Msc Opera Hodnotenie: 4/5
od 214 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 214 € za os.
od 889 € za os.
od 770 € za os.
od 665 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili, i když ubytování v La Dunette je trochu spartánské. Výhled na moře z terasy je ale fantastický a rozhodně stojí za to si za Sea View pokoj připlatit. Pláže v okolí jsou krásné a uklizené a teď v červnu, tj. mimo sezónu, nejsou nijak zvlášť obsazené, zvlášť během týdne - v sobotu a neděli je tam pochopitelně dost místních.
Cesta obnáší přestup v Paříži mezi letišti CDG a Orly. Pokud chcete mít klid, potřebujete na něj (mezi přistáním a odletem) minimálně čtyři hodiny, lépe 5. Cestou tam jsme to za 4h jen těsně stihli, cestou zpět za 3.5h už ne. Naštěstí nás bez větších průtahů posadili do následujícího letu.
Dovolenou jsme si užili, i když ubytování v La Dunette je trochu spartánské. Výhled na moře z terasy je ale fantastický a rozhodně stojí za to si za Sea View pokoj připlatit. Pláže v okolí jsou krásné a uklizené a teď v červnu, tj. mimo sezónu, nejsou nijak zvlášť obsazené, zvlášť během týdne - v sobotu a neděli je tam pochopitelně dost místních.
Cesta obnáší přestup v Paříži mezi letišti CDG a Orly. Pokud chcete mít klid, potřebujete na něj (mezi přistáním a odletem) minimálně čtyři hodiny, lépe 5. Cestou tam jsme to za 4h jen těsně stihli, cestou zpět za 3.5h už ne. Naštěstí nás bez větších průtahů posadili do následujícího letu.
Je to dvouhvězdička, ale na pokojích je čisto. Na recepci mluví anglicky, což tady není úplně samozřejmé.
Trochu nepříjemné bylo, že na pokoji není lednice. Teď mimo sezonu je během týdne navíc zavřená drtivá většina restaurací v okolí (včetně hotelového baru). Naštěstí jsou naproti aspoň slušně zásobené samoobsluhy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili, i když ubytování v La Dunette je trochu spartánské. Výhled na moře z terasy je ale fantastický a rozhodně stojí za to si za Sea View pokoj připlatit. Pláže v okolí jsou krásné a uklizené a teď v červnu, tj. mimo sezónu, nejsou nijak zvlášť obsazené, zvlášť během týdne - v sobotu a neděli je tam pochopitelně dost místních.
Cesta obnáší přestup v Paříži mezi letišti CDG a Orly. Pokud chcete mít klid, potřebujete na něj (mezi přistáním a odletem) minimálně čtyři hodiny, lépe 5. Cestou tam jsme to za 4h jen těsně stihli, cestou zpět za 3.5h už ne. Naštěstí nás bez větších průtahů posadili do následujícího letu.
Dovolenou jsme si užili, i když ubytování v La Dunette je trochu spartánské. Výhled na moře z terasy je ale fantastický a rozhodně stojí za to si za Sea View pokoj připlatit. Pláže v okolí jsou krásné a uklizené a teď v červnu, tj. mimo sezónu, nejsou nijak zvlášť obsazené, zvlášť během týdne - v sobotu a neděli je tam pochopitelně dost místních.
Cesta obnáší přestup v Paříži mezi letišti CDG a Orly. Pokud chcete mít klid, potřebujete na něj (mezi přistáním a odletem) minimálně čtyři hodiny, lépe 5. Cestou tam jsme to za 4h jen těsně stihli, cestou zpět za 3.5h už ne. Naštěstí nás bez větších průtahů posadili do následujícího letu.
Je to dvouhvězdička, ale na pokojích je čisto. Na recepci mluví anglicky, což tady není úplně samozřejmé.
Trochu nepříjemné bylo, že na pokoji není lednice. Teď mimo sezonu je během týdne navíc zavřená drtivá většina restaurací v okolí (včetně hotelového baru). Naštěstí jsou naproti aspoň slušně zásobené samoobsluhy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.