Hotel Whispering Palm Beach Resort

India-Goa

Viac o ubytovaní

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 37 976

Poloha

Whispering Palms Beach Resort stojí zhruba 200 m od krásnej pláže Sinquerim Beach v severnej časti Goa približne 45 km od letiska v Goa. Centrum mesta je vzdialené asi 5 minút chôdze. V okolí je dostatok nákupných a stravovacích možností.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí bazén s vírivkou. 4 reštaurácie a bary: Lanai s ľahkým občerstvením, hlavná reštaurácia Sun and Palms, koktejlový bar Crossroads a kaviareň. Ďalej požičovňa bicyklov, masáže, animačné programy. V rámci pobytu možnosť využiť 1x večeru v reštaurácii `a la carte zadarmo. Bezpečnostné trezor k dispozícii bez poplatkov na recepcii. Lehátka na pláži za poplatok.

Ubytovanie

K dispozícii je 106 moderne zariadených izieb typu štandard je vybavených klimatizáciou, chladničkou, satelitnou TV, telefónom, kúpeľňou a WC, balkónom alebo terasou.

Strava

Program all inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov 11.00 - 23.00 hod.

Služby

Hostia majú k dispozícii SPA centrum, salón krásy, konferenčné služby, minibar na izbe.

Pláž

Hotel sa nachádza zhruba 200 m od krásnej pláže Sinquerim Beach. Lehátka na pláži za poplatok.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Vzdialenosť od letiska 40 km
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Minibar áno
 • Chladnička áno
 • Surfovanie áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Goa, skor bývala portugalskou kolóniou (Portugalská India, spolu s državami Daman a Diu), dnes najmenší spolkový štát Indie, patrí k najviac prosperujúcim spolkovým štátom Indickej únie. Hlavným mestom je Panaji (tiež Panjim, konkánsky Ponnje, a predtým Nova Goa), ďalšie väčšie mestá sú Margao, Mapusa a Vasco da Gama.Goa leží na západnom pobreží indického subkontinetnu a hraničí so spolkovými štátmi Maharaštra a Karnataka, západné pobrežie tvorí Indický oceán (Arabské more).

Celková plocha štátu je 3.702 km², najvyšším bodom je Sonsogor s 1.167 m nad morom (v pohorí Western Ghats), pobrežie je dlhé 101 km s mnohými velkými plážami. Goa je bohatá na vodu, pretekajú tadiaľto dve väčšie rieky Mandovi a Zuari a veľký počet ďalších.

Goa sa administratívne delí do dvoch dištriktov (Severná Goa a Južná Goa), ktoré sa skladajú z jedenástich okresov, zvaných taluka (od severu na juh : Pernem, Bardez, Bicholim, Satari, Tiswad resp. skoršie Ilhas, Mormugao, Ponda, Salcete, Sanguem, Quepem, Canacona).

Klimatické podmienky Goje zodpovedajú jaj polohe: veľmi horúce leto ( s teplotami medzi 30°C a 39°C) spojené s extrémnou vlhkosťou v dosledku monzúnov (medzi júnom a septembrom), a pre európana veľmi príjemná zima (v decembri a januári sa denné teploty pohybujú medzi 20°C a 30°C, zrážky sú výnimočné)Prvý dojem pri pohľade na pláže i na zázemie sú nekokečné kosové palmy. Vďaka hojným zrážkam v monzúnovom období a vďaka existencii mnohých riek a riečiek má Goa i inak bujnú vegetáciu: narozdiel od niektorých iných štátov v Indii, kde lesné porasty boli z veľkej časti zničené, je okolo jednej tretiny území v Goie zalesnených povodným džunglovým porastom. Mimo roznych listnatých stromv a vzácneho dreva (ako napr.: teakový strom) sú tu zastúpené stromy s orechmi kešu, s mangom, ďalej ananás a podobne.


 • Vzdialenosť od pláže 200 m
 • Vzdialenosť od letiska 40 km