Josef Zátopek
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prohlídka Havany v pořádku
Prohlídka Havany v pořádku
Ta byla celkem ucházející, ale vlivem počasí jsme si ji užili jen dva dny.
StravaStrava byla né moc uspokojivá pořád se opakovalo to samé, ale nakonec jsme to přežili.
UbytovanieUbytování na Kubu v normě spíš horší, ale přežitelné
SlužbySlužby katastrofální za to, že jste nám tvrdili, že hotel má 3 hvězdy tak na místě nám bylo řečeno jen jedna dále pokud jsme nezaplatili všimné tak se o vás vůbec nepostarali a to dosti strikně denně jsme museli zaplatit cca 10-15 CUC na všimném, aby jsme dostali slušný servis, pro mne to bylo veliké zklamání!!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
