106 € za os.
Pavla K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Iva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi krásná a klidná dovolená.
Moře krásné, čisté, pláže totéž.
Určitě bych doporučila tem co hledají klid na dovolené, není tu žádný noční ruch a ani zadní otravni trhovci.
Jen mi tu chybělo více restaurací kam jít na jidlo,je zde 1.restaurace a bufet na pláži a to jest velká škoda.
Velmi krásná a klidná dovolená.
Moře krásné, čisté, pláže totéž.
Určitě bych doporučila tem co hledají klid na dovolené, není tu žádný noční ruch a ani zadní otravni trhovci.
Jen mi tu chybělo více restaurací kam jít na jidlo,je zde 1.restaurace a bufet na pláži a to jest velká škoda.
Krásná, čistá, není tu hlava na hlavě.
Bar na pláži se super obsluhou.
Jídlo velmi dobre, jen málo v nabídce.
Ceny přijatelné.
Co se týká ubytování, mohu doporučit, krásné čisté apartmány a skvělý majitelé. ????????
SlužbyVýborné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 272 € za os.
Leona Mitrengová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Místo k ubytování celkem hezké, vila je nafocená pěkně, pod vilou je nedostavěný další velký barák, tak je to jak pěst na oko. K moři celkem blízko, ovšem jde se přes cestu, kde jezdí pořád něco a ne pomalu. Takže kdo má malé děti, opatrně přecházejte! Obchod s potravinami a pekárnami a babka prodávající ovoce a zeleninu u stánku je po té cestě, kde jezdí hodně aut, dál, asi cca 150m. U pláže je fajn bar, kam jsme chodili denně na pivko (Ožujsko točené velké 15Kn,malé 9Kn a zmrzku za 6Kn. Na druhou stranu, odkud se přijíždí k vile, jsou restaurace. Blízko je zastávka MHD, cena za osobu je 10Kn, malé děti neplatily nic. Zajeli jsme si do starého Zadaru. Řidiči jedou docela rychle a zatáčky klopí. Jezdí tam i vláček, ale nejbližší zastávka je u hotelů nebo u přístavu v Puntamice. Celý pobyt jsme měli slunečno bez mráčku. Až v neděli se to kolem poledne rapidně zhoršilo. Přišel velký vítr, s ním se hodně zvlnilo moře a vlny byl asi 2metrové. Lidi balili své švestky a utíkali od moře. Druhý den byla voda studená a lidé se moc nekoupali. Ale to už nám bylo jedno, byl to poslední den pobytu. V úterý jsme brzy ráno odjeli.
Místo k ubytování celkem hezké, vila je nafocená pěkně, pod vilou je nedostavěný další velký barák, tak je to jak pěst na oko. K moři celkem blízko, ovšem jde se přes cestu, kde jezdí pořád něco a ne pomalu. Takže kdo má malé děti, opatrně přecházejte! Obchod s potravinami a pekárnami a babka prodávající ovoce a zeleninu u stánku je po té cestě, kde jezdí hodně aut, dál, asi cca 150m. U pláže je fajn bar, kam jsme chodili denně na pivko (Ožujsko točené velké 15Kn,malé 9Kn a zmrzku za 6Kn. Na druhou stranu, odkud se přijíždí k vile, jsou restaurace. Blízko je zastávka MHD, cena za osobu je 10Kn, malé děti neplatily nic. Zajeli jsme si do starého Zadaru. Řidiči jedou docela rychle a zatáčky klopí. Jezdí tam i vláček, ale nejbližší zastávka je u hotelů nebo u přístavu v Puntamice. Celý pobyt jsme měli slunečno bez mráčku. Až v neděli se to kolem poledne rapidně zhoršilo. Přišel velký vítr, s ním se hodně zvlnilo moře a vlny byl asi 2metrové. Lidi balili své švestky a utíkali od moře. Druhý den byla voda studená a lidé se moc nekoupali. Ale to už nám bylo jedno, byl to poslední den pobytu. V úterý jsme brzy ráno odjeli.
Pláž je oblázková ( bílé kameny) nebo betonová. Nejezdili jsme nikam jinam. Ale i když jsou všude umístěny odpadkové koše, nedopalky od cigaret, pecky (od nektarinek) se válely všude. A bohužel i žvýkačky. Kousek od restaurací je pláž patřící zřejmě kempu a byla vylidněná. Za plotem sedí místní vyběrčí poplatku 10Kn za osobu, že si tam můžete složit deky a poplavat v moři:)) Večer je průchodná volně. Vhodné na procházky a focení.
StravaNa jídlo si nemůžeme stěžovat, vařili jsme si sami. Ochutnali jsme i jídlo jeden pozdní večer v místní restauraci, kde jsme si dali 1x pizzu (napůl) a 2x hranolky pro děti. Pizzu jsme si nakonec rozdělili sami, číšník mi dal na druhou polovinu pizzy talíř od ubrousků a příborů, které nám donesl dříve...K jídlu patří i placení, mohli jsme odejít, protože si nás nikdo nevšímal. Já jsem s dětmi odešla, bylo pozdě v noci a partner se sháněl, komu by to mohl zaplatit...Restaurace byla plná. Jinak jídlo bylo moc dobré.
UbytovaniePro 4 osoby (2 dospělé a 2 malé děti) to bylo docela velké. Co se týče samotného ubytování, tak na první pohled bylo vše v pořádku. Když opadly růžové brýle, tak jsme našli pavučinky, prach...Kuchyň byla spojená s obývákem, u vchodových dveří WC a hned vedle malý kamrlík se sprchou a vtěsnaná pračka (nepoužili jsme ji za pobyt vůbec) a hlavní světlo nesvítilo, pouze jedna žárovka umístěna na polici se zrcadlem. Jedna ložnice byla větší spolu s rohovou sedačkou, pořád nechápu, na co tam byla sedačka - asi na vyplnění toho velkého prostoru:)) Klimatizace byla součástí ložnice. Druhá ložnice byla menší s menší teraskou a s klimatizací rovněž. K menší ložnici náleží koupelna se sprchou, WC a bidetem (nepoužilil jsme ani jednou za pobyt). Co se týče kuchyně, postrádali jsme tam několik věcí, jako je obyčejná škrabka , menší vařečka a menší zapékací mísa. Chorvaté vaří všechno ve velkém, tak nám to právě nevyhovovalo. Nějakou menší zapékací mísu jsme si šli půjčit od majitelky, alobal neměla (aluminiová folie) ale nabídla za to pečící papír:)) Z obýváku byly vysouvací dveře na terasu, která byla s plastvým stolem s ubrusem a se 6 plastovými židlemi. Na terase byly i dva sušáky. Terasa byla zastíněná markýzou. Výhled na moře je vpravo.
SlužbyPaní majitelka je usmívající se, v den příjezdu jsme přiejli ráno, kdy ona měl ještě půnoc. Nakonec nás přivítala, uvedla nás dovnitř a my se mohli ubytovat. Hned nám donesla A4 s připojením na místní Wifi. Ovladač na TV byl pokažený, tak jsme museli přepínat ručně. Paní majitelku jsme požádali pouze v případě, jestli nemá menší zapékací mísu, jinak jsme se ji na nic neptali, nic jsme takového zvláštního nepotřebovali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav Heinz
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hledali jsme lokalitu, kde to v noci žije a dá se tam dobře potápět. Zjevně pracovnice neměla vůbec žádný přehled o dané lokalitě a tak jsme skončili v Duće - rodinné oblasti s pozvolným vstupem do moře. Písčitá pláž, pod vodou šel vidět jen písek, řasy, pár krabů a stejnobarevných malých rybek. Po 150 metrech byla voda stále po kolena a kousek dál byly bójky, za kterýma se neustále proháněly vodní skútry a lodě. Při cestě na místo dopravce neměl vůbec informace, kde nás veze, tak jsme museli na rychlo hledat název místní agentury. Po příjezdu, kolem 5. hodiny ráno, za deště jsme zjistili, že agentura má otevírací dobu až od 8. hodiny a po zavolání na urgentní číslo, se nám nedostalo žádné zpětné vazby a tak jsme 3 hodiny čekali. Potom po vyřízení jsme byli odvezeni k apartmánu, kde jsme museli čekat ještě další dvě hodiny. Asi 10:20 jsme totálně vyčerpaní a hladoví konečně dostali náš apartmán. V životě jsem nezažil horší organizaci zájezdu.
Hledali jsme lokalitu, kde to v noci žije a dá se tam dobře potápět. Zjevně pracovnice neměla vůbec žádný přehled o dané lokalitě a tak jsme skončili v Duće - rodinné oblasti s pozvolným vstupem do moře. Písčitá pláž, pod vodou šel vidět jen písek, řasy, pár krabů a stejnobarevných malých rybek. Po 150 metrech byla voda stále po kolena a kousek dál byly bójky, za kterýma se neustále proháněly vodní skútry a lodě. Při cestě na místo dopravce neměl vůbec informace, kde nás veze, tak jsme museli na rychlo hledat název místní agentury. Po příjezdu, kolem 5. hodiny ráno, za deště jsme zjistili, že agentura má otevírací dobu až od 8. hodiny a po zavolání na urgentní číslo, se nám nedostalo žádné zpětné vazby a tak jsme 3 hodiny čekali. Potom po vyřízení jsme byli odvezeni k apartmánu, kde jsme museli čekat ještě další dvě hodiny. Asi 10:20 jsme totálně vyčerpaní a hladoví konečně dostali náš apartmán. V životě jsem nezažil horší organizaci zájezdu.
Písčitá pláž, pod vodou šel vidět jen písek, řasy, pár krabů a stejnobarevných malých rybek. Po 150 metrech byla voda stále po kolena a kousek dál byly bójky, za kterýma se neustále proháněly vodní skútry a lodě. Vhodné pouze pro malé děti a neplavce.
StravaBez stravy
UbytovanieSkromný apartmán, který byl umístěn po několika stech metrech do velmi prudkého kopce.
SlužbyPokud chcete klimatizaci, musíte si připlatit 5 eur na den. Wifi chytíte na záchodě nebo o patro níž. Byly jsme ubytováni v 1. patře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Josef M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Docela dobrý, až na stravu.
Docela dobrý, až na stravu.
Kamenitá, doporučení určitě obuv do moře.
StravaNa snídani jeden druh salámu (vypadal jako Gothaj), jeden druh sýru a pokaždé bílé pečivo.
Na večeři polévka - vývar s 5 nudlemi a menší porce druhého jídla.
Nemohli jsme si vybírat z menu na večeři, i když to bylo v pokynech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zbyněk M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi