Radka D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Dovolená splnila naše očekávání, moc krásné místo.
Dovolená splnila naše očekávání, moc krásné místo.
Hezčí pláž jsme nikdy neviděli, všude čisto, krásný bílý písek a tyrkysové moře. Bud se můžete koupat na hlavní pláži v zátoce, kde nejsou takové vlny a navíc je tam ještě brouzdaliště pro úplně malé děti a pak můžete jít na druhou pláž, která je na otevřeném moři, tam jsou také lehátka, takže si můžete vybrat. Plavčíci celkem pečlivě každého hlídají, což není na škodu.
StravaPestrá, vždy bylo z čeho vybírat. Velká jídelna je v hlavní budově, přes den můžete jít na oběd do menší jídelny u pláže, kde nabízí jen takový základ, jako pizzu, špagety, hranolky, zeleninu a zákusky…
UbytovanieHotel pěkný, pokoje čisté. Kdo má malé děti, ať se nechá ubytovat v bočních částech hotelu, v hlavní budově na terase to hodne žije, hudba až do půlnoci, což nám konkrétně vůbec nevadilo:-)
SlužbyJe zde SPA centrum, masáže začínají na 70 Eurech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











