Hubertus Hodnotenie: 3/5
od 131 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 131 € za os.
od 76 € za os.
od 266 € za os.
od 332 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 8 hodnotení)
Aleš P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Doporučujeme.
Doporučujeme.
dostatek koupališť v okolí
StravaStrava byla pestrá, obědový balíček samoobsluhou ze snídaně, celkově vše chutné.
UbytovanieÚtulné a klidné prostředí (krásně šumící potok nedaleko)
SlužbyVše bez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Tomáš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Travil som silvestra mnohokrat v Tatrach.No uz radsej obetujem 600 km Sem ako v predrazenom slovensku.Stalo to za to.A urcite sa sem vratim!
Travil som silvestra mnohokrat v Tatrach.No uz radsej obetujem 600 km Sem ako v predrazenom slovensku.Stalo to za to.A urcite sa sem vratim!
Strava bola velmy rozmanita .Pochutil som si.Bez najmensej chyby.A to silvestrovske menu to vsetko zavrsilo :-)
UbytovaniePekne utulne nenarocne.Len 2 dni boli ako keby menej kurili.
SlužbyPersona ochotny prijemny aj bez znalosti jazy by som sa urcite dohovoril.Moznost sauny 1xza pobyt to my fakt bodlo.
ŠportAnkogel cca 5min.autom.Chodil som vlastny aj ked pravidelne chodil skibus.Byvalo veterno.V penzione bol pravidelne pocasie a webkamery ake su svahy tak som si krasne naplanoval aj Mölltaler.Ten je sice neakych 20 min. od hotela ale tie svahy urcite sstoja za to.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Tomáš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Travil som silvestra mnohokrat v Tatrach.No uz radsej obetujem 600 km Sem ako v predrazenom slovensku.Stalo to za to.A urcite sa sem vratim!
Travil som silvestra mnohokrat v Tatrach.No uz radsej obetujem 600 km Sem ako v predrazenom slovensku.Stalo to za to.A urcite sa sem vratim!
Strava bola velmy rozmanita .Pochutil som si.Bez najmensej chyby.A to silvestrovske menu to vsetko zavrsilo :-)
UbytovaniePekne utulne nenarocne.Len 2 dni boli ako keby menej kurili.
SlužbyPersona ochotny prijemny aj bez znalosti jazy by som sa urcite dohovoril.Moznost sauny 1xza pobyt to my fakt bodlo.
ŠportAnkogel cca 5min.autom.Chodil som vlastny aj ked pravidelne chodil skibus.Byvalo veterno.V penzione bol pravidelne pocasie a webkamery ake su svahy tak som si krasne naplanoval aj Mölltaler.Ten je sice neakych 20 min. od hotela ale tie svahy urcite sstoja za to.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Peter J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Barbora M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Markéta P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si se vším všudy užili, rádi se do Rakouska do budoucna vrátíme...
Dovolenou jsme si se vším všudy užili, rádi se do Rakouska do budoucna vrátíme...
Byli jsme ubytovaní vysoko v horách, na pláž to bylo hodně z ruky...
StravaSrava byla podávána formou bufetu, snídaně relativně pestré, akorát by nemusely být každý den míchaná vajíčka se slaninou...Velmi nám chutnali místní polévky.Celkově jsme byli spokojeni a nehladověli jsme :-))...
UbytovanieDvoulůžkový pokoj byl dostačující, vybavení ve venkovském stylu se nám moc líbil. Na pokoji nechyběl trezor ani mini bar.Jen malá výtka k matracím, byly dosti proleželé, tudíž jsme spali v ďolíku...Ale na druhou stranu jsme měli jistotu, že nespadneme z postele :-))
SlužbyHotel nabízel malé wellnes, ale nevyužili jsme..Odpoledne jsme měli v ceně kávu nebo čaj a sladké pečivo, to nám občas před večeří přišlo vhod...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (7) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...