Lukáš H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2024
Nádherný prostorný pokoj s vysokým stropem. Chyběla ale klimatizace - na pokoji byl pouze stojanový ventilátor - a okna byla do velmi rušné ulice, kde byl hluk od velmi brzkého rána a i v průběhu noci. Poloha hotelu vzhledem k dostupné městské hromadné dopravě ideální.
Nádherný prostorný pokoj s vysokým stropem. Chyběla ale klimatizace - na pokoji byl pouze stojanový ventilátor - a okna byla do velmi rušné ulice, kde byl hluk od velmi brzkého rána a i v průběhu noci. Poloha hotelu vzhledem k dostupné městské hromadné dopravě ideální.
Pouze snídaně - široký výběr, není co vytknout.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







