Apartmány Isabel Chorvátsko, Orebič
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rastislav Magdolen
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hľadali sme niečo pokojne ,ale nie bez ľudí,obchodíkov a reštaurácií.Idealne miesto na reštart.Nikto sa nikde neponáhľal,každý mal čas ,bez stresu.Prechadzky v mestečku ,alebo v okolí .Ranné kúpanie v mori a večerné prechádzky po dobrej večeri.
Hľadali sme niečo pokojne ,ale nie bez ľudí,obchodíkov a reštaurácií.Idealne miesto na reštart.Nikto sa nikde neponáhľal,každý mal čas ,bez stresu.Prechadzky v mestečku ,alebo v okolí .Ranné kúpanie v mori a večerné prechádzky po dobrej večeri.
V mestečku je niekoľko malých pláži.Nikdy nie sú preplnené.Mi sme najradšej chodili na mestskú pláž,kde sa dalo plávať aj ďalej.Deti radi šnorchlovali,lebo more bolo čisté a plné rôznych rýb,hviezdic ,krabov atď...
Ďalšia pláž bola detská veľmi pekná a pre tínedžerov a dospelých je tam aj pláž kde je hudba ,bar pekne sedenie ,lehátka a slnečníky z palivových listov.V okolí sa dá ísť aj do zátoku niektoré sme tiež navštívili a sú prekrásne.
Stravovali sme sa sami,občas niečo uvarili ale občas sme vyskúšali aj miestne reštaurácie v ktorých si vyberie i náročný zákazník.V každej robili ryby a iné morské potvory ,ale mali aj miestne mäsové alebo bezmäsité jedla-velmi chutné.
UbytovanieUbytovanie bolo na promenáde v kamennom hoteliku s romantickou atmosférou.Krasny výhľad na celú zátoku kde kotvili rybárske loďky ale aj malé jachty.Aparman bol čistý a nový.Dosť veľký pre 4 ľudí.
SlužbyHotel bol čistý ,upratany .
Stanislava Vágenknechtová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
super
super
SUPER!!!!
StravaMěli jsme vlastní, v restauracích dobrá.
UbytovanieČistota apartmánů při předání by mohla být lepší, také občasný servis by neškodil
Službyo.k.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hrôza !
Hrôza !
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsme spokojení. Biograd sice není ideální město na klidnou dovolenou, ale procházkami do sousedního sv. Filipa i Jakova jsme si to vynahradili. Ubytování dobrá, strava také, pláže přeplněné.
S dovolenou jsme spokojení. Biograd sice není ideální město na klidnou dovolenou, ale procházkami do sousedního sv. Filipa i Jakova jsme si to vynahradili. Ubytování dobrá, strava také, pláže přeplněné.
Biograd je menší město, které nabízí veliké využití volného času, ale s plážemi to už tak růžové není. V Biogradu jsou dvě pláže, z toho obě dvě jsou přelidněné. V tom vidím velkou nevýhodu dovolené- nějaké soukromí nečekejte. Dostupnost z Josipy je výborná k té méně přelidněné pláži, asi 2 minutky chůze.
StravaSnídaně byly perfektní- párky, vajíčka na různé způsoby, musli, salámy, sýry, pečivo.. Spokojenost. Večeře byly chudší. Na výběr sice asi z pěti možností, ale nějaké vysoké gastronomie se tu nedočkáte. Některá jídla byla dobrá, např. lasagne, jiná s enedala jíst- rizoto s mořskými plody- rýže smíchaná s kousky ryb a kečupem.. Dezert v podobě jablka nebo melounu. Ale jak jsem psala, snídaně to vynahradily,
UbytovaniePenzion Josipa nabízí skvělé ubytování, domácí jsou velmi příjemní. Krásné pokoje za dobrou cenu.
SlužbySlužby typického apartmánu- klimatizace za poplatek, úklid jen před ubytováním- s tím jsme ale počítali a nevadilo nám to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marcela S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pekna vilka, prijemna a ochotna pani domu, poradi, pomuze.
Pekna vilka, prijemna a ochotna pani domu, poradi, pomuze.
Plaz oblazkova, blizko vedle pisecna. Vstup do more pozvolny, more ciste.
StravaSnidane bohata, kava vyborna. Vecere v restauraci El Dorado chutne - polevka, hlavni jidlo, k tomu hodne zeleninky, pote vzdy dezert - kolac, zmrzlina nebo pudink. Moc dobre a velke porce. Mily personal.
UbytovaniePekny cisty pokoj s balkonem, kde byla snura na pradlo i kolicky. Ve skrini plno raminek, k dispozici byla varna konvice, hrnky a lzicky, sklenicky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radim Hanousek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherné místo, hned u moře, příjemný pan domácí
Nádherné místo, hned u moře, příjemný pan domácí
Průzračné čisté moře, beton na utesech přímo před hotelem, kaminkova pláž cca 200m.
StravaBez stravy
UbytovanieNové, pekne apartmány mají drobné nedodelky, není zavedena klimatizace, při zapnutí rychlovarne konvice vypadavaji pojistky, wifi slabá a jen na jednom místě apatmanu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezké místo, ale hůře dostupné. Pokud hledáte místo pro klidnou dovolenou, kde není milion lidí, tak dobré. Na druhou stranu, skoro nic tam není (jen malý obchůdek, bistro a stánek se zmrzlinou). Do nejbližšího města (supermarket, restaurace, kavárna) je to cca 20 minut autem po krkolomné silničce :-).
Hezké místo, ale hůře dostupné. Pokud hledáte místo pro klidnou dovolenou, kde není milion lidí, tak dobré. Na druhou stranu, skoro nic tam není (jen malý obchůdek, bistro a stánek se zmrzlinou). Do nejbližšího města (supermarket, restaurace, kavárna) je to cca 20 minut autem po krkolomné silničce :-).
Hned před domem. Čisto, celkem málo lidí.
StravaBez stravy.
UbytovanieJednoduché, čisté, funkční.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 174 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika Hurdesová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pokoje s polopenzí v případě tohoto zájezdu vlastně znamenají větší množství různě kvalitně zařízených pokojů u různých ubytovatelů. Pakliže budete mít štěstí, můžete být ubytováni v klasickém apartmánu i s kuchyňským koutkem, balkonem... Pakliže ovšem tolik štěstí mít nebudete, můžete se ocitnout v malinkém a poměrně tmavém pokojíčku s rozpadajícím se zařízením pokoje a bez jakéhokoliv kuchyňského vybavení (např. nože). Přirovnala bych takovýto pokoj k průměrnému pokoji (se sociálním zařízením na pokoji) na českých univerzitních kolejích. Pravda, pokoj byl s balkonkem, ale od pokoje vedlejšího resp. od vedlejšího balkonu jej dělila jen plastová přepážka s mezerou dole i velkou mezerou nahoře. Takže v sousedství byla zcela zřetelně slyšet každá i pološeptem vyslovená věta.
Pokoje s polopenzí v případě tohoto zájezdu vlastně znamenají větší množství různě kvalitně zařízených pokojů u různých ubytovatelů. Pakliže budete mít štěstí, můžete být ubytováni v klasickém apartmánu i s kuchyňským koutkem, balkonem... Pakliže ovšem tolik štěstí mít nebudete, můžete se ocitnout v malinkém a poměrně tmavém pokojíčku s rozpadajícím se zařízením pokoje a bez jakéhokoliv kuchyňského vybavení (např. nože). Přirovnala bych takovýto pokoj k průměrnému pokoji (se sociálním zařízením na pokoji) na českých univerzitních kolejích. Pravda, pokoj byl s balkonkem, ale od pokoje vedlejšího resp. od vedlejšího balkonu jej dělila jen plastová přepážka s mezerou dole i velkou mezerou nahoře. Takže v sousedství byla zcela zřetelně slyšet každá i pološeptem vyslovená věta.
Jelikož jsme v Bašce Vodě byli koncem srpna, tedy stále ještě v sezóně, byly pláže přímo ve městě dosti přelidněné. Ale po každodenní asi půlhodinové procházce za město se již dalo najít pláže sice méně upravené, ale zato i méně lidnaté.
Strava Nevím, co si přesně každý z nás představí pod pojmem /polopenze/ a /snídaně bufetovým způsobem/, proto zde spíše popíši, co toto znamená v podání pořadatelů tohoto zájezdu.
K snídaním: Překvapivě nám na místě bylo oznámeno, že snídaně budou /kontinentální a k dispozici bude bufetový stolek/, což praticky znamenalo, že ke každé ze 6 snídaní jsme každý dostali talířek s hrudkou másla, se třemi plátky velmi nekvalitní asi šunky, 3 plátky stejně nekvalitního salámu, 3 plátky sýra sýrového typu, 3 téměř průhledná kolečka okurky a stejně tak rajčete. Jednou jsme místo šunky dostali těstoviny s tuňákem, které ale, navzdory očekávání, opravdu nebyly dobré. K 7. snídani byly 2 nožičky párků a hořčice. A samozřejmě ke každé snídani bílý chléb. Na bufetovém stolku byli každý den k dispozici stále stejná paštika, marmeláda, krupicová kaše, vločky s hrozinkami, kafe, mléko, čaj a limonáda. Občas se tam objevila smaženka, smažená topinka nebo ( pravděpodobně pro velký úspěch z předešlého dne) teštoviny s tuňákem.
K večeřím: K večeři byla vždy nějaké polévka. Dále byla možnost výběru z 3 možných jídel, která jsme si volili den předem a dezert, což byl kousek buchty, čtvrt plátku melouna nebo studená palačinka. Večeře byly o něco lepší než snídaně a porce přibližně stejné, jaké dostanete v jakékoliv jídelně. Vlastně i to jídlo mnohdy chutí připomínalo klasické jídlo se školní jídelny.
Možná jsem jen já vybíravá, možná to opravdu nebylo moc dobré :-).
Jak jsem se již výše zmínila, pokoj, ve kterém jsme byli ubytovaní, opravdu nebyl velký. Byl ale dobře uklizený. Na stavu vybavení pokoje se již, předpokládám, značně podepsali předchozí ubytovaní. Ze záchodové mísy odpadávalo prkénko, držák na ručníky vypadával ze zdi, úchytky na šuplících občas zůstaly v ruce, jedna zásuvka byla vytržená ze zdi a 2. zalepená izolepou. Chápu, že některé tyto závady mohly být způsobené návštěvníky, kteří pokoj obývali před námi, přeci jen jsme tam byli až koncem srpna.
SlužbyNa pokoji byly k dispozici 3 ručníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ľubomír Mydlárik
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláže , na výber, čisté ,kamenisté ,ale upravené super. Mimochodom je tam pláž s modrou zástavou.
StravaVarili sme si sami,kuchyňa na úrovni,aj mikrovlnka,kanvica .
UbytovanieUbytovanie v prvom pohľade super,aj klíma ,aj balkón.Až sme chytili "super" susedov.Na našom poschodí mládež z Poľska,ktorú som už prvú noc navštívil s tým ,že keď prichádzajú o 4 hodine ráno,majú sa správať ako ľudia a že nie sme zvedavý na ich "spev".Nie je problém povedali,ale s prehľadom vieme ,kedy prichádzali do apartmánu počas celého pobytu.Nad nami Maďari ktorí si mysleli ,že celá ulica je na nich zvedavá,katastrofa.Domácemu nevadilo nič,až musel prísť nejaký pán a začať sa vyhrážať políciou,potom bol v daný deň pokoj.
Mario Olah
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Libor Mičák
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
perfektní
perfektní
ok
Stravasami
Ubytovanieperfektní
Službyperfektní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 401 € za os.
Helena D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem pozitivní, slabší penzion vynahradily krásné pláže.
Celkový dojem pozitivní, slabší penzion vynahradily krásné pláže.
Super!!!
StravaSnídaně - chudší výběr, málo pestrá, opět se vracím k hygieně - ušpiněné příbory, skleničky, oloupaná vajíčka se zbytky skořápek, unavené nakráté nektarinky, celkově málo ovoce - aspon pro děti!!!
Věčeře - to jsme byli spokojeni.
Ubytování skromné, to by nevadilo, ale přidat na hygieně - čistota, slabý článek penzionu.!
SlužbySlužby penzionu - personál příjemný. V tom by nebyl problém, ale paní delegátka - ??? na co jsem se nezeptala, to jsem nevěděla. Velmi pasivní, jakoby nepřipravená , neměla ve své práci systém , ve své práci by měla vést a organizovat, jsme v prostředí , které neznáme..... Možná , jako člověk hodná, ale působila špatně. Nepředstavuji si takto profesionála.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klára U.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Blanka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radmila S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše odpovídalo našim představám ubytování,strava ,pláže.
Vše odpovídalo našim představám ubytování,strava ,pláže.