Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Zangerle

Rakúsko-Ischgl / Kappl-Kappl

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 39 266

Poloha

Kappl (1.200 m), dom sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste, skibusová zastávka pred domom, odkiaľ sa lyžiari dopravia počas 3 min k lanovkám strediska Kappl a počas 10 min k lanovkám strediska Ischgl.

Vybavenie

Hotel má k dispozícií parkovisko zdarma a WiFi pripojenie za poplatok.

Ubytovanie

Ubytovanie je v apartmánoch pre 4-7 osôb s kompletne zariadenou kuchyňou (umývačka riadu vo väčšine), 1-2 balkóny, Sat-TV, wi-fi pripojenie (za poplatok) kúpeľňa / WC. APT-4 (45 m2) s 2 spálňami a obývacou izbou. APT-5 (65 m2) s 2 spálňami (v jednej manželská posteľ, v druhej poschodová posteľ), obývacia spálňa s pohovkou rozložiteľnú na dvojlôžko. APT-6 až 7 (60-95 m2) 3 až 4 izbový apartmány s 2 až 3 spálňami a obývacia spálňou.

Strava

Pobyt je bez stravy, hostia majú možnosť variť vo vybavenej kuchyni alebo využiť služby reštauráciíí.

Služby

Hosťom je k dispozícií posteľná bielizeň a ubytovanie vrátane energií.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od zjazdovky 2 km
 • TV áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo áno

Destinácia

Popis

Jasné hviezdy lyžiarského světa

Malebné tyrolské mestečká Ischgl a Kappl sú od seba vzdialené len 10 kilometrov. Obe obklopujú kopce dosahujúce nadmorskú výšku okolo 3000 metrov, po ktorých sa tiahnu kilometre zjazdoviek s výbornou atmosférou. Ischgl jednoznačne vyhráva medzi alpskými strediskami a Kappl sa vezie na vlnách slávy väčšieho suseda. Gigant Ischgl ponúka viac ako 200 kilometrov modrých, červených aj čiernych tratí vysoko medzi 1377 a 2872 metrami. S prepravnou kapacitou viac ako 80 000 osôb za hodinu hravo zvláda masy lyžiarov pokúšajúcich svoje športové hranice. Nechajte si deň, dva na orientáciu v areáli a potom si vychutnávajte svoje obľúbené trasy. Obrňte sa pred rušnými prestupnými miestami a užívajte si parádny výhľad do údolia. Prívetivejšiu atmosféru pre rodiny s deťmi hľadajte v susednom Kapplu so 40 kilometrami zjazdoviek v nadmorskej výške od 1175 do 2700 metrov. Kappl víta malých návštevníkov na dobrodružných zjazdovkách, v lyžiarskych školách, v zábavnom parku a na sánkarskej dráhe. Oba areáli každoročne pripravujú svah s hrboľmi, snowpark a desiatky kilometrov bežeckých tratí. Po neupravených kopcoch sa preháňujú vyznávači free ride jazdy na lyžiach aj na snowboardoch.

Uvoľnenie aj pohoda mimo svahov

Vyhlásené stredisko Ischgl rozprúdi krv v žilách aj tomu najunavenejšiemu lyžiarovi. Pravidelne organizuje veľkolepé koncerty pod holým nebom a víta takých umelcov, ako je Anastacia. Koncerty sprevádzajú ohňostroje, vytváranie ľadových sôch, lyžiarske súťaže a nočný život v baroch, kluboch a reštauráciách v mestečku. Aj pohostinstvo v Kaplu je otvorené do nočných hodín, avšak atmosféra v uliciach je omnoho kľudnejšia a prívetivejšia k rodinám s deťmi. Celé údolie križuje sieť peších chodníkov a ciest pre snežnice. K vrcholom mieria ski alpinisti a horolezci zdolávajúci ľadové vodopády. Prírodné sánkarske dráhy sú v prevádzke vo dne aj v noci. Bohatá ponuka reštaurácií s miestnou aj svetovou kuchyňou uspokojí mlsné jazýčky. Nové módne doplnky do svojho šatníka získate v množstve obchodov. Relaxáciu hľadajte v bazénoch, na tenisových kurtoch, vo výrivke alebo na masáži. Pre deti sú pripravené zimné ihriská, materské centrá s dohľadom a lyžiarske školy.

Cestou necestou

Rakúske strediská Ischgl a Kappl ležia takmer na hranici so Švajčiarskom a do bezcolnej zóny v mestečku Samnaun jazdí mnoho návštevníkov nakupovať suveníry, luxusnú kozmetiku, hodinky alebo alkohol. Cesta zo Slovenskej republiky trvá viac ako 6 hodín. Z Bratislavy cez Salzburg prejdete 675 kilometrov, z Košíc cez Budapešť 1124 kilometrov. Osobný automobil zadarmo zaparkuje na záchytnom parkovisku v Ischglu asi 200 metrov od dolnej stanice lanovky. Údolím jazdí niekoľko liniek ski busov. Všetky sú zadarmo, pokiaľ ste si zakúpili ski pas. Spájajú jednotlivé strediská v údolí. V špičke vyrážajú každých 10 minút. Mimo ranného a popoludňajšieho náporu sa intervaly predlžujú.

Koľko to stojí?

Ski pas do tzv. Silvretta arény oprávňuje svojho držiteľa zdolávať svahy v Ischglu, Kapplu, Galtüru a See. Za šesť dní lyžiarskej pochúťky zaplatia dospelí 281,50 EUR, deti do 16 rokov 159 EUR a seniori nad 60 rokov 242 EUR. V samotnom Kapplu stojí ski pas pre dospelého 216,50 EUR, pre deti 126 EUR a pre seniorov 176 EUR. Deti do 8 rokov v doprovode dospelého majú vstup na zjazdovky zadarmo. Skupiny nad 20 osôb dostanú naviac jednu permanentku. Počítajte tiež s vratnou zálohou 5 EUR za magnetickú kartu. Špeciálne ceny platia na nočné lyžovanie.

Leto na rozhraní troch štátov

Z tyrolských mestečiek Ischgl a Kappl je to čo by kameňom dohodil do Švajčiarska a Talianska. Za jednu letnú dovolenku tak ochutnáte rakúsky rezeň, talianskú pizzu a švajčiarsku čokoládu. Údolie Paznaun je pretkané pešími chodníkmi pre vysokohorských turistov a Nordic walking. Niektoré lanovky fungujú aj v lete a približujú výletníkov k tyrolským vrcholom. Rovnako si náročný terén užívajú aj cyklisti. Údolie Paznaun dostalo prezívku cyklistické Eldorado. Stovky kilometrov označených chodníkov pre horské bicykle sa prepletajú medzi tritisícovkami aj údolím. So sprievodcom sa dostanete na neznáme miesta, môžete podniknúť niekoľko denný výlet na bicykloch. Pre odvážlivcom sa ponúka paragliding, jazda rýchlosťou 85 kilometrov za hodinu na zavesenom lane nad údolím ( Sky Fly) aleho horolezectvo. Krásu tyrolskej krajiny obdivujte z konského chrbta. V mestečku si zahrajte tenis, badminton, plážový volejbal a futbal a chytajte bronz na kúpalisku pod holým nebom. Nákupná horúčka v bezcolnej zóne Samnaun panuje aj v lete a obchodníci ponúkajú luxusný tovar za nízke ceny. Deti sa vybláznia na detskom ihrisku a spoznávajú prírodu na náučných chodníkoch pre najmenších.

 • Vzdialenosť od zjazdovky 2 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 14 °C v noci 5 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 17 °C v noci 4 °C

 • Piatok 9 °C v noci 0 °C

 • Sobota 1 °C v noci 0 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December