Alkyon Beach Hodnotenie: 3/5
od 469 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 469 € za os.
od 270 € za os.
od 351 € za os.
od 640 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Jana Brabcová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Několik písečných pláží, některé ale bohužel neudržované a zanesené trávou, zřejmě se jim zdálo že na nižší počet turistů je zbytečné upravovat všechny pláže, ale dala se najít pěkná místa. Jediná vada, za kterou ale nikdo nemůže, je neustále mokrý písek na pláži, což není moc příjemné, a lehátka se slunečníkem stáli 7€ na den!
StravaOproti uvedené snídani v hotelu jsme měli snídani v taverně na pláži, tzn. asi 600m, a to nejdříve od 11 hod, spíš od půl dvanácté, což bylo nejdříve sklamáním, ale ukázalo se to jako velká výhoda, protože v apatmentech je kuchyňka, a místo "na snídani" jsme tedy chodili vlastně potom na oběd. Výběr byl takový, že nám řekli co nám dnes udělají a jestli s tím souhlasíme, majitelka je původem češka takže se bez problémů domluvíte, převážně různé tousty,na anglický, francouzský a jiné způsoby, i teplé, ale opravdu velké porce, místo čaje jsme se domluvili na džusu, balíček před výletem ochotně připraví den předem, takže maximální spokojenost.
UbytovanieHotel má pouze 10 pokojů, obsazeno bylo 6 a to pouze partnerskou CK, takže pouze češi, nádherný a čistý bazén, téměř pořád prázdný,a dostupný deseti kroky z pokoje.
Majitele , tzn personál jsme viděli asi 2x a to večer v baru, takže úžasný klid, jídlo se totiž nepodává v hotelu a není tam recepce, takže je nepotřebujete, vše zařizuje delegátka.
(Pozor při hledání na netu si apartmány nespleťte s hotelem Eleni který je v centu Sidari a je růžový)
Bazén, opravdu perfektně udržovaný, asi také díky tomu že tam nebylo mnoho lidí, bar, který ale nikdo nevyužíval.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Jana Brabcová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Několik písečných pláží, některé ale bohužel neudržované a zanesené trávou, zřejmě se jim zdálo že na nižší počet turistů je zbytečné upravovat všechny pláže, ale dala se najít pěkná místa. Jediná vada, za kterou ale nikdo nemůže, je neustále mokrý písek na pláži, což není moc příjemné, a lehátka se slunečníkem stáli 7€ na den!
StravaOproti uvedené snídani v hotelu jsme měli snídani v taverně na pláži, tzn. asi 600m, a to nejdříve od 11 hod, spíš od půl dvanácté, což bylo nejdříve sklamáním, ale ukázalo se to jako velká výhoda, protože v apatmentech je kuchyňka, a místo "na snídani" jsme tedy chodili vlastně potom na oběd. Výběr byl takový, že nám řekli co nám dnes udělají a jestli s tím souhlasíme, majitelka je původem češka takže se bez problémů domluvíte, převážně různé tousty,na anglický, francouzský a jiné způsoby, i teplé, ale opravdu velké porce, místo čaje jsme se domluvili na džusu, balíček před výletem ochotně připraví den předem, takže maximální spokojenost.
UbytovanieHotel má pouze 10 pokojů, obsazeno bylo 6 a to pouze partnerskou CK, takže pouze češi, nádherný a čistý bazén, téměř pořád prázdný,a dostupný deseti kroky z pokoje.
Majitele , tzn personál jsme viděli asi 2x a to večer v baru, takže úžasný klid, jídlo se totiž nepodává v hotelu a není tam recepce, takže je nepotřebujete, vše zařizuje delegátka.
(Pozor při hledání na netu si apartmány nespleťte s hotelem Eleni který je v centu Sidari a je růžový)
Bazén, opravdu perfektně udržovaný, asi také díky tomu že tam nebylo mnoho lidí, bar, který ale nikdo nevyužíval.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.