Grandhotel Starý Smokovec Hodnotenie: 4/5
od 155 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 155 € za os.
od 122 € za os.
od 122 € za os.
od 87 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Patrik Štajer
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nebyla pláž... A sníh na přelomu roku taky nenapadl... :(
StravaNa snídani nechodit pozdě!!! Už nebývá nabídka tak kompletní jako pro nespavce... ;) Ale i tak se najíte...
Večere ušly. Občas bylo třeba dochutit, tak jako v každém podniku kde se vaří pro více lidí najednou. Porce - s polévkou/předkrmem, hlavním chodem a dezertem - dostačující pro průměrného člověka.
Mám papů rád a tak bych to ohodnotil - šlo to, najedl jsem se, ale nepochutnal si... ;)
Čisto, prostorno. Chytli jsme apartmán s koupelkou s vanou... TV starší a ovládač od jiné TV, ale přepinat šlo. Postel moc nedržela, bylo třeba jí podložit. Ale jinak vše ve výborném stavu...
SlužbyMěli jsme vlastní program, tak nás zajímala jen sauna. Nebylo v ní víc jak 80 - 90 stupňů. Za 5 eček na osobu nic moc! A nenapustili nám ani bazének museli jsme se spokojit se sprchou, ale dostali jsme ručník i prostěradlo... ;)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Filtrovať recenzie
Patrik Štajer
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nebyla pláž... A sníh na přelomu roku taky nenapadl... :(
StravaNa snídani nechodit pozdě!!! Už nebývá nabídka tak kompletní jako pro nespavce... ;) Ale i tak se najíte...
Večere ušly. Občas bylo třeba dochutit, tak jako v každém podniku kde se vaří pro více lidí najednou. Porce - s polévkou/předkrmem, hlavním chodem a dezertem - dostačující pro průměrného člověka.
Mám papů rád a tak bych to ohodnotil - šlo to, najedl jsem se, ale nepochutnal si... ;)
Čisto, prostorno. Chytli jsme apartmán s koupelkou s vanou... TV starší a ovládač od jiné TV, ale přepinat šlo. Postel moc nedržela, bylo třeba jí podložit. Ale jinak vše ve výborném stavu...
SlužbyMěli jsme vlastní program, tak nás zajímala jen sauna. Nebylo v ní víc jak 80 - 90 stupňů. Za 5 eček na osobu nic moc! A nenapustili nám ani bazének museli jsme se spokojit se sprchou, ale dostali jsme ručník i prostěradlo... ;)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...