Petr L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Příjemný, již postarší hotel s bazénem na střeše a vstupem přímo do nákupního centra.
Příjemný, již postarší hotel s bazénem na střeše a vstupem přímo do nákupního centra.
Raději využít střešní bazén než zkoušet vyhledat v okolí někde pláž, kde se dá koupat. To si radši zajeďte do Bahrajnu (cca hodina a půl autem). Přece jen, je to stále Saúdská Arábie. Ženy jsme koupat v bazénu neviděli, ale ani jakoukoliv ceduli, že by měly zakázáno bazén využít.
StravaSnídani ani další možnosti jsme nevyužili.
UbytovanieNení co vytknout. Snad hotel začne pokoje postupně renovovat, ale není to nic urgentního.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







