Tento objekt nedoporučuji, protože „hotel“ je slabé slovo. Nezájem personálu o polské turisty je ohromující, zaměřují se pouze na Rusy a Brity. Není zde žádná zábava a z baru u bazénu si nemůžete přinést vlastní nápoje. Obecně je to všude zakázané. Pláž je špinavá, lehátek je málo a plážové osušky vyžadují zálohu 20 eur na osobu. Výtahy jsou neustále rozbité. U baru u bazénu je dlouhá fronta, protože je v provozu jen jeden.
Plដpinavé, trochu kamenité. Doporučuji boty do vody. Je tu málo lehátek a o slunečník se muselo bojovat. Více v obecném popisu.
StravaHrozné, bez chuti a všechno podávané na jednom místě. Levný margarín a jako ovoce jen jablka jsou pro Turecko chudé.
UbytovaniePokoj byl špinavý, počínaje nezametenou podlahou, sprchou umazanou a špinavou a zrcadly tak špinavými, že nebylo možné nikoho vidět. Nebyly tam žádné police na toaletní potřeby ani dostatek věšáků na ručníky. Největší nevýhodou byla studená voda ve sprše. Po kontaktování recepce mi bylo řečeno, že to tak má být.
SlužbyNení zde žádná večerní zábava, pouze hlasitá diskotéková hudba do 23:00.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate