Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Residence Im Moos

Taliansko, Kronplatz / Plan de Corones, Riscone

Viac o ubytovaní

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 67 929

Poloha

Dvojposchodová, dobre vybavená a kvalitná rezidencia sa nachádza cca 500 m od hotela Adler, kde klienti môžu využívať zadarmo niektorých služieb, predovšetkým wellness centrum s bazénom a ďalšie. Poloha: cca 5 km zjazdové trate Kronplatz - Olang, červené zjazdové trate Olang 1 ° / Lorenzi.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí parkovisko pri rezidencii, garáž, recepcia, reštaurácia, miestnosť s TV, lyžiareň, wellness centrum (bazén, sauna, vírivka, solárium - za poplatok).

Ubytovanie

Bilo 2/3: 31 m² - 1 spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a prípadne rozkladacím kreslom na lôžko pre 1 osobu, sociálne zariadenie, balkón. Bilo 4/5: 36 až 46 m² - 1 spálňa s manželskou posteľou a prípadne rozkladacím gaučom pre 1 osobu, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, sociálne zariadenie spravidla so sprchou, balkón. Vybavenosť apartmánov: TV sat., Fén, trezor, rúra, mikrovlnka s grilom, kávovar, wi-fi pripojenie k internetu.

Strava

Hostia sa stravujú individuálne.

Služby

Nekonečné zjazdy do Valdaora, Riscone a San Vigilia di Marebbe, možnosti výberu podľa pohybu slnka či kvality snehu vďaka tratiam obopínajúcim masív Kronplatzu takmer zo všetkých strán, a hlavne Kronplatz ako Mekka lyžiarskych fanatikov, pretože snáď nikde inde nemožno za jediný deň najazdiť toľko kvalitných kilometrov bez nudných prejazdov. vynikajúca príležitosť k "poriadnemu" využitiu celoplošného skipasu Dolomiti Superski nielen Alta Pusteria a Valle Isarco, ale najmä Alta Badia napojená na Sella Rondu takmer "za rohom".

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od centra mesta 500 m
  • Vzdialenosť od zjazdovky 4 km
  • Vonkajší bazén áno
  • TV áno
  • Wifi zadarmo áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...