Vila Martina Chorvátsko, Primošten
Veronika J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování odpovídalo ceně,wifi připojení slabší,vše bylo v pořádku,akorát se striktně dodržuje večerní klid,takže po desáté hodině večerní např.při grilování se nesmí mluvit nahlas atd.Což nám trochu vadilo,že jsme byli občas okřikování,aby jsme byli potichu,což na dovoloné nikdo nechodí spát ještě za světla.
Ubytování odpovídalo ceně,wifi připojení slabší,vše bylo v pořádku,akorát se striktně dodržuje večerní klid,takže po desáté hodině večerní např.při grilování se nesmí mluvit nahlas atd.Což nám trochu vadilo,že jsme byli občas okřikování,aby jsme byli potichu,což na dovoloné nikdo nechodí spát ještě za světla.
Pláž hezká,ale malá.
StravaVařili jsme si sami,nebo zašli do restaurace,kde jsme si velmi pochutnali na rybích specialitách.
UbytovanieUbytování bylo čisté,kuchynka dostatečně vybavená,nic nám nechybělo.
SlužbyVše v pořádku,jen ručníky by mohli být větší než utěrky :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate






















