Jiřina G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Služby hotelu vzhledem k situaci na Kubě byly velmi dobré. Někdy něco došlo, např. cola, ale hotel se snažil co nejdříve to napravit. Personál skvělý, ochotný a přátelský. Byly jsme posledními klienty na hotelu, než došlo k přerušení leteckého spojení na Kubu. Pláž krásná, moře trochu studenější, ale jinak čisté a krásné. Pozor na arogantní návštěvníky z Ruska, ty jediní narušovali občas klidný a přátelský chod dovolené.
Služby hotelu vzhledem k situaci na Kubě byly velmi dobré. Někdy něco došlo, např. cola, ale hotel se snažil co nejdříve to napravit. Personál skvělý, ochotný a přátelský. Byly jsme posledními klienty na hotelu, než došlo k přerušení leteckého spojení na Kubu. Pláž krásná, moře trochu studenější, ale jinak čisté a krásné. Pozor na arogantní návštěvníky z Ruska, ty jediní narušovali občas klidný a přátelský chod dovolené.
Pláž krásná, lehátek dostatek, plážový bar fungoval skvěle. Moře super, prostě Karibik.
StravaObčas něco nebylo, ale snažili se vše doplnit co nejdříve. Jídlo někdy průměrné, někdy skvělé, každý se ale vybere. Vzhledem k situaci na Kubě v zásobování atd. nad očekávání !!!
UbytovaniePokoj prostorný, útulný a každý den uklizený.
SlužbySlužby hotelu skvělé, personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







