Hotel Days Inn Aqaba

Jordánsko-Akaba

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 57 582

Poloha

Veľmi kvalitný hotel je situovaný na atraktívnom mieste, v samom srdci malebného letoviska Aqaba, len 5 minút chôdze od príjemnej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v blízkosti ubytovania (obchody, reštaurácie, kaviarne, bary, tradičné trhy, bazár, turistické atrakcie, tenisové kurty, parky, športoviská, vodné športy na pláži). Medzinárodné letisko Aqaba je vzdialené 15 km.

Vybavenie

Štýlový hotelový rezort (súčasť prestížneho medzinárodného reťazca) disponuje 110 izbami, rozmiestnenými v novozrekonštruovanej päťposchodovej budove s pekným výhľadom do zelene alebo na pobrežie. Klientom je k dispozícii moderná vstupná hala s recepciou, zmenárňou, trezormi (zadarmo) a lobby barom, turistické informácie, výťahy, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácia (tradičná kuchyňa), kaviareň, minimarket, obchodík so suvenírmi, WiFi pripojenie (v lobby zadarmo), internetový kútik (za poplatok), posilňovňa, práčovňa, čistiareň, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, úschovňa batožiny, detský kútik, konferenčná miestnosť (moderné vybavenie), kaderníctvo, služby lekára, požičovňa automobilov, vonkajší bazén s detskou časťou, bar pri bazéne, opaľovacia terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo) a parkovisko.

Ubytovanie

Štýlovo zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén, toaletné potreby), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom (konzumácia za poplatok), trezorom a balkónom (výhľad na more alebo do okolia). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (zadarmo). WiFi na izbe je k dispozícii zadarmo. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu.

Služby

Elegantný mestský hotel si získava svojich hostí vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb, chutnou kuchyňou, komfortným ubytovaním aj polohou neďaleko príjemnej pláže. Hostia môžu relaxovať pri hotelovom bazéne alebo v dobre vybavenej posilňovni. Hotelová reštaurácia ponúka vynikajúce pokrmy tradičnej i medzinárodnej kuchyne. Hotel zabezpečuje dopravu na zaujímavé miesta v okolí (potápačské centrum, národný park).

Služby za poplatek

Služby lekára, internet, stráženie detí, práčovňa, čistiareň, kaderníctvo, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Príjemná, dlhá piesočnatá pláž s pozvolným vstupom do mora, priezračne čistou vodou a sezónnou ponukou motorizovaných a nemotorizovaných vodných športov (potápanie, šnorchlovanie, lodičky, jazdy na banánoch kite surfing) sa nachádza 5 minút chôdze od rezorta. Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 1,5 km
 • Vzdialenosť od letiska 8 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Detské ihrisko áno
 • Surfovanie áno
 • Fitness áno

Destinácia

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Neveľké, ale napriek tomu vyhlásené turistické letovisko a prístav v najsevernejšej časti Červeného mora. Mesto bolo od staroveku významným prístavom na obchodnej ceste spojujúcej Afriku s Ďalekým východom. Možete tu obdivovať nádherný podmorský život, niekoľko kilometrov od centra mesta sa nachádza Královské stredisko potápania, ktoré disponuje vlstnou plážou a prvotriednymi zariadeniami s najmodernejšou výbavou. Využiť je tu možné i služby skúsených inštruktorov, pod ktorých vedením možete absolvovať kurz potápania alebo jedinečné podmorské safari. Spenený príboj vyzýva k surfingu, alebo výletu na vodných skútroch alebo motorových člnoch. Mesto je preslávené rovnako svojou pohostinosťou a najmä typickými kaviarňami a reštauráciami, ktoré ponúkajú tradičné arabské jedlá pripravované z rýb a darov mora. Za zmienku ale stoja i historické pamiatky, medzi ktorými vyniká mamelucká pevnosť, Saldínov hrad alebo pozostatky starobylého mesta Ayla zo skorého islámskeho obdobia. Väčšina hotelov sa nachádza v strede mesta, odkiaľ sa možete dostať prechádzkou na pláž na mestskú pláž.Pláže ssú lemované palmami a kryštálové more sem láka každoročne veľké množstvo turistov. Pláž: piesčitá s okrúhliakmi Šport a zábava: fitness, sauna, vírivka, masáže, bazény, vodné športy, potápanie
 • Vzdialenosť od pláže 1,5 km
 • Vzdialenosť od letiska 8 km
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 04:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 28 °C