Jindra V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2026
Příjemné prostředí, čisto všude, výhled do tiché zahrady. Parkování v místě.
Příjemné prostředí, čisto všude, výhled do tiché zahrady. Parkování v místě.
Bohatá snídaně, pečivo čerstvé, křupavé. Skvělé marmelády, šunky i sýry se měnily ve výběru, aby to bylo pestřejší. Moc chválíme.
UbytovaniePokoj byl velký, malý kuchyňský kout naprosto dostačoval, koupelna také přiměřeně velká. Byli jsme moc spokojeni.
SlužbyV nabídce bylo i doplnění kuchyňky v pokoji, ale my jsme to nepotřebovali. V servisu milí a ochotní lidé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
