Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Captain

Jordánsko-Akaba

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 89 240

Poloha

Moderný mestský hotel je situovaný v blízkosti živého centra známeho letoviska Aqaba, len niekoľko minút chôdze od peknej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (reštaurácie, bary, kaviarne, požičovne automobilov, obchody, trh, vodné športy na pláži). Transfer z medzinárodné letisko Aqaba trvá 20 minút. Hotel má ideálnu polohu pre poznávanie prírodných krás i historických pamiatok v okolí.

Vybavenie

Obľúbený butikový mestský hotel disponuje 64 izbami rozmiestnenými v štýlovej päťposchodovej budove s pekným výhľadom do okolia. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou (24 hodinovú prevádzku), zmenárňou a lobby barom, reštaurácia, sauna, vírivka, posilňovňa, práčovňa (za poplatok), WiFi (v spoločných priestoroch zdarma), bazén, spa centrum a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitný TV, minibarom a trezorom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii zdarma. V hoteli sú k dispozícii aj luxusné suity (na vyžiadanie). Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bohatého bufetu. Hostia si môžu objednať servírované obedy a večere (nápoje za poplatok). Hotelovej reštaurácie Captain s Restaurant a Light House restaurant (miestnej kuchyne) sú vyhlásené svojou vynikajúcou kuchyňou.

Služby

Kvalitný mestský hotel si získava svojich hostí vynikajúcou kuchyňou, polohou v blízkosti pláže aj centra letoviska a dobrou úrovňou služieb. Umožňuje športové aktivity ako napríklad cvičenie vo fitness centre, plávanie a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži. Pre relaxáciu je určená sauna, bazén, vírivka a kúpeľné centrum s pestrou ponukou procedúr ako napr. Telové zábaly, balneoterapia, masáže, kozmetické ošetrenie, manikúra a pedikúra. Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy i športového vyžitia majú hostia v blízkom centre letoviska Aquabou (reštaurácie, bary, diskotéky, kaviarne, požičovne automobilov, vodné športy na pláži, ihrisko, trhy).

Služby za poplatek

Práčovňa, lehátka a slnečníky na pláži, vodné športy na pláži, služby spa centra.

Pláž

Pekná dlhá piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora sa nachádza len niekoľko minút chôdze od hotela. Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

04:00 h

Popis

Neveľké, ale napriek tomu vyhlásené turistické letovisko a prístav v najsevernejšej časti Červeného mora. Mesto bolo od staroveku významným prístavom na obchodnej ceste spojujúcej Afriku s Ďalekým východom. Možete tu obdivovať nádherný podmorský život, niekoľko kilometrov od centra mesta sa nachádza Královské stredisko potápania, ktoré disponuje vlstnou plážou a prvotriednymi zariadeniami s najmodernejšou výbavou. Využiť je tu možné i služby skúsených inštruktorov, pod ktorých vedením možete absolvovať kurz potápania alebo jedinečné podmorské safari. Spenený príboj vyzýva k surfingu, alebo výletu na vodných skútroch alebo motorových člnoch. Mesto je preslávené rovnako svojou pohostinosťou a najmä typickými kaviarňami a reštauráciami, ktoré ponúkajú tradičné arabské jedlá pripravované z rýb a darov mora. Za zmienku ale stoja i historické pamiatky, medzi ktorými vyniká mamelucká pevnosť, Saldínov hrad alebo pozostatky starobylého mesta Ayla zo skorého islámskeho obdobia. Väčšina hotelov sa nachádza v strede mesta, odkiaľ sa možete dostať prechádzkou na pláž na mestskú pláž.Pláže ssú lemované palmami a kryštálové more sem láka každoročne veľké množstvo turistov. Pláž: piesčitá s okrúhliakmi Šport a zábava: fitness, sauna, vírivka, masáže, bazény, vodné športy, potápanie
 • Vzdialenosť od pláže 150 m
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 04:00

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 40 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 27 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 41 °C v noci 21 °C

 • Štvrtok 40 °C v noci 21 °C

 • Piatok 38 °C v noci 20 °C