De La Jatte (Neuilly Sur Seine) Hodnotenie: 3/5
od 286 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 286 € za os.
od 77 € za os.
od 309 € za os.
od 614 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 1 hodnotenia)
1. najlepšie hodnotený z 9 hotelov v La Plagne (Paradiski)
Marek Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2024
Zájezd jako takový hodnotím pozitivně, zatím nejlepší lyžování a to musím podotknout, že panovalo velmi teplé počasí (10-15°C), termín 16-23.3.
Ski resort La Plagne vřele doporučuji. Je třeba ale zmínit, že tento resort je vyhlášený a to hlavně mezi začátečníky, takže pro pokročilé lyžaře to může být velké mínus, protože se musíte proplétat mezi hromadou lidí, kteří jedou opravdu pomalu :-), ale nebyl to zas až takový problém.
Hotel odpovídal ceně, pokoj Studio 4 byl tak akorát pro 3 dospělé lidi, ve 4 lidech si nedokážu představit, jak by jsme se tam vešli - hlavně co se týče sušení oblečení. V popisku ubytování je uvedené, že jsou ručníky v ceně, to ale není pravda, takže pokud nechcete platit 10€ za ručníky, jako jsem platil já, tak si dovezte svoje. Dostanete "pouze" povlečení na postel a deky, které si nemáte ani jak povléci, což je docela nehygienické. Jinak vybavení bylo více než dostačující.
Zájezd jako takový hodnotím pozitivně, zatím nejlepší lyžování a to musím podotknout, že panovalo velmi teplé počasí (10-15°C), termín 16-23.3.
Ski resort La Plagne vřele doporučuji. Je třeba ale zmínit, že tento resort je vyhlášený a to hlavně mezi začátečníky, takže pro pokročilé lyžaře to může být velké mínus, protože se musíte proplétat mezi hromadou lidí, kteří jedou opravdu pomalu :-), ale nebyl to zas až takový problém.
Hotel odpovídal ceně, pokoj Studio 4 byl tak akorát pro 3 dospělé lidi, ve 4 lidech si nedokážu představit, jak by jsme se tam vešli - hlavně co se týče sušení oblečení. V popisku ubytování je uvedené, že jsou ručníky v ceně, to ale není pravda, takže pokud nechcete platit 10€ za ručníky, jako jsem platil já, tak si dovezte svoje. Dostanete "pouze" povlečení na postel a deky, které si nemáte ani jak povléci, což je docela nehygienické. Jinak vybavení bylo více než dostačující.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Marek Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2024
Zájezd jako takový hodnotím pozitivně, zatím nejlepší lyžování a to musím podotknout, že panovalo velmi teplé počasí (10-15°C), termín 16-23.3.
Ski resort La Plagne vřele doporučuji. Je třeba ale zmínit, že tento resort je vyhlášený a to hlavně mezi začátečníky, takže pro pokročilé lyžaře to může být velké mínus, protože se musíte proplétat mezi hromadou lidí, kteří jedou opravdu pomalu :-), ale nebyl to zas až takový problém.
Hotel odpovídal ceně, pokoj Studio 4 byl tak akorát pro 3 dospělé lidi, ve 4 lidech si nedokážu představit, jak by jsme se tam vešli - hlavně co se týče sušení oblečení. V popisku ubytování je uvedené, že jsou ručníky v ceně, to ale není pravda, takže pokud nechcete platit 10€ za ručníky, jako jsem platil já, tak si dovezte svoje. Dostanete "pouze" povlečení na postel a deky, které si nemáte ani jak povléci, což je docela nehygienické. Jinak vybavení bylo více než dostačující.
Zájezd jako takový hodnotím pozitivně, zatím nejlepší lyžování a to musím podotknout, že panovalo velmi teplé počasí (10-15°C), termín 16-23.3.
Ski resort La Plagne vřele doporučuji. Je třeba ale zmínit, že tento resort je vyhlášený a to hlavně mezi začátečníky, takže pro pokročilé lyžaře to může být velké mínus, protože se musíte proplétat mezi hromadou lidí, kteří jedou opravdu pomalu :-), ale nebyl to zas až takový problém.
Hotel odpovídal ceně, pokoj Studio 4 byl tak akorát pro 3 dospělé lidi, ve 4 lidech si nedokážu představit, jak by jsme se tam vešli - hlavně co se týče sušení oblečení. V popisku ubytování je uvedené, že jsou ručníky v ceně, to ale není pravda, takže pokud nechcete platit 10€ za ručníky, jako jsem platil já, tak si dovezte svoje. Dostanete "pouze" povlečení na postel a deky, které si nemáte ani jak povléci, což je docela nehygienické. Jinak vybavení bylo více než dostačující.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...