Farma Česká republika, Vysočina, Pelhřimov
Andrea W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme moc spokojeni. Originální, domácí prostředí.
Byli jsme moc spokojeni. Originální, domácí prostředí.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Andrea W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme moc spokojeni. Originální, domácí prostředí.
Byli jsme moc spokojeni. Originální, domácí prostředí.
Jiří Brabenec
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní dovolená. Příští rok znovu.
Perfektní dovolená. Příští rok znovu.
Luxusní kvalita.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
František V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše bylo,jak napsáno v nabídce,navíc ochotný personál a skvělé jídlo.
děkuji
Vše bylo,jak napsáno v nabídce,navíc ochotný personál a skvělé jídlo.
děkuji
Petr P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 124 € za os.
Jana Dvořáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Robert Bielski
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitka Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se bam velmi líbila, vyšlo i počasí, takže není co vytknout.
Dovolená se bam velmi líbila, vyšlo i počasí, takže není co vytknout.
Měli jsme k ubytování jen snídani, ale ta byla luxusní. Když něco došlo,obsluha hned nosila další. Jediné co nás zklamalo, byla obsluha ve zdejší restauraci, po první návštěvě nás to tak odradilo,že už jsme tam víckrát nešli. Je vidět, že mají asi peněz dost a o zákazníky ani po covidu nestojí. Škoda.
UbytovaniePokoj byl perfektně uklizený a připravený. Jediné co na pokoji chybělo, byla lednička, ale to už jsme se dočetli v jiných recenzích, takže jsme s tím počítali. Dokonce průběhu ubytování přišli vysypat i koš a to jsme tam byli jen an 4 dny. Takže za nás služby na jedničku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Stanislav Kozel
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Antonín Dušek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem -výborný.Vidět místo kde se pořádá světový biatlon,hned za hotelem les kam se dá jít na houby.
Celkový dojem -výborný.Vidět místo kde se pořádá světový biatlon,hned za hotelem les kam se dá jít na houby.
Pláž nikde,jen lesy.
UbytovanieCelkový dojem z ubytování je výborný.Z okna jsem viděl do lesa,
SlužbyBez stížností.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Aleš Andrš
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Malá informovanost na recepci. Při příjezdu Vám takřka nic neřeknou. Pokud se nezeptáte, tak vám nic navíc ani předem zaplacené služby nenabídnou.
Ve wellness nefunkční parní sauna a boční trysky v bazénu. V sauně chybí ochlazovací bazének či výklopné vědro. Za hotelem starý zaroslý a rozbitý minigolf. Ano, nebyl v nabídce, ale je to škoda, že se o něj nestarají. Paní na recepci je sice milá, ale s lámanou Češtinou na toto místo nevhodná.
Malá informovanost na recepci. Při příjezdu Vám takřka nic neřeknou. Pokud se nezeptáte, tak vám nic navíc ani předem zaplacené služby nenabídnou.
Ve wellness nefunkční parní sauna a boční trysky v bazénu. V sauně chybí ochlazovací bazének či výklopné vědro. Za hotelem starý zaroslý a rozbitý minigolf. Ano, nebyl v nabídce, ale je to škoda, že se o něj nestarají. Paní na recepci je sice milá, ale s lámanou Češtinou na toto místo nevhodná.
Strava byla pro mne fajn. Manželka měla objednanou bezlepkovou stravu. Nic takového jí však nebylo vyhověno. Číšník ani kuchař o ničem nevěděl. Na konci pobytu na recepci vsak bezlepkovou stravu požadovali zaplatit. Po konzultaci a vysvětlení situace tento příplatek vymazali.
UbytovanieAž na rozsypané brambůrky na podlaze po předchozích ubytovaných klientech docela fajn.
Matrace tvrdá. Polštář hrozně vycpaný. Spalo se špatně.
Bylo by vhodné při přijezdu oznámit klientům, že v pondělí je sanitarní den. Jediné ráno pobyru a to v pondělí jsem si chtěl jít zaplavat a byl jsem nemile překvapen.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate