Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Marina d´Or

Španielsko-Costa Del Azahar-Oropesa del Mar

Viac o ubytovaní

od 211 EUR za osobu

Vyberte termín

Ponuky termínov

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 24 670

Poloha

Živý plážový rezort je situovaný na atraktívnom mieste priamo na pobreží len 15 minút chôdze od centra známeho historického mestečka Oropesa del Mar. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre letoviska (obchody, požičovne automobilov, bary, kaviarne, reštaurácie, zábavné parky Port Aventura a Tierra Mítica). Milovníci golfu ocenia dve 18-jamkové golfové ihriská vzdialená 20 km. Medzinárodné letisko Valencia je vzdialené 100 km.

Vybavenie

Veľmi obľúbený aparthotel disponuje 267 apartmánmi rozmiestnenými v niekoľkých viacposchodových budovách obklopených zeleňou. Klientom je k dispozícii ubytovacia kancelária s recepciou, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácie, supermarket, luxusný kúpeľný komplex Balneárium (za poplatok), obchodná arkáda, bazén, detský bazén, tenisové kurty, futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, detské ihrisko, mini klub a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené priestranné apartmány až pre 6 osôb sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), dvoma spálňami, obývacou izbou (rozkladacie dvojlôžko) s kuchynským kútom (základný riad, práčka, mikrovlnná rúra, varná kanvica, varič), telefónom , klimatizáciou (za poplatok), rádiom, satelitný TV, a balkónom alebo terasou. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. Apartmány typu Levante a Cano sú umiestnené vo viacposchodové budove (s výťahom) a majú naviac dve sociálne zariadenia a bazén (zdarma). Všetky apartmány sú nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej dobre vybavenej kuchynke alebo si objednať polpenziu, ktorá obnáša raňajky formou švédskych stolov a servírované večere (zeleninový bufet, nápoje za poplatok).

Služby

Obľúbený rozsiahly apartmánový rezort si získava svojich hostí moderným ubytovaním, možnosťou vlastného varenia, vynikajúcim relaxačným zázemím aj dobrou úrovňou služieb. Umožňuje športové aktivity ako napr. Stolný tenis, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, tenis, futbal, volejbal, basketbal, boccia a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Deti môžu využívať moderné ihrisko, miniklub, bazén s časťou pre deti a zábavný kútik,, detský raj,,. Pre relaxáciu je určené elegantné Balneárium s celým radom procedúr (vírivky, bazény, sauna, masáže, balneoterapia, reflexná terapia, kozmetické ošetrenie, manikúra, pedikúra, telové zábaly). V blízkom okolí sa nachádza mnoho možností zábavy pre deti i dospelých.

Služby za poplatek

Klimatizácia, služby balneocentra, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a pestrou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - rybárčenie, loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie) sa nachádza 30 m od komplexu. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 20 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Tenis áno

Destinácia

Doprava letecky

02:20 h

Popis

Costa del Azahar, čo znamená morské pobrežie, leží asi 220 km južne od Barcelony a je to pokračovanie pobrežia Costa Brava. Môže sa pochváliť dlhými a širokými piesočnatými plážami, krásnym a čistým morom, priateľským prostredím a príjemnými cenovými reláciami. Nájdeme tu množstvo kultúrnych a zábavných podnikov, športových centier a aquaparkov. Na svoje si prídu ako milovníci dlhého príjemného ničnerobenia, tak aj milovníci vodných športov či obdivovatelia historických pamiatok. Nájdeme tu veľké množstvo letovísk, ktoré na seba navzájom nadväzujú alebo sú prepojené vlakom. Trať vedie priamo po pobreží a väčšinou oddeľuje hotely od pláže.
 • Vzdialenosť od pláže 20 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 02:20

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 33 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 26 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 35 °C v noci 22 °C

 • Nedeľa 34 °C v noci 21 °C

 • Pondelok 32 °C v noci 21 °C

 • Utorok 30 °C v noci 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December