Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Park Inn by Radisson Hotel Apartments

Spojené arabské emiráty-Dubaj

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 108 550

Poloha

Park Inn By Radisson je vzdialený 10 minút chôdze od najbližšej stanice metra, kúsok od dubajského konferenčného centra a Media City a minútu jazdy od miestnych reštaurácií a barov. Stojí na živé ulici Sheikh Zayed, hneď vedľa nákupného centra Mall of the Emirates.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou a zmenárňou, hotelový trezor, WiFi pripojenie zdarma, reštaurácia, reštaurácia a la carte. Hotel prevádzkuje kaviareň, v ktorej prebieha stravovacie služba formou bufetu, vonkajší bazén, sauna, parná sauna, hammam, fitnes centrum, business centrum, knižnica. Služby: stráženie detí, práčovňa, čistiareň odevov, žehlenie odevov.

Ubytovanie

K dispozícii je moderné ubytovanie a Wi-Fi pripojenie zdarma. Jeho 149 klimatizovaných apartmánov rôznych veľkostí (od štúdií až po apartmány s 2 spálňami) poskytuje ubytovanie s dizajnovým nábytkom. Vo všetkých nájdete vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, TV, už spomínané Wi-Fi pripojenie zdarma, trezor, kuchynský kút vybavený chladničkou, mikrovlnnou rúrou, zariadením na prípravu čaju a kávy a práčkou.

Strava

Raňajky, polpenzia. Nápoje pri večeri sú za poplatok. V hoteli nie sú podávané alkoholické nápoje.

Služby

Hostia môžu využiť zdarma dopravu na pláž, v blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka.

Pláž

Dlhá piesočná pláž Jumeirah Beach s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza cca 5 km od hotela. Lehátka a slnečníky za poplatok. Vstup na pláž je za poplatok.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 2 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Golf áno
 • Fitness áno
 • Wifi zadarmo áno
 • Kuchynský kút áno

Destinácia

Doprava letecky

07:00 h

Popis

Dubai, to je hlavné mesto a doslova centrum všetkého diania rovnakomenného emirátu Dubai. Emirát Dubai leží na Arabskom poloostrove v Perskom zálive a je druhým najväčším emirátom Spojených arabských emirátov. Jeho rozloha je 3885 km2 a má 1,3 miliónov obyvateľov. Hlavným centrom emirátov je mesto Dubai. Najväčšia časť emirátu je tvorená púšťou. Pokiaľ vás zaujíma jazyk, ktorým sa hovorí v emirátu, dohovoríte sa tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je doslova perlou Spojených Arabských emirátov - nájdete tu prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné modrozelené more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov. Je to svet luxusu a tiež najprepychovejších hotelov. Dýchne tu na vás však i história starých arabských domov a mešít.

Dubai je najbohatším zo siedmich emirátov, svoje zisky však neťaží len čierneho zlata. Významnou časťou jeho príjmou tvorí rozvinutý turistický ruch, ktorý je zameraný predovšetkým na bohatšiu klientelu. Preto sú v hlavnom meste luxusné hotely, ktorých dominantou je i najvyšší hotel sveta, umelé palmové ostrovy a podmorský hotel. Navzdory miestnej klíme bol v Dubaji vybudovaný zimný areál, kde si môžete zalyžovať, i keď vonku panujú vysoké teploty dosahujúce niekedy až 50 °C.

V meste Dubai žijú takmer všetci obyvatelia emirátu Dubai. Naviac niektorí obyvatelia Spojených arabských emirátov, ktorí sú zamestnaní v Dubaji, bývajú v susednom emiráte Šardžá, kde sú výrazne nižšie nájmy. Mesto Dubai nájdete pri severnej hranici emirátu Dubai. Mesto sa delí na dve časti Dubai Creek, výbežok Perzského zálivu. Luxusnejšiou časťou je Bur Dubai a Jumeirah, kde panuje neskutočný luxus, vyrástli tu do neba siahajúce mrakodrapy,drahé hotely a nádherné obchodné centrá. Druhá časť je Deiru, ktorá dýcha históriou a ponúka svojím náštevníkom atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta.

Keď budete v Dubaji, nenechajte si ujsť náštevu Dubajského múzea, ktoré vám odkryje kus z histórie emirátu Dubai. Múzeum mapuje ohromnú rýchlosť, s akou sa mesto vyvíjalo a nájdete tu i zrekonštruovaný zlatý trh.
Mesto ukrýva i množstvo mešít. Medzi turisticky najatraktívnejšie patrí mešita Jumeirah, kam majú prístup i nemoslimovia.

Keď budete unavení prechádzkami po meste, užijte si relax na niektorých z nekonečných pláží. Teplota mora sa tu pohybuje medzi 22 - 35 °C! Užijte si potápanie a šnorchlovanie, obdivujte podmorský svet, alebo si vyjdite na lodi, trebárs do oblasti Fujairah. Millovníci prírody uvítajú výlet na safari do púšte, kde uvidia nekonečné púštne duny a z blízkosti niekoľkých desiatok metrov uvidia i najrôznejšie pre Európanov exotické zvieratá.
 • Vzdialenosť od centra mesta 2 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 07:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 32 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December