Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Omiros

Hodnotenie: 3/5

Grécko, Korfu, Gouvia

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)

Informácie o overovaní recenzí

Anonym

Hodnotenie 2,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Organizace CK v pořádku, ubytování odpovídající Řeckým standardům, lokalitu Gouvia k dovolené nedoporučuji.

Organizace CK v pořádku, ubytování odpovídající Řeckým standardům, lokalitu Gouvia k dovolené nedoporučuji.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Malé letovisko celkově ne moc hezké, ani čisté, ale odpovídá to Řeckým poměrům. Taveren (možností stravování mimo hotel) dostatek, je možný výběr. Pláž ani moře nejsou v Gouvii hezké. Díky tomu, že jsem měla možnostcestovala po ostrově, tuto lokal

Strava

Snídaně - chybí pestrost, více zeleniny, ovoce, v průběhu 7 dní žádná změna, vše jak přes kopírák.

Služby

Snaží se, z pohledu českých zvyklostí nepatrně pokulhává čistota.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Eva R.

Hodnotenie 2,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená nás poněkud zklamala,takže na Korfu se už příště asi nevydáme a s CK se už nevydáme vůbec nikam!

Dovolená nás poněkud zklamala,takže na Korfu se už příště asi nevydáme a s CK se už nevydáme vůbec nikam!

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla celkem hezká a uklizená.Voda ovšem nestojí za nic.Po pár metrech šlapete v blátě,což není vůbec příjemné a samozřejmě tomu odpovídá i čistota vody.O krásné průzračné vodě,na kterou jste zvyklí z jiných pláží v Řecku si můžete nechat jen zdát.
Ještě jedna poznámka.V dobu naší dovolené se na ostrově stávkovalo a neodváželi odpad,takže příšerné páchnoucí hromady podél silnic nám dovolenou moc nezpříjemnily.

Strava

Hladem jsme netrpěli,ale nic moc.Snidaně sýr,salám,vajíčko na tvrdo,marmeláda,med,jogurt.Každý druhý den míchaná vajíčka a opečené minipárečky.Chleba a nějaká buchta.Byli jsme na 11 dní,takže se to trošku omrzelo,Zaplatili jsme si polopenzi a zjistili jsme,že nás na hotelu večeří celkově asi tak 10.Ostatní se chodili stravovat do okolních taveren,kterých je tam nespočet.Takže po zasednutí donesla kuchařka nějaký salát /naprosto neochucený -třeba nakrájené zelí/,potom hlavní chod a následně dezert /buchta politá sirupem,další den nektarinka nebo meloun/,to se střídalo celý pobyt.Nutno podotknou,že hlavní jídlo bylo chutné,paní vařit umí.

Ubytovanie

Klimatizace /z té po zapnutí kapala voda,ale během chvilky opravili/byla za poplatek,taktéž lednička,což v nabídce psáno nebylo.Pokoj ve 2.patře,v koupelně byl příšerný zápach z odpadu.Po stížnosti na recepci přišla uklízečka,nalila do WC nějaký saponát a mělo být vše vyřešeno,což samozřejmě nebylo.Na druhý den nám delegátka oznámila,že nám sice pokoj mohou vyměnit,ale " o patro níž než je přízemí".Ve sklepě jsme opravdu bydlet nechtěli,takže zlaté české ručičky omotaly odpadovou trubku od WC do zdi igelitem a lepící páskou a bylo po zápachu.Výmluva na špatný kanalizační systém,spíš lenost místního údržbáře.Jinak místnost byla pěkná,nábytek nový,ručníky a povlečení měnili dostatečně.Ovšem vrchol byla delegátka CK .Po příletu nás na letišti nevyzvedla,protože prý o nás nevěděla,ještě že nám alespoň telefonicky zařídila autobus do hotelu.Chtěli jsme po ní zařídit půjčení auta,což sice proběhlo,ale se značným časovým zpožděním.No a při odjezdu na letiště,kdy jsme jí po 30 minutách marného čekání na transfer volali,nás poslala na recepci,ať nám zavolají na dopravce,kde se toulají.Po dotazu k čemu tam je vlastně ona nám za chvíli volala zpět,že autobus tam bude za 5 minut,čekali jsme dalších 15.Naštěstí jsme odlet stihli,ale nějak jsem v tomto případě nepochopila "práci" delegátky!

Služby

Ubytováni jsme byli hned po příjezdu,což bylo plus.Odjezd jsme měli v 19.45,pokoj jsme měli opustit ve 12,takže jsme si požádali o pozdější opuštění pokoje,což nás přišlo na 20 EURO.Jinak jsme žádné jiné služby nevyužili,neboť jsme o žádné nevěděli.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 2,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Organizace CK v pořádku, ubytování odpovídající Řeckým standardům, lokalitu Gouvia k dovolené nedoporučuji.

Organizace CK v pořádku, ubytování odpovídající Řeckým standardům, lokalitu Gouvia k dovolené nedoporučuji.

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 1,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Malé letovisko celkově ne moc hezké, ani čisté, ale odpovídá to Řeckým poměrům. Taveren (možností stravování mimo hotel) dostatek, je možný výběr. Pláž ani moře nejsou v Gouvii hezké. Díky tomu, že jsem měla možnostcestovala po ostrově, tuto lokal

Strava

Snídaně - chybí pestrost, více zeleniny, ovoce, v průběhu 7 dní žádná změna, vše jak přes kopírák.

Služby

Snaží se, z pohledu českých zvyklostí nepatrně pokulhává čistota.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)

Eva R.

Hodnotenie 2,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Dovolená nás poněkud zklamala,takže na Korfu se už příště asi nevydáme a s CK se už nevydáme vůbec nikam!

Dovolená nás poněkud zklamala,takže na Korfu se už příště asi nevydáme a s CK se už nevydáme vůbec nikam!

Strava 2,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž byla celkem hezká a uklizená.Voda ovšem nestojí za nic.Po pár metrech šlapete v blátě,což není vůbec příjemné a samozřejmě tomu odpovídá i čistota vody.O krásné průzračné vodě,na kterou jste zvyklí z jiných pláží v Řecku si můžete nechat jen zdát.
Ještě jedna poznámka.V dobu naší dovolené se na ostrově stávkovalo a neodváželi odpad,takže příšerné páchnoucí hromady podél silnic nám dovolenou moc nezpříjemnily.

Strava

Hladem jsme netrpěli,ale nic moc.Snidaně sýr,salám,vajíčko na tvrdo,marmeláda,med,jogurt.Každý druhý den míchaná vajíčka a opečené minipárečky.Chleba a nějaká buchta.Byli jsme na 11 dní,takže se to trošku omrzelo,Zaplatili jsme si polopenzi a zjistili jsme,že nás na hotelu večeří celkově asi tak 10.Ostatní se chodili stravovat do okolních taveren,kterých je tam nespočet.Takže po zasednutí donesla kuchařka nějaký salát /naprosto neochucený -třeba nakrájené zelí/,potom hlavní chod a následně dezert /buchta politá sirupem,další den nektarinka nebo meloun/,to se střídalo celý pobyt.Nutno podotknou,že hlavní jídlo bylo chutné,paní vařit umí.

Ubytovanie

Klimatizace /z té po zapnutí kapala voda,ale během chvilky opravili/byla za poplatek,taktéž lednička,což v nabídce psáno nebylo.Pokoj ve 2.patře,v koupelně byl příšerný zápach z odpadu.Po stížnosti na recepci přišla uklízečka,nalila do WC nějaký saponát a mělo být vše vyřešeno,což samozřejmě nebylo.Na druhý den nám delegátka oznámila,že nám sice pokoj mohou vyměnit,ale " o patro níž než je přízemí".Ve sklepě jsme opravdu bydlet nechtěli,takže zlaté české ručičky omotaly odpadovou trubku od WC do zdi igelitem a lepící páskou a bylo po zápachu.Výmluva na špatný kanalizační systém,spíš lenost místního údržbáře.Jinak místnost byla pěkná,nábytek nový,ručníky a povlečení měnili dostatečně.Ovšem vrchol byla delegátka CK .Po příletu nás na letišti nevyzvedla,protože prý o nás nevěděla,ještě že nám alespoň telefonicky zařídila autobus do hotelu.Chtěli jsme po ní zařídit půjčení auta,což sice proběhlo,ale se značným časovým zpožděním.No a při odjezdu na letiště,kdy jsme jí po 30 minutách marného čekání na transfer volali,nás poslala na recepci,ať nám zavolají na dopravce,kde se toulají.Po dotazu k čemu tam je vlastně ona nám za chvíli volala zpět,že autobus tam bude za 5 minut,čekali jsme dalších 15.Naštěstí jsme odlet stihli,ale nějak jsem v tomto případě nepochopila "práci" delegátky!

Služby

Ubytováni jsme byli hned po příjezdu,což bylo plus.Odjezd jsme měli v 19.45,pokoj jsme měli opustit ve 12,takže jsme si požádali o pozdější opuštění pokoje,což nás přišlo na 20 EURO.Jinak jsme žádné jiné služby nevyužili,neboť jsme o žádné nevěděli.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...