Konstantin Beach Hodnotenie: 3/5
od 711 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 711 € za os.
od 374 € za os.
od 418 € za os.
od 757 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 217 hodnotení)
Žaneta Šimková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Mali sme sa fakt super
Mali sme sa fakt super
Prístup k moru pár metrov,super,voda nádherné čistá,boli sme veľmi spokojní
StravaBolo nám super
UbytovanieNemali sme problém,není sme náročný
SlužbyCelkový dojem bol výborný
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Monika Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme velmi spokojni.
Jedine s cim sme boli nespokojní bol zástupca CK na letisku v BA pri odlete v noci. Mali sme mensi problem ktory sme potrebovali vyriesit a on nam drzo ponúkol kupu nafukovacky. Vieme ze aj on musi plniť nejaky plan predaja a je to jeho praca, ale je dobre vediet kedy su taketo veci vhodne a kedy nie. A urcite v nasom pripade, ked sme mali starosti a stres vyplývajúce z problému, to vhodne nebolo..
Odporúčame ist pesi na Cameo Island - Svadobny ostrov. Prechadzka cca 30 minut. Vstup je 5€/osoba, v cene mate aj klucenku s vasou fotkou ktoru vam odovzdajú pri odchode (fotite sa pri príchode). Na zaciatku je hned bar, ceny drinkov ako vsade. Dole nizsie plaz na kupanie, kludne pridte v plavkách a mozte sa cely den kupat.
Dalej odporucame vylet vlacikom FunTrain Laganas, ktory najdete na rušnej ulici hned oproti McDonaldu. Velmi príjemní pani, da sa vybrat z viacero výletov, urcite odporucame ZanteTown aj Bochali. Boli sme az dvakrat, prijemna cesta vlacikom, za gréckej hudby. Carovne.
V Zante Town odporucame popozerat pamiatky, hlavne kostol, kde si mozete zapalit sviecku a nieco želať. Taktiez velmi carovne.
Odporucame aj navstivit miestnu pekáreň, a ochutnat tradicne pecivo, napriklad Koulouri. Celkovo, Grécku kuchynu odporucame.
Dalej odporucame ist navstivit Little Farm, je to asi 20 minut peso od hotela. Mala farmička s dvomi kozickami, oveckou, somarikom, korytnačkami, sliepocky, moriaky, husky. Vstup 5€ na osobu, a mozte si zaplatit krmivo a krmit - co urcite odporucame, stoji to len 2€, oplati sa. Dohovoríte sa anglicky.
Boli sme velmi spokojni.
Jedine s cim sme boli nespokojní bol zástupca CK na letisku v BA pri odlete v noci. Mali sme mensi problem ktory sme potrebovali vyriesit a on nam drzo ponúkol kupu nafukovacky. Vieme ze aj on musi plniť nejaky plan predaja a je to jeho praca, ale je dobre vediet kedy su taketo veci vhodne a kedy nie. A urcite v nasom pripade, ked sme mali starosti a stres vyplývajúce z problému, to vhodne nebolo..
Odporúčame ist pesi na Cameo Island - Svadobny ostrov. Prechadzka cca 30 minut. Vstup je 5€/osoba, v cene mate aj klucenku s vasou fotkou ktoru vam odovzdajú pri odchode (fotite sa pri príchode). Na zaciatku je hned bar, ceny drinkov ako vsade. Dole nizsie plaz na kupanie, kludne pridte v plavkách a mozte sa cely den kupat.
Dalej odporucame vylet vlacikom FunTrain Laganas, ktory najdete na rušnej ulici hned oproti McDonaldu. Velmi príjemní pani, da sa vybrat z viacero výletov, urcite odporucame ZanteTown aj Bochali. Boli sme az dvakrat, prijemna cesta vlacikom, za gréckej hudby. Carovne.
V Zante Town odporucame popozerat pamiatky, hlavne kostol, kde si mozete zapalit sviecku a nieco želať. Taktiez velmi carovne.
Odporucame aj navstivit miestnu pekáreň, a ochutnat tradicne pecivo, napriklad Koulouri. Celkovo, Grécku kuchynu odporucame.
Dalej odporucame ist navstivit Little Farm, je to asi 20 minut peso od hotela. Mala farmička s dvomi kozickami, oveckou, somarikom, korytnačkami, sliepocky, moriaky, husky. Vstup 5€ na osobu, a mozte si zaplatit krmivo a krmit - co urcite odporucame, stoji to len 2€, oplati sa. Dohovoríte sa anglicky.
Plaz bola pekna, cista s blízučko hotela. Lehatka so slnečníkom dostupne po celej plazi, za poplatok - 10€ na den, alebo stacilo ked ste si kupovali drinky - ale stoji to za úvahu, drinky tam boli dost drahe, aj 5€ za jeden a to sa vam uz skor oplati kupit lehatka. Samozrejme boli tam aj lacnejsie, za 6€, ale my sme si vybrali take krajsie. Pesi sa za par minut da prejst na lavu stranu plaze pozriet plaz kde maju korytnačky nakladené vajicka.
Podvecer obsluha poodnasa lehatka a prinesie stoly a tam kde ste sa cez den opalovali, si mozte dat za tmy a svetla sviečok drink a popozerat hviezdy. Urcite odporucame.
Varilo sa velmi chutne, a v podstate ste si cely den mohli nieco zobat. Okrem raňajok, obeda a vecere bolo v ponuke cely den zmrzlina, snacky. Vyborny grecky syr mali :) bohatá ponuka alko aj nealko nápojov, nevedeli sme co skor si dat :D a takisto kava VYNIKAJÚCA. V pripade potreby - namiesto klasického obeda sa dal objednat lunch box na dalsi den, ak ste nestíhali ist na obed.
Odporúčame vsak okrem hotela ochutnat aj mieste reštaurácie, my sme sa zastavili v restauracii Greek Taverna. Odporúčame vsetkymi desiatimi.
Izba bola mensia, ale cista a bolo v nej vsetko co bolo treba. Trezor bol v cene, co potesilo, klima taktiez. Wifi vo verejných priestoroch zdarma, ale my sme ju chytali aj na izbe kedze sme boli blizko recepcie. Ale internet celkovo na Zakynthose onicom.
Voda z kohutika nieje pitná, ale na recepcii bol dostupny automat kde sa pitná voda dala načapovat.
Personál grecky. Vsetci z personálu mili, ochotni a komunikatívni, vedeli aj po slovensky co-to. Vsetci boli usmievaví. Greci su celkovo velmi pohostinní. Clovek sa citi medzi Grékmi velmi dobre.
Takisto s delegatkou Terezkou Fialovou sme boli velmi spokojni. Obávali sme sa po predchádzajúcich recenziách, ale zbytocne. Vsetko vedela poradit, vybavit. Vsetko pekne vysvetlila. Vylety boli samozrejmost, odporúčame vylet na Navagio. Takisto pokial by ste chceli zapožičať auto, staci povedat delegatke a vybavi. Okrem delegatky boli na hoteli dve animátorky Slovenka a Češka, ktorych sme sa tiez mohli hocico opytat s poradili. Vsetci boli ochotni.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Katarína H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme velmi spokojni s dovolenkou. Nie sme stazovatelia a skor prihliadneme k pozitivnym veciam. Aj napriek tomu sa vsak vyjadrujem kriticky ku strave.
Boli sme velmi spokojni s dovolenkou. Nie sme stazovatelia a skor prihliadneme k pozitivnym veciam. Aj napriek tomu sa vsak vyjadrujem kriticky ku strave.
Plaz super, blizucko, krasna.
StravaStrava KATASTROFA. Nevzhladne, nechutne, totalny ludsky nerespekt voci hostom.
UbytovanieHotel v okoli recepcii posobil skor spinavejsim dojmom, WC pri recepcii katastrofa, nebol kluc, cely tyzden sa tam po zemi valal dekel od WC a nik ho nebol schopny opravit, bateria bola labilna a tieklo mimo umyvadla. Izba uz potom posobila lepsim dojmom.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Alena Ridzoňová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka splnila moje očakávania.
Dovolenka splnila moje očakávania.
Pláž 80m od hotela s množstvom kaviarní, ideálny vstup do mora.
StravaRôznorodá, každý si mohol vybrať.
SlužbyHotel zodpovedal úrovni ***.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Juraj Piaček
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel je dobrý, čistý, personál je ochotný, veľmi dobrý dojem sme mali aj z našej delegátky.
Hotel je dobrý, čistý, personál je ochotný, veľmi dobrý dojem sme mali aj z našej delegátky.
Pláž bola blízko, voda bola čistá, v blízkosti hotela mierne zakalená rozvíreným pieskom, piesok na pláži v blízkosti hotela bol vlhký, lepšie je prenajať si lehátko, alebo zájsť trochu ďalej, kde je suchší piesok, je tam aj čistejšia voda- na dno vidieť aj vo väčšej vzdialenosti od brehu a vo väčšej hĺbke, zároveň tam je aj viac súkromia a nerušené prírodné prostredie.
StravaJedlo bolo chutné, bolo si vždy z čoho vybrať, každý deň boly aj ryby alebo iné morské živočíchy napríklad kalmary. Patrí sa spomenúť aj zákusky, ktorých výber síce zodpovedal úrovni hotela, boli však mimoriadne chutné a často sa objavovali i druhy, ktoré si nedovolia ponúknuť ani drahšie hotely.
UbytovanieIzbu sme mali na prízemí blízko recepcie, jej rozmery zodpovedali trojhviezdičkovému hotelu, len skriňa a dveere niesli stopy predchádzajúcich hostí
SlužbySlužby zodpovedali úrovni hotela, wifi bolo možné chytiť na recepcii v blízkych izbách, bazén svojou veľkosťou zodpovedal veľkosti hotela, kvôli covid opatreniam sme nemali prístup ku kávomatu, zmrzline ani k snackom, museli sme si to všetoko pýtaľ pri bare, noobsluha baru našim požadavkám vždy ochotne vyhovela, Veľmi nás prekvapilo a zároveň potešilo, keď ped naším výletom sme dostali raňajky už hodinu pred otvorením jedálne.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka vyborna
Treba si naplanovat par 100 ???? na minanie
Dovolenka vyborna
Treba si naplanovat par 100 ???? na minanie
Plaz vyborna
StravaStrava bola fajn a kolace prijemne prekvapenie.
Pitie sa vsak nedalo vobec.
Hotel jednoduchy a izba dostatocne velka. Tiekla stale sprcha a chyba policka na kozmetiku.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vladimir Hudec
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
uz by som sem znovu urcite nesiel
uz by som sem znovu urcite nesiel
plaz sa mi nepacila, je to pieskova plaz, ale piesok je taky trvrdy ako beton, voda bola dost tepla, ale treba ist daleko do mora, aby vam bola voda aspon po hrudnik, dost casto su tam vlny, celkovo more neni pekne tyrkysove, ako by niekto cakal od Zakyntosu, to treba ist do inej lokality.
Stravastrava bola najhorsia, co som kedy v zivote na dovolenke jedol. Ranajky stale to iste, co neni az taky problem, byva to aj inde, ale tu velmi maly vyber, salamy dva druhy, najlacnejsie ake existuju, obcas som citil taku pachut ako keby uz boli pokazene..obedy a vecere uplne to iste, cely tyzden jedna a ta ista ryba (pangasius), dalej jedno bravcove maso, jedno kura (vzdy len casti kurcata s kostami, ktore ste museli obhryzat) hovadzie nejake gulicky, potom valceky, bolo to presne to iste, len to malo iny tvar. Jedla boli casto velmi presolene, inokedy kysle, bravcove a kuracie maso tvrde a nedovarene, hroza...melon ovela horsej kvality ako kupite tu na SVK v kauflande, dezerty asi tak tri na vyber, len suche cesto s nejakou polevou, normalny zakusok vobec. Jest toto iste tyzden dokola, to chce fakt nervy...
Ubytovanieubytovanie celkom ok, izba taka standardna na 3* hotel
Službyv hoteli je malicky bazen, ktory je umiestneny tak, ze vacsinu dna je v tieni, voda spinava, plaval tam mrtvy hmyz, dokonca nejaky sacok, personal to mal v pazi...
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...