Radka S.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná zimní dovolená.
Pěkná zimní dovolená.
Místní autobusy /zastávka je hned před hotelem/ končí až u egyptské hranice, kde jsou úzké pláže lemované korálovým útesy a skutečně tam plavou krásné ryby. Moc hezký zážitek.
StravaMěli jsme pouze snídaně, které předčily naše očekávání.
UbytovanieSkvělý hotel, klidná lokalita, zvukotěsné pokoje.
SlužbyHotelové služby fungují v pořádku - ochota personálu, čisto - denně čisté ručníky, úklid.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (1)
