Alkyon Beach Hodnotenie: 3/5
od 469 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 469 € za os.
od 282 € za os.
od 363 € za os.
od 640 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 29 hodnotení)
Ivana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice klidné a pohodové místo (taková nikdy nekončící neděle! :)), výhled z terasy naprosto famózní díky poloze v kopci = ale vzhledem k tomu, že celá vesnička hned od moře (teplé, průzračné) stoupá do hor, tak tento hotel je umístěn opravdu blízko nejen k vodě, ale i k supermarketům (jeden hned vedle, další jsou pár minut chůze), k restauracím, ke kavárně/pekárně (hned naproti hotelu). Hotel má vlastní bazén s lehátky a slunečníky (vše zdarma) = bazén čistý, dostatečně prostorný na plavání i skotačení, umístěný v krásné kvetoucí zahradě.
Úklid na pokoji každé 2, max.3 dny. Několikrát si s námi poseděla velice ochotná a informacemi nabitá delegátka Martina. Na výlety se dá jezdit pohodlně autobusem (ceny za 1 cestu od 2.40Eur do 6Eur při cestě na druhou stranu ostrova) nebo přímo ve vesničce zapůjčit auto(cca 50Eur na den) či skútr (cca 20Eur na den).
Jeli bysme zas a rádi :)
Velice klidné a pohodové místo (taková nikdy nekončící neděle! :)), výhled z terasy naprosto famózní díky poloze v kopci = ale vzhledem k tomu, že celá vesnička hned od moře (teplé, průzračné) stoupá do hor, tak tento hotel je umístěn opravdu blízko nejen k vodě, ale i k supermarketům (jeden hned vedle, další jsou pár minut chůze), k restauracím, ke kavárně/pekárně (hned naproti hotelu). Hotel má vlastní bazén s lehátky a slunečníky (vše zdarma) = bazén čistý, dostatečně prostorný na plavání i skotačení, umístěný v krásné kvetoucí zahradě.
Úklid na pokoji každé 2, max.3 dny. Několikrát si s námi poseděla velice ochotná a informacemi nabitá delegátka Martina. Na výlety se dá jezdit pohodlně autobusem (ceny za 1 cestu od 2.40Eur do 6Eur při cestě na druhou stranu ostrova) nebo přímo ve vesničce zapůjčit auto(cca 50Eur na den) či skútr (cca 20Eur na den).
Jeli bysme zas a rádi :)
Pláž oblázková, podél skoro celé vesničky se táhne jedna velká pláž, na které je několik restaurací a před nimi jsou lehátka se slunečníky, placená (nevyužili jsme, takže netuším jaký je poplatek, pohybuje se v rámci několikati Eur za den). Mezi těmito restauracemi jsou volná místa (dostatečně prostorná), kam si lidé lehají volně a je tam větší klid.
Dá se jít i na menší skalnaté, oblázkové plážičky, které jsou od 5ti do 15ti minut chůze od hotelu (po hlavní silnici směr na sever ostrova).
Moře je úžasně čisté a teplé, klidné (je ve velké zátoce), na dně moře nic moc není, ze začátku oblázky (žádní ježci), pak písek a sem tam trsy trávy, takže šnorchlování nemá moc význam. Zato plavat se dá opravdu daleko :)
Na pláži jsou za poplatek k půjčení vodní skútry, lodě, různé vodní radovánky (let padákem a pod.).
V hotelu jsme stravu neměli, stravovali sme se sami, většinou za pomoci vedlejšího supermarketu dobře zásobeného čerstvým pečivem, olivami, čerstvou zeleniou, bylinkami, ovocem..
Ve vesničce je opravdu hodně restaurací, jíst se dá i přímo na pláži, či okolo hlavní silnice.
V hlavním městě jsou všechny potraviny o dost levnější a o dost větší výběr, ale místní supermarkety v Barbati jsou zásobeny opravdu dostatečně.
Jednoduché, účelné, úklid každé 2-3 dny, jednou nám vyměnili i povlečení (při 10ti denním pobytu). Hotel stojí v kopci, tak jako celá vesnička, takže pro osoby s pohybovými problémy to stojí za zvážení.
Hotel je v centru vesničky, ideální poloha, hned vedle supermarket a naproti kavárna s pekárnou. Restaurací je na výběr opravdu hodně, někde dokonce i menu v češtině.
Naprosto úžasná je velká terasa s posezením a výhledem buď na moře nebo na moře a na hory!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
miloš H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Ivana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice klidné a pohodové místo (taková nikdy nekončící neděle! :)), výhled z terasy naprosto famózní díky poloze v kopci = ale vzhledem k tomu, že celá vesnička hned od moře (teplé, průzračné) stoupá do hor, tak tento hotel je umístěn opravdu blízko nejen k vodě, ale i k supermarketům (jeden hned vedle, další jsou pár minut chůze), k restauracím, ke kavárně/pekárně (hned naproti hotelu). Hotel má vlastní bazén s lehátky a slunečníky (vše zdarma) = bazén čistý, dostatečně prostorný na plavání i skotačení, umístěný v krásné kvetoucí zahradě.
Úklid na pokoji každé 2, max.3 dny. Několikrát si s námi poseděla velice ochotná a informacemi nabitá delegátka Martina. Na výlety se dá jezdit pohodlně autobusem (ceny za 1 cestu od 2.40Eur do 6Eur při cestě na druhou stranu ostrova) nebo přímo ve vesničce zapůjčit auto(cca 50Eur na den) či skútr (cca 20Eur na den).
Jeli bysme zas a rádi :)
Velice klidné a pohodové místo (taková nikdy nekončící neděle! :)), výhled z terasy naprosto famózní díky poloze v kopci = ale vzhledem k tomu, že celá vesnička hned od moře (teplé, průzračné) stoupá do hor, tak tento hotel je umístěn opravdu blízko nejen k vodě, ale i k supermarketům (jeden hned vedle, další jsou pár minut chůze), k restauracím, ke kavárně/pekárně (hned naproti hotelu). Hotel má vlastní bazén s lehátky a slunečníky (vše zdarma) = bazén čistý, dostatečně prostorný na plavání i skotačení, umístěný v krásné kvetoucí zahradě.
Úklid na pokoji každé 2, max.3 dny. Několikrát si s námi poseděla velice ochotná a informacemi nabitá delegátka Martina. Na výlety se dá jezdit pohodlně autobusem (ceny za 1 cestu od 2.40Eur do 6Eur při cestě na druhou stranu ostrova) nebo přímo ve vesničce zapůjčit auto(cca 50Eur na den) či skútr (cca 20Eur na den).
Jeli bysme zas a rádi :)
Pláž oblázková, podél skoro celé vesničky se táhne jedna velká pláž, na které je několik restaurací a před nimi jsou lehátka se slunečníky, placená (nevyužili jsme, takže netuším jaký je poplatek, pohybuje se v rámci několikati Eur za den). Mezi těmito restauracemi jsou volná místa (dostatečně prostorná), kam si lidé lehají volně a je tam větší klid.
Dá se jít i na menší skalnaté, oblázkové plážičky, které jsou od 5ti do 15ti minut chůze od hotelu (po hlavní silnici směr na sever ostrova).
Moře je úžasně čisté a teplé, klidné (je ve velké zátoce), na dně moře nic moc není, ze začátku oblázky (žádní ježci), pak písek a sem tam trsy trávy, takže šnorchlování nemá moc význam. Zato plavat se dá opravdu daleko :)
Na pláži jsou za poplatek k půjčení vodní skútry, lodě, různé vodní radovánky (let padákem a pod.).
V hotelu jsme stravu neměli, stravovali sme se sami, většinou za pomoci vedlejšího supermarketu dobře zásobeného čerstvým pečivem, olivami, čerstvou zeleniou, bylinkami, ovocem..
Ve vesničce je opravdu hodně restaurací, jíst se dá i přímo na pláži, či okolo hlavní silnice.
V hlavním městě jsou všechny potraviny o dost levnější a o dost větší výběr, ale místní supermarkety v Barbati jsou zásobeny opravdu dostatečně.
Jednoduché, účelné, úklid každé 2-3 dny, jednou nám vyměnili i povlečení (při 10ti denním pobytu). Hotel stojí v kopci, tak jako celá vesnička, takže pro osoby s pohybovými problémy to stojí za zvážení.
Hotel je v centru vesničky, ideální poloha, hned vedle supermarket a naproti kavárna s pekárnou. Restaurací je na výběr opravdu hodně, někde dokonce i menu v češtině.
Naprosto úžasná je velká terasa s posezením a výhledem buď na moře nebo na moře a na hory!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Jana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Korfu - Barbati, studio Margarita se nachází pod cestou, v hezké zahradě s bazénem a nádherným výhledem na pláž a výhledem na hlavní město na protějším břehu.
Korfu - Barbati, studio Margarita se nachází pod cestou, v hezké zahradě s bazénem a nádherným výhledem na pláž a výhledem na hlavní město na protějším břehu.
Pláž byla nedaleko, kousek po hlavní cestě a pak z kopce dolů, odhadem 5 min.
Lehátka ve 3 řadách, některé přímo pod stromy olivovníků, cena 8 euro za lehátka a slunečník, za lehátky mezi olivami byla taverna a WC, bar na nápoje, které číšník roznášel i mezi lehátka.
Pláž byla čistá, kamínková a celkem tam bylo klidno. Moře čisté, průzračné, tyrkysové - nádhera, bylo i vyhřáté, proto jsme se do Barbati po letech vrátili, k vůli nádherné vodě. Protože je pláž kamenitá, je lepší mít obuv do vody.
Ubytování bylo bez stravy, v okolí jsou taverny a na proti pekárna, pár metrů od ubytování je obchod.
Nejvíce se nám líbila taverna vedle ubytování - La Piazza restaurant, klasická taverna s výhledem na moře, výborné jídlo, příjemná obsluha a ceny o proti jiným restauracím levnější- můžeme jen doporučit.
Ubytování bylo s výhledem na moře, měli jsme rohové studio, tudíž jsme viděli i z boční terasy na pohoří. Výhled na moře a okolí z terasy byl úžasný.
vytkla bych jen zastaralou koupelnu - koupelna byla bez okna, na rozdíl od vnitřních studií a proto tam byl špatný vzduch, bez odvětrání, u sprchy nebyl závěs a toaleta špatně splachovala- koupelna by potřebovala nutně rekonstrukci, jinak ubytování hezké, světlé, vzdušné, prostorné. Negativa z koupelny vyvážila terasa z výhledem.
Úklid proběhl třikrát, jednou vyměnili povlečení a ručníky, nebyly tam osušky, je třeba si je vzít i na ubytování, ne jen na pláž.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lubomír Adamík
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni.Letěli jsme 22.6.2017. Bylo příjemné počasí okolo 30-ti stupňů. Dva až tři dny bylo nad 35°ale dalo se to zvládnout. Moře v Barbati bylo krásně čisté a hlavně teplé asi tak 27°. Vůbec nefoukalo.Byli jsme na 12 dnů a klidně by jsme tu vydrželi i 30 !!! Poslední dva dny začalo foukat a moře se ochladilo.
V Barbati nenajdete žádnou promenádu ani nějaké centrum , kde by to žilo večerním životem, jen sem tam zněla hudba z řeckého večera. Jinak hospůdky a tavérny byly jen na pláži a kolem cesty, která Barbati prochází.
Bydleli jsme v apartmánovém domě Margarita s pěkným bazénem. Jeho majitel je pohodový člověk , který se o Margaritu pěkně stará, hlavně o krásnou zahradu. Byli jsme už na sedmém řeckém ostrově a musím říct, že Korfu je hodně zelené a ve vnitrozemí jsou pěkné olivové a borovicové lesy a hlavně s malými vesničkami a s přívětivými domorodci. Tyto oblasti jsme projížděli na vypůjčeném skůtru. Stačila nám 125-ka. Vyjeli jsme na něm nejvyšší horu Pantokrátor. Tam jsou ty nejlpěknější výhledy.
S dovolenou jsme byli velmi spokojeni.Letěli jsme 22.6.2017. Bylo příjemné počasí okolo 30-ti stupňů. Dva až tři dny bylo nad 35°ale dalo se to zvládnout. Moře v Barbati bylo krásně čisté a hlavně teplé asi tak 27°. Vůbec nefoukalo.Byli jsme na 12 dnů a klidně by jsme tu vydrželi i 30 !!! Poslední dva dny začalo foukat a moře se ochladilo.
V Barbati nenajdete žádnou promenádu ani nějaké centrum , kde by to žilo večerním životem, jen sem tam zněla hudba z řeckého večera. Jinak hospůdky a tavérny byly jen na pláži a kolem cesty, která Barbati prochází.
Bydleli jsme v apartmánovém domě Margarita s pěkným bazénem. Jeho majitel je pohodový člověk , který se o Margaritu pěkně stará, hlavně o krásnou zahradu. Byli jsme už na sedmém řeckém ostrově a musím říct, že Korfu je hodně zelené a ve vnitrozemí jsou pěkné olivové a borovicové lesy a hlavně s malými vesničkami a s přívětivými domorodci. Tyto oblasti jsme projížděli na vypůjčeném skůtru. Stačila nám 125-ka. Vyjeli jsme na něm nejvyšší horu Pantokrátor. Tam jsou ty nejlpěknější výhledy.
Pláž byla oblásková, na kraji moře už skoro písek. Byli jsme i na písčitých, ale asi bych neměnil , ta naše byla útulná a čistá. Za pláží byly olivovníky které dělaly příjemný stín. Lehátka se slunečníkem za 5 až 7 eur. Je tu i bazén se slunečníky, který můžou využívat , třeba jen za koupení piva. Kdyby měl někdo zájem o víc informací tak můžete mi napsat na adam.lubos@seznam .cz
StravaByli jsme bez stravy. Obchod a pekárna s cukrárnou hned vedle.
UbytovaniePěkné apartmány s kuchyňkou a ložnicí a když budete mít štěstí tak přímý výhled na moře , jako my.
SlužbySlužby hotelu byly dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
miloš H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Vlastimil B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...