Gotthard Therme & Conference Hodnotenie: 4/5
od 197 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 197 € za os.
od 456 € za os.
od 43 € za os.
od 99 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Výborné (na základe 1 hodnotenia)
4. najlepšie hodnotený z 12 hotelov v Stredné Zadunajsko
Lucia H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Dovolena byla super ,Gyor je nás druhý domov. Hotel je na skvělém miste přímo v centru ,všechno máte po ruce.
Dovolena byla super ,Gyor je nás druhý domov. Hotel je na skvělém miste přímo v centru ,všechno máte po ruce.
Snidane byla slabá, malí prostor vyber klasika ale byly jsme tam sami takže chapu že pro 2 os.nebudou dělat rauty. Personál byl velmi milý a ochotný. Snidane účel splnila ,ale mohl by být větší výběr.
UbytovaniePokoj byl luxusni,postel pohodla ale na mě dost nízká takže ranni vstávání bylo trochu zábavné.
Co mě překvapilo,že nám každý den dávaly čisté rucniky byly jsme už více krát ve 4* hotelu a pokud jste nehodily ručník na zem tak vám ho nevymenily. Nebo jste si musely o to říct. Mezi pokoji jsme měli možnost si připravit kavu,caj,byly tam susenky mile.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Lucia H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2024
Dovolena byla super ,Gyor je nás druhý domov. Hotel je na skvělém miste přímo v centru ,všechno máte po ruce.
Dovolena byla super ,Gyor je nás druhý domov. Hotel je na skvělém miste přímo v centru ,všechno máte po ruce.
Snidane byla slabá, malí prostor vyber klasika ale byly jsme tam sami takže chapu že pro 2 os.nebudou dělat rauty. Personál byl velmi milý a ochotný. Snidane účel splnila ,ale mohl by být větší výběr.
UbytovaniePokoj byl luxusni,postel pohodla ale na mě dost nízká takže ranni vstávání bylo trochu zábavné.
Co mě překvapilo,že nám každý den dávaly čisté rucniky byly jsme už více krát ve 4* hotelu a pokud jste nehodily ručník na zem tak vám ho nevymenily. Nebo jste si musely o to říct. Mezi pokoji jsme měli možnost si připravit kavu,caj,byly tam susenky mile.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...