Korunní Princ Hodnotenie: 3/5 Česká republika, Český Raj, Turnov
Zuzana N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Zuzana N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdenka Soukupová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost,krásné místo,možnost krásných výletů,i co se týče dopravy,která je z Prahy až na místo vlakem
naprosto pohodlná.
Spokojenost,krásné místo,možnost krásných výletů,i co se týče dopravy,která je z Prahy až na místo vlakem
naprosto pohodlná.
Strava dobrá,v místě je i více možností stravování mimo hotely,například jsou zde dvě jídelny za rozumné ceny
a chutné jídlo.
Vcelku dobré, jen možná když porovnám vybavenost pokoje i koupelny s hotely stejné kategorie,které jsme
již navštívili,tak je jednodušší.
V hotelu jsou všichni velmi milí a ochotní,celý personál se snaží splnit jakékoliv přání.
ŠportNetýkalo se nás.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Viera K.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Doporučuji.
Každý si zde asi najde a užije, co ho zajímá a baví.
Personál vstřívný, nápomocný, s pozitivním přístup ke každému přání a požadavku.
Doporučuji.
Každý si zde asi najde a užije, co ho zajímá a baví.
Personál vstřívný, nápomocný, s pozitivním přístup ke každému přání a požadavku.
Dost velká vzdálenost o hotelu s dost velkým převýšením, dostupná z větší části jen po silnici.
StravaStandarní, obvyklá hotelová.
UbytovaniePokoj standard.
V našem pokoji bylo starší zařízení a vybavení, než je na oficiálních fotkách v hotelu.
Na pokoji nebyla uváděná chladnička, s kterou jsme počítali pro uskladnění některých potravin pro naše malé děti (kozí jogurty atd.).
Příprava pokoje byla odbytá. Všude spousta prachu vč. nočních stolků a žebříku v koupelně.
Deklarovanému výhledu na přehradu bránila další budova a vzrostlé stromy.
Wellness nové, moderní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Josef J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikolina D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Milan H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anna Šolcová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostá spokojenost
Naprostá spokojenost
René Vondráček
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem je velmi negativní. Již do hotelu TOMMY nikdy nepojedeme!
Celkový dojem je velmi negativní. Již do hotelu TOMMY nikdy nepojedeme!
V Náchodě pláž nebyla
StravaDvakrát dcera našla v cereáliích mrtvý hmyz. Nechutné!! V restauraci nás obsluhovali pokojské v tričkách. Jeden den jsme se na večeři dostali až v 18.20 na místo v 18 hodin. Hotel si v jídelně natáčel soukromé propagační videa. Vůbec to nikoho nezajímalo.
UbytovanieMělo být 3 a půl hvězdy! Ubytovali nás v nejmenším pokoji ECONOMY pod půdou - rozpálený. Šikmé stěny - neustále jsme se bouchali. Pokoj byl tak malý, že když jsem otevřel okno, nemohl jsem se dostat do postele.
SlužbyNeochotný personál. V koupelně bez okna byla centrálně vypnuta žebřina na sušení, takže jsme měli ručníky mokré celý týden.
Nebyl fén. Při příjezdu na ubytování nám bylo řečeno, že když jsme dva samostatné pokoje, máme každý den 30 min. vířivky + 30 min. bazénu zdarma. Recepční nám napsala časový rozpis. S dětmi jsme využívali denně. Při odjezdu nám recepční sdělila, že vířivka nebyla zdarma, a že máme doplatit cca 2000 Kč.. Nic jsem neuhradil. Byl velký konflikt při odjezdu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marek L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S ubytováním,stravou a službami hoetlu jsme velmi spokojeni. Bohužel zklamala cestovní agentura, která nás měla v hotelu zarezervovat, což se nestalo. Naštěstí personál byl vstřícný a zařídil nezařízené a po celou dobu pobytu se k nám velmi mile choval.
S ubytováním,stravou a službami hoetlu jsme velmi spokojeni. Bohužel zklamala cestovní agentura, která nás měla v hotelu zarezervovat, což se nestalo. Naštěstí personál byl vstřícný a zařídil nezařízené a po celou dobu pobytu se k nám velmi mile choval.
Pestrá chutná strava.
UbytovanieSpokojenost s celkovým vybavením hotelu, prostory a čistotou.
SlužbyPersonál byl velmi milý a staral se o vše.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jindřich Složil
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V hotelu je čisto,nový nábytek.Personál příjemný a vstřícný. Celkový dojem velmi dobrý.
V hotelu je čisto,nový nábytek.Personál příjemný a vstřícný. Celkový dojem velmi dobrý.
Rozmanitá,kvalitní dostatečná
UbytovanieNa dobré úrovni.
SlužbyKvalitní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na provozovatele penzionu kladeny příliš vysoké nároky. Chybí zde akutně personál.
Na provozovatele penzionu kladeny příliš vysoké nároky. Chybí zde akutně personál.
Karel Dostál
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v penzionu Vltavín splnila mé očekávání. Zařadil bych vyšší standard. Penzion je letitý ale přitom romantický,doporučuji.
Dovolená v penzionu Vltavín splnila mé očekávání. Zařadil bych vyšší standard. Penzion je letitý ale přitom romantický,doporučuji.
Penzion je bez pláže zato s krásným bazénem
StravaLuxusní domácí kuchině
UbytovanieTuristický standard.
SlužbySlužby na dobré ůrovni personál vstřícný a velice milý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan Jandl
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cena odpovídá nabídce. Personál příjemný a ochotný. Doktor mladý, ale profi, sestry pečlivé, byl jsem nad míru spokojen.
Cena odpovídá nabídce. Personál příjemný a ochotný. Doktor mladý, ale profi, sestry pečlivé, byl jsem nad míru spokojen.
Bohaté snídaně, večeře ušli.
UbytovanieČisto, skromné, ale dostačující vybavení. Spolčená kuchyňka, mikr. trouba, var. konvice.
SlužbyDle nabídky dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alena Halamová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
výborní
výborní
nemam co dodat vše v pořadku
Stravavýborná, saláty byli jen trošku slaní, ale jinak dobrá byla strava
Ubytovaniespokojná
Službyvýborní, i personál byl moc přijemní
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavlína K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kvalita ubytování odpovídá ceně. Velmi milý a ochotný personál.
Kvalita ubytování odpovídá ceně. Velmi milý a ochotný personál.
Ivo S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krom snídaní bylo vše v pořádku
Krom snídaní bylo vše v pořádku
Snídaně byly bez fantazie, pravidelně se střídal párek se salámem
UbytovanieVelmi dobré
SlužbyDobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miloš Prášek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je vidět,že se do hotelu nic neinvestuje.Takové architektonické dílo od prof. Karfíka by zasloužilo lepší péči.
Je vidět,že se do hotelu nic neinvestuje.Takové architektonické dílo od prof. Karfíka by zasloužilo lepší péči.
přístaviště Otrokovice na Baťovým kanále je ukázka hrůzy. Divím se,že to hygiena ještě nezavřela.Jedna TOI TOI na takovou kumulaci návštěvníků je příšerné. Toaleta se nevyvážela , asi v loni naposled. Je to jen pro otrlé jedince
UbytovaniePokoj bez lednice,v koupelně plíseň
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
František H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do hotelu jsme přijeli odpoledne a bez problému nás ubytovali, prostředí bylo čisté a ihned nám servírka dala na výběr jaké víno chceme z jejího výběru, který nám vyjmenovala. To nás mile překvapilo, čekali jsme, jak je tomu dost často zvykem, že na pokoji už bude nějaká láhev.
Do hotelu jsme přijeli odpoledne a bez problému nás ubytovali, prostředí bylo čisté a ihned nám servírka dala na výběr jaké víno chceme z jejího výběru, který nám vyjmenovala. To nás mile překvapilo, čekali jsme, jak je tomu dost často zvykem, že na pokoji už bude nějaká láhev.
Nejsme nároční a velice nám chutnalo, měli jsme pravou kulajdu s liškami, kuřecí steak, kančí na smetaně s knedlíky a palačinku se zmrzlinou.
Snídaně rautový stůl.
Klidné prostředí, které odpovídalo dovolené a je tam i vyžití pro děti.
Službyveliká ochota
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi