Sibaya Beach Resort
od 1 186 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 186 € za os.
od 2 678 € za os.
od 1 303 € za os.
od 1 093 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená celkem vyšla. Počasí bylo krásné, voda v moři teplá. Byli jsme zklamáni z výletů, nebyly k dispozici. Nikoho nic nezajímalo a pokyny k odletu jsme se dozvěděli až 8 hodin před odjezdem z hotelu.
Dovolená celkem vyšla. Počasí bylo krásné, voda v moři teplá. Byli jsme zklamáni z výletů, nebyly k dispozici. Nikoho nic nezajímalo a pokyny k odletu jsme se dozvěděli až 8 hodin před odjezdem z hotelu.
K pláži to bylo asi 500 m. Byla to příjemná procházka: Pláž je krásná a čistá. Škoda, že tam hotel nemá k dispozici lehátka a slunečníky. Bylo by to lepší. Moře je krásně teplé, ale bohužel velké vlny. Takže koupání v moři nešlo. Ale i tak se nám to líbilo. Jelikož už bylo po sezoně, moc lidí nebylo.
StravaStrava byla moc dobrá, hodně pálivá. Každý den byly jejich výborné placky a polívky k obědu i k večeři. Byly tam i nepálivé pokrmy, takže si vybral každý. Výběr sice nebyl moc velký, ale dalo se vybrat. Vždy bylo kuře i ryba, buď v nějaké omáčce nebo pečený. Akorát mne překvapilo, že bylo velice málo zeleniny a ovoce. Ovoce bylo jen ráno k snídani a to jen ovocný salát každý den stejný. Meloun, ananas a papája. Jinak nic. Zelenina k snídani nebyla vůbec a k obědu a k večeři jen trochu. Nám to ale stačilo.
UbytovanieUbytování bylo dobré, ale určitě to nebyly pokoje deluxe. Byly krásně prostorné, ale úklid trochu vázl. Na Indii ale dobrý. Každý den čisté osušky a ustláno (i když jsme si stlali sami). To asi bylo z úklidu vše.
SlužbyJe to malý hotel, ale celkem pěkný. Lidé jsou tam příjemní a ochotní. Cítili jsme se dobře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená celkem vyšla. Počasí bylo krásné, voda v moři teplá. Byli jsme zklamáni z výletů, nebyly k dispozici. Nikoho nic nezajímalo a pokyny k odletu jsme se dozvěděli až 8 hodin před odjezdem z hotelu.
Dovolená celkem vyšla. Počasí bylo krásné, voda v moři teplá. Byli jsme zklamáni z výletů, nebyly k dispozici. Nikoho nic nezajímalo a pokyny k odletu jsme se dozvěděli až 8 hodin před odjezdem z hotelu.
K pláži to bylo asi 500 m. Byla to příjemná procházka: Pláž je krásná a čistá. Škoda, že tam hotel nemá k dispozici lehátka a slunečníky. Bylo by to lepší. Moře je krásně teplé, ale bohužel velké vlny. Takže koupání v moři nešlo. Ale i tak se nám to líbilo. Jelikož už bylo po sezoně, moc lidí nebylo.
StravaStrava byla moc dobrá, hodně pálivá. Každý den byly jejich výborné placky a polívky k obědu i k večeři. Byly tam i nepálivé pokrmy, takže si vybral každý. Výběr sice nebyl moc velký, ale dalo se vybrat. Vždy bylo kuře i ryba, buď v nějaké omáčce nebo pečený. Akorát mne překvapilo, že bylo velice málo zeleniny a ovoce. Ovoce bylo jen ráno k snídani a to jen ovocný salát každý den stejný. Meloun, ananas a papája. Jinak nic. Zelenina k snídani nebyla vůbec a k obědu a k večeři jen trochu. Nám to ale stačilo.
UbytovanieUbytování bylo dobré, ale určitě to nebyly pokoje deluxe. Byly krásně prostorné, ale úklid trochu vázl. Na Indii ale dobrý. Každý den čisté osušky a ustláno (i když jsme si stlali sami). To asi bylo z úklidu vše.
SlužbyJe to malý hotel, ale celkem pěkný. Lidé jsou tam příjemní a ochotní. Cítili jsme se dobře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...