Alphof Hodnotenie: 3/5
od 303 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 303 € za os.
od 556 € za os.
od 509 € za os.
od 119 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Jiří K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý hotel, naprosto úžasné večeře a snídaně. Na lanovku na ledovec cca 25 minut cesty autem nebo skibusem. Zkusili jsme obojí, zastávka skibusu cca minutu chůze od hotelu, jen se připravte na přeplněné autobusy odpoledne zpět. Proto jsme další dny jezdili autem, parkování přímo u lanovky. Na hotelu jsou 2 bazény, z nichž je bohužel omezen od 17.00 jen pro dospělé a děti se musí přesunout do druhého bazénu bez výhledu ven. Stejně tak děti do 14 let nesmí do saunového světa, který vypadal naprosto úžasně, ale je jen pro dospělé.
Skvělý hotel, naprosto úžasné večeře a snídaně. Na lanovku na ledovec cca 25 minut cesty autem nebo skibusem. Zkusili jsme obojí, zastávka skibusu cca minutu chůze od hotelu, jen se připravte na přeplněné autobusy odpoledne zpět. Proto jsme další dny jezdili autem, parkování přímo u lanovky. Na hotelu jsou 2 bazény, z nichž je bohužel omezen od 17.00 jen pro dospělé a děti se musí přesunout do druhého bazénu bez výhledu ven. Stejně tak děti do 14 let nesmí do saunového světa, který vypadal naprosto úžasně, ale je jen pro dospělé.
Ne, tak pláž opravdu na Stubai nanajdete :-), ale lyžování si moc užijete.
StravaStrava skvělá, večeře znamenala lukulské hody včetně výběru čerstvých ryb, sushi, carpaccia, grilované zeleniny apod., hlavní jídlo bylo výběrem z 5 možností, na závěr vždy skvělý dezert.
UbytovaniePokoj prostorný, čistý, vypadal prostě skvěle. Bydleli jsme ve 3. budově, všechny jsou spojené podzemním tunelem, takže pohodlně přecházíte. Trochu nás překvapil pokoj v přízemí přímo u vchodu, ale nakonec jsme byli rádi za parkovací místo hned za oknem.
SlužbyNaprostá spokojenost, část personálu je z Čech a Slovenska, takže se můžete i pobavit v rodné řeči.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jiří K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý hotel, naprosto úžasné večeře a snídaně. Na lanovku na ledovec cca 25 minut cesty autem nebo skibusem. Zkusili jsme obojí, zastávka skibusu cca minutu chůze od hotelu, jen se připravte na přeplněné autobusy odpoledne zpět. Proto jsme další dny jezdili autem, parkování přímo u lanovky. Na hotelu jsou 2 bazény, z nichž je bohužel omezen od 17.00 jen pro dospělé a děti se musí přesunout do druhého bazénu bez výhledu ven. Stejně tak děti do 14 let nesmí do saunového světa, který vypadal naprosto úžasně, ale je jen pro dospělé.
Skvělý hotel, naprosto úžasné večeře a snídaně. Na lanovku na ledovec cca 25 minut cesty autem nebo skibusem. Zkusili jsme obojí, zastávka skibusu cca minutu chůze od hotelu, jen se připravte na přeplněné autobusy odpoledne zpět. Proto jsme další dny jezdili autem, parkování přímo u lanovky. Na hotelu jsou 2 bazény, z nichž je bohužel omezen od 17.00 jen pro dospělé a děti se musí přesunout do druhého bazénu bez výhledu ven. Stejně tak děti do 14 let nesmí do saunového světa, který vypadal naprosto úžasně, ale je jen pro dospělé.
Ne, tak pláž opravdu na Stubai nanajdete :-), ale lyžování si moc užijete.
StravaStrava skvělá, večeře znamenala lukulské hody včetně výběru čerstvých ryb, sushi, carpaccia, grilované zeleniny apod., hlavní jídlo bylo výběrem z 5 možností, na závěr vždy skvělý dezert.
UbytovaniePokoj prostorný, čistý, vypadal prostě skvěle. Bydleli jsme ve 3. budově, všechny jsou spojené podzemním tunelem, takže pohodlně přecházíte. Trochu nás překvapil pokoj v přízemí přímo u vchodu, ale nakonec jsme byli rádi za parkovací místo hned za oknem.
SlužbyNaprostá spokojenost, část personálu je z Čech a Slovenska, takže se můžete i pobavit v rodné řeči.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...