Sunset Beach Resort & Spa (Phu Quoc)
od 1 382 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 382 € za os.
od 1 323 € za os.
od 1 436 € za os.
od 1 206 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Podpriemerné (na základe 1 hodnotenia)
24. najlepšie hodnotený z 38 hotelov v Vietnam
Marcelina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024
Celkově je koupaliště pěkné, mohli by ho uklízet častěji, zahrada je krásná, je tam skvělá vegetace, malá džungle v centru města. Blízko hlavní ulice, ale dostatečně daleko, aby nebylo slyšet houkání předjíždějících vozidel :). Obsluha byla moc milá, ale proč mají tyto dámy tak bujné vlasy, že z toho máte komplexy :). Polibky celému hotelovému týmu. Úsměv dam na ranní recepci byl jako smetana - den se hned zlepšil. Polsko - proč se tak nechováš? :) :)
Celkově je koupaliště pěkné, mohli by ho uklízet častěji, zahrada je krásná, je tam skvělá vegetace, malá džungle v centru města. Blízko hlavní ulice, ale dostatečně daleko, aby nebylo slyšet houkání předjíždějících vozidel :). Obsluha byla moc milá, ale proč mají tyto dámy tak bujné vlasy, že z toho máte komplexy :). Polibky celému hotelovému týmu. Úsměv dam na ranní recepci byl jako smetana - den se hned zlepšil. Polsko - proč se tak nechováš? :) :)
Pláž je vzdálená cca 10 minut za předpokladu, že se naučíte efektivně přecházet rušnou ulici, která má svá pravidla, respektive jejich nedostatek :). Moje rada - choďte s klidem a jemnou opatrností. Je to velmi atmosférické a jakmile si tuto dovednost osvojíte, budete na sebe opravdu hrdí a snadno si to můžete dát do životopisu. Co se týče pláže samotné, óóó a ááá, písek, palmy, bary s příjemným personálem. Domorodci si bohužel ještě neosvojili dovednost házet odpadky do popelnic, ale... vše je před námi :). Bavte se, stojí to za to!
StravaPohodová jídla – každý si najde to své. Pěkné omelety, můj pane. Na rajčatech byly nějaké mouchy, ale zbytek jídla byl v pořádku. Lahodné jarní závitky. Každé bříško i přes mouchy bude po ránu plné.
UbytovaniePřes noc... hmm. Můžete to napsat sem. Obecně je na první pohled vše OK, Pán přichází každý den a stará se o to a to. Je fajn, že je tu velká nádrž s vodou zdarma. Na pokoji je lednice. Co se týče čistoty... hmmm. Trochu pochybuji, zda jsou peřiny vyprané. Bohužel i když tam jsou, asi je čas je vyměnit :(. Při vší úctě. Koupelna prostorná, jednorázové kartáčky na zuby, pán zatopí na záchodě. Ale... a co píšu, bude být velmi zvláštní, v koupelně je světlík, který není jakoby oplocený z podkroví. Takže, moji drazí... Radím vám, abyste na noc zavírali koupelnu. pak hlasitě běží na záchod a lítá kolem jako blázen v koupelně, škrábe, hýbe košem, možná si říkáte, co dělali ve Vietnamu, ale ne... je to pravda, pravděpodobně přijde krysa na noc (předpokládám, že ano, protože jsem je viděl trochu pobíhat). po koupelně se vyděsí a pak nějak bez rozloučení uteče Mám rád zvířata, ale bez nadsázky :D. plusy a minusy, protože po 34 letech života na tomto světě se mi něco podobného nikdy nestalo a určitě už nestane Na zdraví Jerrymu <3 Ať ti to pěkně zapadne do boků. Ale pojďme k věci - za tuto cenu kromě Jerrga myslím vše ok :).
SlužbyJe skvělé, že směnárna je na místě, nemusíte lítat a směňovat tučné miliony (ano, ano, miliony dongů :)). Jak jsem již zmínil, obsluha byla velmi milá. Na další hříchy si nevzpomínám :). Muž, který uklízí, vždy trpělivě čeká, až odejdete z pokoje :).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Marcelina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024
Celkově je koupaliště pěkné, mohli by ho uklízet častěji, zahrada je krásná, je tam skvělá vegetace, malá džungle v centru města. Blízko hlavní ulice, ale dostatečně daleko, aby nebylo slyšet houkání předjíždějících vozidel :). Obsluha byla moc milá, ale proč mají tyto dámy tak bujné vlasy, že z toho máte komplexy :). Polibky celému hotelovému týmu. Úsměv dam na ranní recepci byl jako smetana - den se hned zlepšil. Polsko - proč se tak nechováš? :) :)
Celkově je koupaliště pěkné, mohli by ho uklízet častěji, zahrada je krásná, je tam skvělá vegetace, malá džungle v centru města. Blízko hlavní ulice, ale dostatečně daleko, aby nebylo slyšet houkání předjíždějících vozidel :). Obsluha byla moc milá, ale proč mají tyto dámy tak bujné vlasy, že z toho máte komplexy :). Polibky celému hotelovému týmu. Úsměv dam na ranní recepci byl jako smetana - den se hned zlepšil. Polsko - proč se tak nechováš? :) :)
Pláž je vzdálená cca 10 minut za předpokladu, že se naučíte efektivně přecházet rušnou ulici, která má svá pravidla, respektive jejich nedostatek :). Moje rada - choďte s klidem a jemnou opatrností. Je to velmi atmosférické a jakmile si tuto dovednost osvojíte, budete na sebe opravdu hrdí a snadno si to můžete dát do životopisu. Co se týče pláže samotné, óóó a ááá, písek, palmy, bary s příjemným personálem. Domorodci si bohužel ještě neosvojili dovednost házet odpadky do popelnic, ale... vše je před námi :). Bavte se, stojí to za to!
StravaPohodová jídla – každý si najde to své. Pěkné omelety, můj pane. Na rajčatech byly nějaké mouchy, ale zbytek jídla byl v pořádku. Lahodné jarní závitky. Každé bříško i přes mouchy bude po ránu plné.
UbytovaniePřes noc... hmm. Můžete to napsat sem. Obecně je na první pohled vše OK, Pán přichází každý den a stará se o to a to. Je fajn, že je tu velká nádrž s vodou zdarma. Na pokoji je lednice. Co se týče čistoty... hmmm. Trochu pochybuji, zda jsou peřiny vyprané. Bohužel i když tam jsou, asi je čas je vyměnit :(. Při vší úctě. Koupelna prostorná, jednorázové kartáčky na zuby, pán zatopí na záchodě. Ale... a co píšu, bude být velmi zvláštní, v koupelně je světlík, který není jakoby oplocený z podkroví. Takže, moji drazí... Radím vám, abyste na noc zavírali koupelnu. pak hlasitě běží na záchod a lítá kolem jako blázen v koupelně, škrábe, hýbe košem, možná si říkáte, co dělali ve Vietnamu, ale ne... je to pravda, pravděpodobně přijde krysa na noc (předpokládám, že ano, protože jsem je viděl trochu pobíhat). po koupelně se vyděsí a pak nějak bez rozloučení uteče Mám rád zvířata, ale bez nadsázky :D. plusy a minusy, protože po 34 letech života na tomto světě se mi něco podobného nikdy nestalo a určitě už nestane Na zdraví Jerrymu <3 Ať ti to pěkně zapadne do boků. Ale pojďme k věci - za tuto cenu kromě Jerrga myslím vše ok :).
SlužbyJe skvělé, že směnárna je na místě, nemusíte lítat a směňovat tučné miliony (ano, ano, miliony dongů :)). Jak jsem již zmínil, obsluha byla velmi milá. Na další hříchy si nevzpomínám :). Muž, který uklízí, vždy trpělivě čeká, až odejdete z pokoje :).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.