Krystyna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2025
Jsem z hotelu zklamaný a ostatním ho nedoporučím.
Jsem z hotelu zklamaný a ostatním ho nedoporučím.
Zcela nepřipravené, špinavé, žádná lehátka
StravaSnídaně byla v pořádku, ale večeře byla noční můra, studená jídla, dlouhé čekání na jídlo, velmi omezený výběr.
UbytovaniePokoj je skromný, ale čistý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







