Apartmány Darko Chorvátsko, Severná Dalmácia, Pakoštane
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimír K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dopravu přímo do vily nám zprostředkovávala agentura Holidays. Špatná organizace, na vše se čekalo.
Dopravu přímo do vily nám zprostředkovávala agentura Holidays. Špatná organizace, na vše se čekalo.
Na pláž se chodí po kamenitých schodech, cca 150-200 m. Pláž je kamenitá, takže doporučuji boty do vody, kamínky do noh nepříjemně píchají :D Moře čisté, balvany ve vodě tomu dávají "šmrnc" :D
StravaUbytování jsme měli bez stravy, tudíž jsme si vařili sami na pokoji. Malá kuchyňka je postačující, nádobí bohatě stačí k uvaření jakéhokoliv jídla.
UbytovaniePokoj byl malý, útulný. Malá kuchyňka, jídelní stůl, postel, koupelna. Pokoj nám na přespání stačil, jinak jsme byli u vody, nebo na výletech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Edita H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Dovolená odpovídala našemu očekávání i ceně.
Na pláž se chodilo cestičkou a po schůdcích celkem cca 150 m. Nebylo zde příliš mnoho lidí. Pláž byla kamínková, byla zde betonová mola - dalo se z nich i skákat do vody. Hned u pláže byl "kiosek" a příjemné stinné posezení (pivo, káva, zmrzka...). Pláž i voda byly krásně čisté.
UbytovanieOdpovídal ceně, byl to spíše průměr. Pár vylepšení by to chtělo, ale jinak spokojenost. Bylo zde čisto, dostali jsme ručníky, utěrky, kuchyňka byla vybavená, klimatizace za příplatek. Jinak zde bylo příjemně, pani domácí byla milá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tereza Nováková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž byla upravéná jak písčitá tak kamenná.. Obě s vhodným přístupem pro děti.
UbytovanieUbytování bylo klimatizované. A náš apartmán obsahoval tři ložnice, dvě koupelny, jídelnu s kuchyní, dvě koupelny a dva krásné balkony.. Hned u aúartmánu jsme mělik dispozici zahradu s grilem, dětské hřiště a parkovací místa.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michal Hejduk
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka Tvardíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Především skalnatá, hodně ježků. Pobřeží lemuje park, vhodné pro relax a odpočinek. Voda čistá. Pro děti písčitá lagunka.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anna R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
spokojnosť
spokojnosť
Pláž blízko,piesková.čistá, s lehátkami,za poplatok Blízko sú aj bufety a reštaurácie.
StravaStrava dobrá,teda uspokojivá,14 dní bol ten istý šalát.Ku všetkému,aj ku špagetám.
UbytovanieČisto,útulne,až na to,že ubytovanie bolo tesne pri celkom rušnej ceste.
SlužbySlužby hotela boli dobre,čisto a útulne.Personál ústretový,vedúci bol vynikajúci.
Michaela H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vsetko super az na ranajky bez zeleniny a kazdy den to iste
Vsetko super az na ranajky bez zeleniny a kazdy den to iste
Vsetko super
StravaMalo fantazie a rozmanitosti
UbytovanieSuper
SlužbySuper
Antonín Osouch
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Katarína B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čo sa týka ubytovania a lokality je celkový dojem dobrý. Pláž, reštaurácie aj supermarket blízko, ubytovanie v tesnej blízkosti centra.
Obrovské mínus cestovnej kancelárie č. 1: Páni vodiči nás vyložili po únavnej 18 hodinovej ceste asi 500 - 700 m ďalej od ubytovania s tým (zachádzať nemuseli-ubytovanie je pri hlavnej ceste), že to sme si mali dohodnúť s delegátkou. Na pani delegátku sme číslo nemali, na recepcii nášho ubytovania nám povedali to isté s tým, že oni ju tam ešte nikdy nevideli a číslo nemajú. Ale beriem, v cestovnej zmluve nie sú zahrnuté služby delegáta.
Obrovské mínus cestovnej kancelárie č. 2: Medzi nástupnými miestami nie je zahrnutá Žilina, pritom autobus odchádza priamo zo ZA (ako sme sa neskôr od vodičov počas prestávky dozvedeli). My ako Žilinčania sme sa preto úplne zbytočne trepali do Trenčína, ktorý bol uvedený pre nás ako najbližšie nástupné miesto.
Na pár nedostatkov, ktoré sa zväčša týkali organizácie prepravy, hodnotím dovolenku ako príjemnú.
Čo sa týka ubytovania a lokality je celkový dojem dobrý. Pláž, reštaurácie aj supermarket blízko, ubytovanie v tesnej blízkosti centra.
Obrovské mínus cestovnej kancelárie č. 1: Páni vodiči nás vyložili po únavnej 18 hodinovej ceste asi 500 - 700 m ďalej od ubytovania s tým (zachádzať nemuseli-ubytovanie je pri hlavnej ceste), že to sme si mali dohodnúť s delegátkou. Na pani delegátku sme číslo nemali, na recepcii nášho ubytovania nám povedali to isté s tým, že oni ju tam ešte nikdy nevideli a číslo nemajú. Ale beriem, v cestovnej zmluve nie sú zahrnuté služby delegáta.
Obrovské mínus cestovnej kancelárie č. 2: Medzi nástupnými miestami nie je zahrnutá Žilina, pritom autobus odchádza priamo zo ZA (ako sme sa neskôr od vodičov počas prestávky dozvedeli). My ako Žilinčania sme sa preto úplne zbytočne trepali do Trenčína, ktorý bol uvedený pre nás ako najbližšie nástupné miesto.
Na pár nedostatkov, ktoré sa zväčša týkali organizácie prepravy, hodnotím dovolenku ako príjemnú.
Štúdio pre dve osoby postačovalo, škoda veľmi slabého kuchynského vybavenia. Veľkosť hrncov nepostačovala ani na uvarenie obeda pre 2 dvoch dospelých ľudí, nôž len jeden, aj to na pečivo. Skutočne veľmi slabé... Sprchový kút pre tých štíhlejších a prirodzene so závesom, kde sa nemôžete zohnúť bez toho, aby sa o vás neprilepil. Inak relatívna spokojnosť.
Klíma aj wifi fungovali.
Lukáš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
až na maličký pokoj, všechno dobré
až na maličký pokoj, všechno dobré
dobrá
Stravavýborná
Ubytovaniepokoj velmi malý, výhled měl být na hory, a bylo jen střešní okno do nebe.
Službyvelmi dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Anlaufová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velká vzdálenost od centra.
velká vzdálenost od centra.
kamenité pláže byly blízko, ale malé a přeplněné a na písečnou pláž to bylo dál 10-15min.
UbytovanieApartmán byl hezký, ale malý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jarmila Ježková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme spokojeni, pouze došlo k chybě, kdy řidiči měli napsáno ubytování Pag a naše ubytování bylo v Novalji a tak jsme byli dopraveni na autobusové nádraží s tím, že pro nás někdo přijede a nevěděli co bude dál a na koho se obrátit a proto jsem volala do agentury, kde jsem jim popsala naší situaci a za nějakou dobu pro nás přijeli z agentury a byli jsme ubytováni. Bohužel ta doba nejistoty trvala 1 1/2 hod. Bylo to docela nepříjemné. Jinak jsme byli velice spokojeni.
Byli jsme spokojeni, pouze došlo k chybě, kdy řidiči měli napsáno ubytování Pag a naše ubytování bylo v Novalji a tak jsme byli dopraveni na autobusové nádraží s tím, že pro nás někdo přijede a nevěděli co bude dál a na koho se obrátit a proto jsem volala do agentury, kde jsem jim popsala naší situaci a za nějakou dobu pro nás přijeli z agentury a byli jsme ubytováni. Bohužel ta doba nejistoty trvala 1 1/2 hod. Bylo to docela nepříjemné. Jinak jsme byli velice spokojeni.
Pláž opravdu nebyla daleko, byla to příjemná procházka a navíc na konci června byla poloprázdná, takže jsme si místo vždy vybrali v pohodě.
StravaNeměli jsme stravu.
UbytovanieUbytování v apartámu nám naprosto vyhovovalo, pouze kuchyně nebyla dostačeně vybavena kuchyňským nádobím a např. příbory byly naprosto hrozné (vypadávaly z rukojeti, byly přelepeny apod.)
SlužbyŽádné služby jsme neměli.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Libuše Baťová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená se nám fakt libila. Spokojeni jsme byli jak s uitovánim tak s pláží i mistem kde jsme byli.
Naše dovolená se nám fakt libila. Spokojeni jsme byli jak s uitovánim tak s pláží i mistem kde jsme byli.
Na pláž jsme chodili tak 3 až 5 minut. Pláž byla čístá a upravená.
StravaStravu jsme měli vlastní, ale occhutnali jsme jidlo i z okolních restaurací. Vždy jsme byli spokajeni.
UbytovanieApartmámnový dům vila Božena. V domě bylo čisto a apartmány vkusně zařízené
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná dovolená, málo služeb, obchodů v okolí, ubytování by mohlo být lepší.
Pěkná dovolená, málo služeb, obchodů v okolí, ubytování by mohlo být lepší.
Malé vzdálené, ale velice pěkné a čisté, málo lidí.
StravaObchody předražené a maso většinou zkažené. Jídlo v restauraci chutné...
UbytovanieHmyz, neohrazená terasa, dosti nebezpečné pro malé děti. Koupelna, resp. Sprchový kout postrádá odkládací prostory na mycí prostředky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana Turková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Alena Bartáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čisté, příjemné prostředí, pouze na našem pokoji bylo málo úložných prostor a protože jsme byli 2 dospělí + dítě na 2lůžkovém pokoji s přistýlkou byli jsme trochu stísnění, pro 3 to chtělo asi 4lůžkový pokoj.
Strava dobrá, ale 2x se nám stalo, že podávané jídlo bylo chladné.
Majitelka penzionu příjemná, ochotná.
Čisté, příjemné prostředí, pouze na našem pokoji bylo málo úložných prostor a protože jsme byli 2 dospělí + dítě na 2lůžkovém pokoji s přistýlkou byli jsme trochu stísnění, pro 3 to chtělo asi 4lůžkový pokoj.
Strava dobrá, ale 2x se nám stalo, že podávané jídlo bylo chladné.
Majitelka penzionu příjemná, ochotná.
Krásná, 5minut od penzionu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate