Peter Bočan
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ako pôjdem do Izraela ešte raz tak s inou CK a do iného hotela.
Ako pôjdem do Izraela ešte raz tak s inou CK a do iného hotela.
Celkom v pohode
StravaMálo pestrá, nedostatok, zlá obsluha.
UbytovanieStarý hotel, potrebuje renováciu.
SlužbyPodpriemerné služby zamerané hlavne na ruskú klientelu.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
