Reef & Beach Resort Hodnotenie: 3/5
od 780 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 780 € za os.
od 663 € za os.
od 960 € za os.
od 1 278 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Dana T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám velmi líbila, rádi bychom se sem vrátili. Místní lidé jsou přátelští, snaží se prodat svoje služby nebo zboží, ale pokud řeknete, že nic nechcete, nechají vás být, Moc se nám líbil večer s Masaji, jejich tanec a zpěv. Kousek za hotelem je místní vesnice, kde nakoupíte různé ovoce.
Dovolená se nám velmi líbila, rádi bychom se sem vrátili. Místní lidé jsou přátelští, snaží se prodat svoje služby nebo zboží, ale pokud řeknete, že nic nechcete, nechají vás být, Moc se nám líbil večer s Masaji, jejich tanec a zpěv. Kousek za hotelem je místní vesnice, kde nakoupíte různé ovoce.
Pláž byla úchvatná jako z katalogu. Krásné západy slunce, bílý písek a ty různé odstíny modré, to se nedá popsat, to musíte vidět. Odliv zde v Kendwě není tak velký, ale musíte si dát při odlivu pozor na mořské ježky, velké kolonie vidíte, ale občas se stane, že jich je pár v místě, kde byste je nečekali a šlápnete na ně, hrozně to v první chvíli bolí, proto je lepší chodit v botách. Místní to umí ošetřit, vyndají opatrně ostny - ne všechny se podaří vyndat, jsou velmi křehké, dávají na to citronovou šťávu a papayu nebo aloe veru a druhý den jsem již chodila bez problémů. Lehátek je na pláži dostatek, matrace a ručníky jsou bez poplatku, pouze zapíšete číslo pokoje. Místní prodejci mezi lehátka nechodí, pláž hlídá ochranka, která má u místních respekt.
StravaV tomto hotelu jsme měli zaplacené pouze snídaně, které se skládaly ze 3 druhů ovoce - papája, meloun, mango, ananas, dále kávy, čaje, mléka s lupínky, palačinky, med, Nutela, džem, 2 druhy toastového chleba, 4 druhy sladkého pečiva, vejce, vaječná omeleta.
Musím přiznat, že po týdnu pobytu mi chyběl sýr a uzenina, ale vše bylo chutné a člověk si musí uvědomit, že je v Africe. Obědy a večeře jsme řešili v hotelové restauraci, jídlo bylo chutné, hodně ryb a mořských plodů. Personál byl ochotný.
Ubytováni jsme byli v překrásné zelené zahradě ve vilce s 12 pokoji. Pokoj byl velmi prostorný a stylově zařízený, čistě uklizený, pěkný byl výhled z balkonu přes palmy na oceán.
Se službami hotelu jsme byli spokojení, jediný problém byla jazyková bariéra, neumíme anglicky, ale vždy jsme vše vyřešili k oboustranné spokojenosti. Velkou radost jim udělal balíček bonbonů. Pokud potřebujete něco vytisknout ze svého mailu, pustí vás do recepce k počítači.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)
Filtrovať recenzie
Dana T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám velmi líbila, rádi bychom se sem vrátili. Místní lidé jsou přátelští, snaží se prodat svoje služby nebo zboží, ale pokud řeknete, že nic nechcete, nechají vás být, Moc se nám líbil večer s Masaji, jejich tanec a zpěv. Kousek za hotelem je místní vesnice, kde nakoupíte různé ovoce.
Dovolená se nám velmi líbila, rádi bychom se sem vrátili. Místní lidé jsou přátelští, snaží se prodat svoje služby nebo zboží, ale pokud řeknete, že nic nechcete, nechají vás být, Moc se nám líbil večer s Masaji, jejich tanec a zpěv. Kousek za hotelem je místní vesnice, kde nakoupíte různé ovoce.
Pláž byla úchvatná jako z katalogu. Krásné západy slunce, bílý písek a ty různé odstíny modré, to se nedá popsat, to musíte vidět. Odliv zde v Kendwě není tak velký, ale musíte si dát při odlivu pozor na mořské ježky, velké kolonie vidíte, ale občas se stane, že jich je pár v místě, kde byste je nečekali a šlápnete na ně, hrozně to v první chvíli bolí, proto je lepší chodit v botách. Místní to umí ošetřit, vyndají opatrně ostny - ne všechny se podaří vyndat, jsou velmi křehké, dávají na to citronovou šťávu a papayu nebo aloe veru a druhý den jsem již chodila bez problémů. Lehátek je na pláži dostatek, matrace a ručníky jsou bez poplatku, pouze zapíšete číslo pokoje. Místní prodejci mezi lehátka nechodí, pláž hlídá ochranka, která má u místních respekt.
StravaV tomto hotelu jsme měli zaplacené pouze snídaně, které se skládaly ze 3 druhů ovoce - papája, meloun, mango, ananas, dále kávy, čaje, mléka s lupínky, palačinky, med, Nutela, džem, 2 druhy toastového chleba, 4 druhy sladkého pečiva, vejce, vaječná omeleta.
Musím přiznat, že po týdnu pobytu mi chyběl sýr a uzenina, ale vše bylo chutné a člověk si musí uvědomit, že je v Africe. Obědy a večeře jsme řešili v hotelové restauraci, jídlo bylo chutné, hodně ryb a mořských plodů. Personál byl ochotný.
Ubytováni jsme byli v překrásné zelené zahradě ve vilce s 12 pokoji. Pokoj byl velmi prostorný a stylově zařízený, čistě uklizený, pěkný byl výhled z balkonu přes palmy na oceán.
Se službami hotelu jsme byli spokojení, jediný problém byla jazyková bariéra, neumíme anglicky, ale vždy jsme vše vyřešili k oboustranné spokojenosti. Velkou radost jim udělal balíček bonbonů. Pokud potřebujete něco vytisknout ze svého mailu, pustí vás do recepce k počítači.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (8) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.