Terézia Mičianiková
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Musím povedať, že za tú cenu to určite stálo za to. Hotel aj hotelové služby boli výborné, ľudia boli milí a pčcasie tiež vyšlo na výbornú.
Musím povedať, že za tú cenu to určite stálo za to. Hotel aj hotelové služby boli výborné, ľudia boli milí a pčcasie tiež vyšlo na výbornú.
Pláž ma nepríjemné zaskočila. Všade boli lehátka a v podstate súkromné pláže. Bol tam jedine malý kúsok verejnej, ale ten bol oveľa ďalej od našej lokality. Voda mala nejakých 19°C, čo mnohí považujú za studenú. Ja ako trochu otužilec som s tým bola v poriadku. Avšak priateľ sa moc neokúpal.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







