Zsófia K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2025
Byli jsme v penzionu v Seebachu, jídlo bylo v samostatné budově. Vzhledem k tomu, že bylo hezké počasí, nebyl to problém.
Byli jsme v penzionu v Seebachu, jídlo bylo v samostatné budově. Vzhledem k tomu, že bylo hezké počasí, nebyl to problém.
Hojné, chutné. K večeři nebylo dost salátu.
UbytovanieČisté, pohodlné.
SlužbyDobře, až na to, že jídlo se podává jinde.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
