Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Pigi Pension

Hodnotenie: 2/5

Grécko, Samos

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

od 636 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Lage:
- Entfernung zum Strand: weniger als 100 m
- Entfernung zum Badebereich: weniger als 50 m
- Entfernung zum Stadtzentrum: weniger als 100 m
- Entfernung zum nächsten Supermarkt: weniger als 100 m
- Entfernung zum Flughafen: weniger als 10 km
- Entfernung zur Bushaltestelle: weniger als 100 m


Ausstattung:
- Anzahl Gebäude: 1
- Anzahl Etagen: 2
- Zimmeranzahl: 20
- Sprache im Hotel: Englisch
- Internet
- Supermarkt
- Klimaanlage
- Roomservice

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 8 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Bar Bar áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno

Recenzia hotela

Dobré (na základě 2 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 3,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Ubytovanie 3,8 / 5

Okolie 4,3 / 5

Služby 3,3 / 5

Cena 3,5 / 5

36. najlepšie hodnotený z 92 hotelov v Samos

veronika H.

Hodnotenie 2,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023

Ano věděli jsem že budeme ubytováni ve ** hotelu, ale doposud jsme s tím neměli problémy. Zde jsem byla nemile překvapena. Snídaně byli servírované, ale vždy to stejné čaj, označila bych obarvená voda a 3 plátky chleba vždy stejný k tomu plátek sýra a plátek salámu, občas plátek bábovky nebo vajíčko. Doposud jsem vždy měli bufet a dalo se vybrat. Zařídili jsme se a snídaně si pořídila vlastní. Ale u snídaní i v hotelu se kouřilo a to se bohužel nedalo námi moc ovlivnit a bylo velice nepříjemné jíst vedle kuřáků a vstávat do kouřouvého oparu. Jinak hotel starší rozpadající se a velmi potřebný oprav, ale co šlo jsme si vlastními silami opravili a jelikož jsme zde netrávili kromě noci žádný čas tak nám to nevadilo. Ale ten kouř byl opravdu velice nepříjemný. Z cestovní kanceláře nikdo nepřijel, delegáta jsme neviděli, to nám nevadilo vše jsme si zařídili sami, ale odjezd byl trošku náročný aneb na nástěnce jsem našli zprávu že máme někde čekat a nemohli jsem najít kde tak jsme část noci před odletem strávili hledáním správné kavárny abychom odjeli na letiště, ale vše jsme nakonec našli a odletěli jsem v pořádku. Jinak ostrov Samos nadherný procestovali jsem co se dali a rádi procestujeme i to co jsme nestihli.

Ano věděli jsem že budeme ubytováni ve ** hotelu, ale doposud jsme s tím neměli problémy. Zde jsem byla nemile překvapena. Snídaně byli servírované, ale vždy to stejné čaj, označila bych obarvená voda a 3 plátky chleba vždy stejný k tomu plátek sýra a plátek salámu, občas plátek bábovky nebo vajíčko. Doposud jsem vždy měli bufet a dalo se vybrat. Zařídili jsme se a snídaně si pořídila vlastní. Ale u snídaní i v hotelu se kouřilo a to se bohužel nedalo námi moc ovlivnit a bylo velice nepříjemné jíst vedle kuřáků a vstávat do kouřouvého oparu. Jinak hotel starší rozpadající se a velmi potřebný oprav, ale co šlo jsme si vlastními silami opravili a jelikož jsme zde netrávili kromě noci žádný čas tak nám to nevadilo. Ale ten kouř byl opravdu velice nepříjemný. Z cestovní kanceláře nikdo nepřijel, delegáta jsme neviděli, to nám nevadilo vše jsme si zařídili sami, ale odjezd byl trošku náročný aneb na nástěnce jsem našli zprávu že máme někde čekat a nemohli jsem najít kde tak jsme část noci před odletem strávili hledáním správné kavárny abychom odjeli na letiště, ale vše jsme nakonec našli a odletěli jsem v pořádku. Jinak ostrov Samos nadherný procestovali jsem co se dali a rádi procestujeme i to co jsme nestihli.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

veronika H.

Hodnotenie 2,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: September 2023

Ano věděli jsem že budeme ubytováni ve ** hotelu, ale doposud jsme s tím neměli problémy. Zde jsem byla nemile překvapena. Snídaně byli servírované, ale vždy to stejné čaj, označila bych obarvená voda a 3 plátky chleba vždy stejný k tomu plátek sýra a plátek salámu, občas plátek bábovky nebo vajíčko. Doposud jsem vždy měli bufet a dalo se vybrat. Zařídili jsme se a snídaně si pořídila vlastní. Ale u snídaní i v hotelu se kouřilo a to se bohužel nedalo námi moc ovlivnit a bylo velice nepříjemné jíst vedle kuřáků a vstávat do kouřouvého oparu. Jinak hotel starší rozpadající se a velmi potřebný oprav, ale co šlo jsme si vlastními silami opravili a jelikož jsme zde netrávili kromě noci žádný čas tak nám to nevadilo. Ale ten kouř byl opravdu velice nepříjemný. Z cestovní kanceláře nikdo nepřijel, delegáta jsme neviděli, to nám nevadilo vše jsme si zařídili sami, ale odjezd byl trošku náročný aneb na nástěnce jsem našli zprávu že máme někde čekat a nemohli jsem najít kde tak jsme část noci před odletem strávili hledáním správné kavárny abychom odjeli na letiště, ale vše jsme nakonec našli a odletěli jsem v pořádku. Jinak ostrov Samos nadherný procestovali jsem co se dali a rádi procestujeme i to co jsme nestihli.

Ano věděli jsem že budeme ubytováni ve ** hotelu, ale doposud jsme s tím neměli problémy. Zde jsem byla nemile překvapena. Snídaně byli servírované, ale vždy to stejné čaj, označila bych obarvená voda a 3 plátky chleba vždy stejný k tomu plátek sýra a plátek salámu, občas plátek bábovky nebo vajíčko. Doposud jsem vždy měli bufet a dalo se vybrat. Zařídili jsme se a snídaně si pořídila vlastní. Ale u snídaní i v hotelu se kouřilo a to se bohužel nedalo námi moc ovlivnit a bylo velice nepříjemné jíst vedle kuřáků a vstávat do kouřouvého oparu. Jinak hotel starší rozpadající se a velmi potřebný oprav, ale co šlo jsme si vlastními silami opravili a jelikož jsme zde netrávili kromě noci žádný čas tak nám to nevadilo. Ale ten kouř byl opravdu velice nepříjemný. Z cestovní kanceláře nikdo nepřijel, delegáta jsme neviděli, to nám nevadilo vše jsme si zařídili sami, ale odjezd byl trošku náročný aneb na nástěnce jsem našli zprávu že máme někde čekat a nemohli jsem najít kde tak jsme část noci před odletem strávili hledáním správné kavárny abychom odjeli na letiště, ale vše jsme nakonec našli a odletěli jsem v pořádku. Jinak ostrov Samos nadherný procestovali jsem co se dali a rádi procestujeme i to co jsme nestihli.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať