Marek S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vstup do hotelu v noci působí skvělým dojmem, ale ve dne je kouzlo narušeno. Fronty na každý drink. Všude létá. Takové množství jsem viděl v dětství ve stáji mé babičky, kde měla krávy a prasata. Je těžké tomu uvěřit, ale turisté, kteří tam už byli (většinou Kanaďané), si s sebou vozí ventilátory na baterie a dávají je na stoly s jídlem. Zajímalo by mě, jak musí vypadat kuchyně - pro mě drama. Každý nechá personálu za každou službu dolar nebo euro.
Vstup do hotelu v noci působí skvělým dojmem, ale ve dne je kouzlo narušeno. Fronty na každý drink. Všude létá. Takové množství jsem viděl v dětství ve stáji mé babičky, kde měla krávy a prasata. Je těžké tomu uvěřit, ale turisté, kteří tam už byli (většinou Kanaďané), si s sebou vozí ventilátory na baterie a dávají je na stoly s jídlem. Zajímalo by mě, jak musí vypadat kuchyně - pro mě drama. Každý nechá personálu za každou službu dolar nebo euro.
Nádherná, písčitá, velmi teplá a křišťálově čistá voda. Skvělé místo k potápění.
StravaFronty na jídla připravená na místě jsou obrovské. Po 30 minutách od otevření jídelny je vidět nedostatečná ventilace - všude kouř z nádobí. Celkově si ale můžete vybrat chutné jídlo. Překvapil mě nedostatek pomerančů a byla tam jablka. A mouchy - 20 ks sedí na stole, když se přiblížíte k volnému místu. Číšníci unavení prací (ale nedivím se - komunismus) Kvalita služeb jako v dobrém baru u silnice, ne v 5hvězdičkovém hotelu.
UbytovaniePokoje čisté, denně uklízeno. CHLADNÝ.
SlužbyWifi pouze na vyžádání a vydávají účtenku na 5 hodin (můžete si vybrat další lístek, ale vydávají v určitých časech) Bazény krásné a teplé. Animace OK. Lehátek u bazénů je málo, ale na pláži se místo vždy najde. U pláže je bufet s nápoji a malý bar mezi stromy. Super organizované.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)


