Cett Hodnotenie: 3/5 Česká republika, Vysočina, Náměšť nad Oslavou
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Josef Peleška
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojeni. Budeme doporučovat známým.
Spokojeni. Budeme doporučovat známým.
Výborná.
UbytovanieDobré.
SlužbyVýborné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Antonín K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Sylva Farkašová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám velmi libila,byli jsme velmi spokojeni,až na záležitost se stravováním. Třetí den nám bylo oznámeno,že na jídlo budeme docházet do vedlejšiho hotelu. Měli jsme s manželem jedinou podmínku a to,že vše bude v jednom hotelu ( strava,ubytování i procedury )
Protoźe tato podmínka -nikoliv ze strany cestovni kanceláře- nebyla dodržena,zavolala jsem paní Dvořákové a ta vše v hotelu vyřidila,za což ji patří náš dik. Jako kompenzace nám byla nabídnuta procedura navíc, čehož jsme využili.
Dovolená se nám velmi libila,byli jsme velmi spokojeni,až na záležitost se stravováním. Třetí den nám bylo oznámeno,že na jídlo budeme docházet do vedlejšiho hotelu. Měli jsme s manželem jedinou podmínku a to,že vše bude v jednom hotelu ( strava,ubytování i procedury )
Protoźe tato podmínka -nikoliv ze strany cestovni kanceláře- nebyla dodržena,zavolala jsem paní Dvořákové a ta vše v hotelu vyřidila,za což ji patří náš dik. Jako kompenzace nám byla nabídnuta procedura navíc, čehož jsme využili.
-
StravaStrava dobrá. Každý si mohl vybrat co má rád.
UbytovanieHezké, čisté pokoje. Velmi milé a ochotné pokojské.
SlužbySlužby hotelu taktéž dobré,až na výše uvedenou záležitost,kterou jsme k naší spokojenosti vyřešili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Roman P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan Kořenek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Souhrně řečeno , dovolenou jsme si vybrali dobře . Nikdy jsem na Vysočině dlouhodobě nebyl , průzkum bojem ukázal na další možnosti poznávání . Byli jsme spokojeni , až na nesrovnalosti ve věci cen za stravování ( nevím proč jsme platili 80 Kč za dvě osoby navíc / den, když do restaurace bylo 20m z hotelu . Značně drahé procházky pro důchodce )
Souhrně řečeno , dovolenou jsme si vybrali dobře . Nikdy jsem na Vysočině dlouhodobě nebyl , průzkum bojem ukázal na další možnosti poznávání . Byli jsme spokojeni , až na nesrovnalosti ve věci cen za stravování ( nevím proč jsme platili 80 Kč za dvě osoby navíc / den, když do restaurace bylo 20m z hotelu . Značně drahé procházky pro důchodce )
pláž nebyla k dispozici , byli jsme na Vysočině
StravaNa velmi dobré úrovni , chyběla flexibilita ve struktuře jídelního lístku ( stále stejná nabídka )
UbytovanieUbytování bylo velmi dobré , bez připomínek
SlužbyDobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ivana N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování kvalitní,horší stravování a obsluha v restauraci
Ubytování kvalitní,horší stravování a obsluha v restauraci
Čistá a příjemná
StravaV restauraci obsluha po hodíně,nevařilo se a nebo smažená jídla s fritáku.
UbytovaniePokoj krasný a čistý
SlužbyObsluha příjemná a kvalitní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan Karlíček
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem - velmi příjemná dovolená.
Celkový dojem - velmi příjemná dovolená.
Jelikož šlo o hotel uprostřed Třebíče, asi nemá smysl tu psát, že pláž na Městské plovárně byla trochu z ruky. :-D
StravaMěli jsme pouze snídaně, byly v naprostém pořádku.
UbytovanieUbytování v pořádku, jen ve čtyřmístném apartmánu rozděleném do dvou samostatných místností chyběla možnost sesednout se ve čtyřech lidech k jednomu stolu.
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Nováková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena se nám libila i když počasí nepřálo.krasne okolni vychazky
Dovolena se nám libila i když počasí nepřálo.krasne okolni vychazky
Dobra
StravaSnídaně v pořádku večeře mohli být pestřejší .
UbytovanieUbytovani bylo dobré čisté spokojenost.Nebyl problem.
SlužbySlužby hotelu dobre až na masáže ve welnes ty byli neuspokojivé
.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav Havel
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemné prostředí na konci města, vlídný personál.
Příjemné prostředí na konci města, vlídný personál.
není
Stravakuchař dle našeho názoru na vysoké úrovni
Ubytovanieok))
Službyochota, profesionalita
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Adriana O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na spoznávanie Prahy stačí aj hotel nižšej kategórie, pretože aj tak sme väčšinu času strávili mimo hotel.
Na spoznávanie Prahy stačí aj hotel nižšej kategórie, pretože aj tak sme väčšinu času strávili mimo hotel.
bez
StravaStrava - raňajky boli priemerné, chýbalo ovocie a zelenina.
UbytovanieNa izbe chýbal trezor, v tv boli len 3 kanály (nova, čt1, čt2). Čistota bola na úrovni, upratané, uteráky denne čisté.
SlužbyV prvý deň keď prišiel do hotela môj manžel s dcérou dostali k dispozícii len jednu izbu nakoľko sme mali objednané dve izby. Nakoľko bola dcéra platiaca ako dospelá osoba, myslím, že sme mali nárok využívať obe izby od prvého dňa obe i keď sme ostatná rodina prišli o deň neskôr. Na jednej izbe bol evidovaný manžel a syn a na druhej izbe ja ako matka, dcéra a syn. Moja dobrá vôľa, že vec neriešim i keď som bola dosť nahnevaná. Obe izby neboli v susedstve ako pre rodinu, ale jedna na druhom a druhá na treťom poschodí.
Andrea W.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme moc spokojeni. Originální, domácí prostředí.
Byli jsme moc spokojeni. Originální, domácí prostředí.
Antonín Dušek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem -výborný.Vidět místo kde se pořádá světový biatlon,hned za hotelem les kam se dá jít na houby.
Celkový dojem -výborný.Vidět místo kde se pořádá světový biatlon,hned za hotelem les kam se dá jít na houby.
Pláž nikde,jen lesy.
UbytovanieCelkový dojem z ubytování je výborný.Z okna jsem viděl do lesa,
SlužbyBez stížností.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Aleš Andrš
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Malá informovanost na recepci. Při příjezdu Vám takřka nic neřeknou. Pokud se nezeptáte, tak vám nic navíc ani předem zaplacené služby nenabídnou.
Ve wellness nefunkční parní sauna a boční trysky v bazénu. V sauně chybí ochlazovací bazének či výklopné vědro. Za hotelem starý zaroslý a rozbitý minigolf. Ano, nebyl v nabídce, ale je to škoda, že se o něj nestarají. Paní na recepci je sice milá, ale s lámanou Češtinou na toto místo nevhodná.
Malá informovanost na recepci. Při příjezdu Vám takřka nic neřeknou. Pokud se nezeptáte, tak vám nic navíc ani předem zaplacené služby nenabídnou.
Ve wellness nefunkční parní sauna a boční trysky v bazénu. V sauně chybí ochlazovací bazének či výklopné vědro. Za hotelem starý zaroslý a rozbitý minigolf. Ano, nebyl v nabídce, ale je to škoda, že se o něj nestarají. Paní na recepci je sice milá, ale s lámanou Češtinou na toto místo nevhodná.
Strava byla pro mne fajn. Manželka měla objednanou bezlepkovou stravu. Nic takového jí však nebylo vyhověno. Číšník ani kuchař o ničem nevěděl. Na konci pobytu na recepci vsak bezlepkovou stravu požadovali zaplatit. Po konzultaci a vysvětlení situace tento příplatek vymazali.
UbytovanieAž na rozsypané brambůrky na podlaze po předchozích ubytovaných klientech docela fajn.
Matrace tvrdá. Polštář hrozně vycpaný. Spalo se špatně.
Bylo by vhodné při přijezdu oznámit klientům, že v pondělí je sanitarní den. Jediné ráno pobyru a to v pondělí jsem si chtěl jít zaplavat a byl jsem nemile překvapen.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Brabenec
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Perfektní dovolená. Příští rok znovu.
Perfektní dovolená. Příští rok znovu.
Luxusní kvalita.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše bylo,jak napsáno v nabídce,navíc ochotný personál a skvělé jídlo.
děkuji
Vše bylo,jak napsáno v nabídce,navíc ochotný personál a skvělé jídlo.
děkuji
Petr P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 124 € za os.
Jana Dvořáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi