Falkensteiner Club Funimation Borik Hodnotenie: 4/5
od 89 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 89 € za os.
od 242 € za os.
od 478 € za os.
od 453 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Alexandra Kurucová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojny
Spokojny
K celkovému dojmu nám vadilo, že v mori nikto neupratoval riasy aj keď ich nebolo veľa ale našli sa tam cigaretove ohorky, sačky a bohužial aj vložky...
StravaVýborna strava, dobre sme si pochutnali.
UbytovaniePekne, čiste bez problémov.
SlužbySpokojna
Bola táto recenzia užitočná? (0) (4)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pro rodiny s malými dětmi je to hlavní výhra, voda je teplá a mělčina s písčitým úsekem, kde se dá hodně hrát. Okolí je však velmi neuspořádané a pusté, večer se venku nedá vydržet kvůli množství komárů. K zábavě a prohlídkám je velmi blízko Nin, ostrov Vir a Zadar, ale k nim je potřeba auto.
Pro rodiny s malými dětmi je to hlavní výhra, voda je teplá a mělčina s písčitým úsekem, kde se dá hodně hrát. Okolí je však velmi neuspořádané a pusté, večer se venku nedá vydržet kvůli množství komárů. K zábavě a prohlídkám je velmi blízko Nin, ostrov Vir a Zadar, ale k nim je potřeba auto.
Krásný záliv, čistá a velmi mělká voda s písčitým dnem. Dokonce i betonový pás kolem by byl použitelný, kdyby tam byly rozloženy lehátka a slunečníky. Bez stínu se to dá jen málo užít. V předsezóně tam bylo poměrně málo lidí, nebylo to přeplněné.
StravaZákladně bylo k dispozici mnoho druhů jídel, sýry, uzeniny, zelenina a 2-3 druhy teplé snídaně, pokud jste přišli včas. Studené mléko bylo však třeba vždy požádat a pečivo bylo poměrně chudé. K večeři bylo 3-4 druhy teplých hlavních jídel (každý den byla nějaká ryba) obvykle se 2 druhy příloh. Dezert byl však žalostný, kuchař neumí péct. Bylo by dobré, kdyby k večeři nebylo vždy nutné kupovat placený nápoj, stačila by konvice vody. A ne jen hosté a la carte rádi jedí u stolu přikrytého ubrusem.
UbytovanieAutomatizovaný, velký pokoj a koupelna. Je zde také malá lednička, což je důležité při velkém horku. Klimatizace je bez příplatku, což je potřeba, protože na okně není síť proti komárům, ale komárů je hodně. Okno lze otevřít pouze za úsvitu, kdy v pokoji není světlo. Jinak je velmi čistý a pohodlný.
SlužbyParkování je zdarma a dobré. Nicméně to, že musím nést těžké lehátka a slunečník ze zadní části hotelu, je u 4* hotelu docela špatné. Majitel nebo vedoucí by mohl alespoň pozdravit, mohl by být přátelštější. Loňská italská pohostinnost velmi chyběla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Alexandra Kurucová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojny
Spokojny
K celkovému dojmu nám vadilo, že v mori nikto neupratoval riasy aj keď ich nebolo veľa ale našli sa tam cigaretove ohorky, sačky a bohužial aj vložky...
StravaVýborna strava, dobre sme si pochutnali.
UbytovaniePekne, čiste bez problémov.
SlužbySpokojna
Bola táto recenzia užitočná? (0) (4)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pro rodiny s malými dětmi je to hlavní výhra, voda je teplá a mělčina s písčitým úsekem, kde se dá hodně hrát. Okolí je však velmi neuspořádané a pusté, večer se venku nedá vydržet kvůli množství komárů. K zábavě a prohlídkám je velmi blízko Nin, ostrov Vir a Zadar, ale k nim je potřeba auto.
Pro rodiny s malými dětmi je to hlavní výhra, voda je teplá a mělčina s písčitým úsekem, kde se dá hodně hrát. Okolí je však velmi neuspořádané a pusté, večer se venku nedá vydržet kvůli množství komárů. K zábavě a prohlídkám je velmi blízko Nin, ostrov Vir a Zadar, ale k nim je potřeba auto.
Krásný záliv, čistá a velmi mělká voda s písčitým dnem. Dokonce i betonový pás kolem by byl použitelný, kdyby tam byly rozloženy lehátka a slunečníky. Bez stínu se to dá jen málo užít. V předsezóně tam bylo poměrně málo lidí, nebylo to přeplněné.
StravaZákladně bylo k dispozici mnoho druhů jídel, sýry, uzeniny, zelenina a 2-3 druhy teplé snídaně, pokud jste přišli včas. Studené mléko bylo však třeba vždy požádat a pečivo bylo poměrně chudé. K večeři bylo 3-4 druhy teplých hlavních jídel (každý den byla nějaká ryba) obvykle se 2 druhy příloh. Dezert byl však žalostný, kuchař neumí péct. Bylo by dobré, kdyby k večeři nebylo vždy nutné kupovat placený nápoj, stačila by konvice vody. A ne jen hosté a la carte rádi jedí u stolu přikrytého ubrusem.
UbytovanieAutomatizovaný, velký pokoj a koupelna. Je zde také malá lednička, což je důležité při velkém horku. Klimatizace je bez příplatku, což je potřeba, protože na okně není síť proti komárům, ale komárů je hodně. Okno lze otevřít pouze za úsvitu, kdy v pokoji není světlo. Jinak je velmi čistý a pohodlný.
SlužbyParkování je zdarma a dobré. Nicméně to, že musím nést těžké lehátka a slunečník ze zadní části hotelu, je u 4* hotelu docela špatné. Majitel nebo vedoucí by mohl alespoň pozdravit, mohl by být přátelštější. Loňská italská pohostinnost velmi chyběla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...