Lukasz G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2024
Co se týče transferu a vyzvednutí z letiště, jsem velmi spokojená, čekal na nás zástupce kanceláře, pomohl s procedurami na letišti, odvezli nás na hotel, zpáteční cesta také proběhla bezvadně, řidič čekal pro nás a odvezl nás na letiště. Samotný hotel byl na egyptské poměry v pořádku, vzhledem k tomu, že Káhira není jedno z nejčistších měst, ale okolí hotelu bylo ok.Hotel se nachází ve čtvrti, kde sídlí ambasády, takže je to přirozeně přátelská oblast. Velmi milý a ochotný personál hotelu.
Co se týče transferu a vyzvednutí z letiště, jsem velmi spokojená, čekal na nás zástupce kanceláře, pomohl s procedurami na letišti, odvezli nás na hotel, zpáteční cesta také proběhla bezvadně, řidič čekal pro nás a odvezl nás na letiště. Samotný hotel byl na egyptské poměry v pořádku, vzhledem k tomu, že Káhira není jedno z nejčistších měst, ale okolí hotelu bylo ok.Hotel se nachází ve čtvrti, kde sídlí ambasády, takže je to přirozeně přátelská oblast. Velmi milý a ochotný personál hotelu.
Nebyli jsme tam a ani jeden není poblíž.
StravaSnídaně byly v pořádku, široký výběr jídel formou švédských stolů, večeřeli jsme v hotelové restauraci a to jedno jídlo + dort po večeři, bez výběru jídel, jedno jídlo bylo povinné, každý den to samé, rýže, trochu masa + salát. Nebylo to špatné, ale nebyla to volba.
UbytovaniePokoj byl celkově v pořádku, není co vytknout, pokoje byly uklízeny každý den.
SlužbySlužby hotelu byly velmi milé, není co vytknout.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







