City Centre Hodnotenie: 3/5 Česká republika, Praha a okolie, Praha
Kristýna Kaizrlíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dalo by se říct, že od prvního pohledu z reality, jsem se hotelu trochu vyděsila, jak vypadal z venku, a trochu zevnitř měli by na tom zapracovat. Jinak pokoje byly velice čisté, a útulné i pěkné. Lokalita byla velice moc dobrá, a hlavně na dobrém místě.
Dalo by se říct, že od prvního pohledu z reality, jsem se hotelu trochu vyděsila, jak vypadal z venku, a trochu zevnitř měli by na tom zapracovat. Jinak pokoje byly velice čisté, a útulné i pěkné. Lokalita byla velice moc dobrá, a hlavně na dobrém místě.
Byla jsem nad míru spokojená už jen s toho důvodu, že byl bohatý výběr z dost jídel, a pití.
UbytovanieUbytování bylo v klidu, a v pořádku. Pokoj byl příjemný, a velice útulný. Co se týká hygieny, tak bylo všechno v pořádku, a bez problému. Jen menší nevýhoda je ta, že tam jsou stará okna, a ten kdo si potrpí na klid, tak by to měl zvážit, protože je Vše slyšet. :)
SlužbyPersonál byl velice milý, a ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate






